Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Za spaneto po korem?  
Автор Dei (непознат )
Публикувано13.04.04 18:06



Zdraveite,
Moeto beboshoche Viki,veche e na 6 meseca i svobodno moje da se obrushta sam. Tova, koeto me pritesniava e, che zaspiva i spi po korem. Normalno li e? moga li da go ostaviam da spi taka ili zaduljitelno triabva da go obrushtam?



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: Dei]  
Автор Bakerita (новак)
Публикувано13.04.04 18:22



Мисля,че можеш да бъдеш спокойна.И сина ми ,покрай коликите свикна да спи по корем и до годинката все така си спеше.Даже се бях притеснила,защото главата му се беше сплескала вместо отзад както на другите бебета-настрани.Все се страхувах да не остане с такава" пипонеста" глава.После самичък си се отучи и сега спи вече в всякакви положения



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: Dei]  
Автор begemotka (минаващ)
Публикувано13.04.04 23:15



ХИ-ХИ-ХИ-eто ме и тук само че с друг ник



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: Bakerita]  
Автор begemotka (минаващ)
Публикувано13.04.04 23:19



А главичката оправи ли се?Защото и на Краси малко му е крива от едната страна и се притеснявам да не остане така



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: begemotka]  
Автор Bakerita (новак)
Публикувано13.04.04 23:35



О,да оправи се!И по мнението на всички е даже доста хубав синковеца



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: Dei]  
Автор Petetooo (непознат )
Публикувано14.04.04 12:03



Не се притеснявай, щом така му е удобно на бебешорчето нека така да си спинка. До колкото знам педиатрите в някои страни изрично препоръчват спането по корем.



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: Dei]  
Автор _OZZY_ (мама на Рая)
Публикувано14.04.04 12:44



Въобще не се притеснявай - моята дъщеря спи по корем откакто се е родила, и въпреки че вече се обръща определено предпочита по коремче да спинка. Проблеми с формата на главата не съм имала, защото тя си я обръщаше, когато й писне на едната страна.


Редактирано от _OZZY_ на 14.04.04 12:45.



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: Dei]  
Автор Kиka (жълтоока)
Публикувано14.04.04 13:36



При нас проблема е точно обратния - неще и неще да застане по корем. Ако случайно се обърне (а тя прави всичко възможне да не го прави), започва да пищи, сякаш върху пирони е легнала Явно така и няма да се научи да пълзи това дете, оставям я всеки ден да си играе на земята поне по 2-3 часа, но така и не проявява никакви щения за пълзене. Виж, вече е мераклийка да се изправя на крака
Не виждам нищо притеснително в това да спи по коремче. Племенника ми все така заспиваше, а нито главата му е пипонеста сега, нито му има нещо друго.



Тема Re: Za spaneto po korem?нови [re: Dei]  
Автор spaetschen (gulubche)
Публикувано14.04.04 15:15



zdrawei,
nashta dushteria ot rajdaneto spi samo po korem,ako ja sloja po grub zapochva da pishti i ne iska da zaspiva... njama problemi,samo che suvsem v nachaloto triabva da naglejdash bebcho po-nachesto,zashtoto ima sluchai na zadushavane,imam vpredwid kogato wse oshte bebetata sa nepodwijni,sled tova veche njama problemi :-))



Тема Моят Ангелнови [re: Dei]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано14.04.04 17:00



само по корем спи.Аз го завъртя на една страна и той веднага хоп пак по корем. И аз спя по корем , а както казава дъщеря ми , затова има поза тилен лег , а коремен лег няма щото си е просто лег

Живи и здрави!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.