Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ясла и кухня за алергични бебчета?  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано06.04.04 15:43



Мили мами, вчера една приятелка ми спомена, че някаква нейна позната й казала, че в Борово имало ясла и кухня за деца с алергия към белтъка на кравето мляко.
Искам да попитам, някоя от вас чувала ли е за такава ясла. Дали е вярно или просто моята приятелка не е разбрала правилно?




Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: Чeтa]  
Автор ROSl ()
Публикувано06.04.04 20:19



Здравей!
За яслата не знам нищо, но че има такава куня зная със сигурност, защото вчера една майка с която излизаме ,записа детенцето си и от утре ще си взема храната. Кухнята е в Борово срещу топлофикация в двора на яслата. Мисля, че би трябвало да има алергична кухня навсякъде където има и нормална. Защо не попиташ в кухнята на вашия район?

[image]httpcommunity.webshots.com/s/image9/9/18/33/109891833CoMkup_ph.jpg://[/image]


Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: Чeтa]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано06.04.04 20:49



В нашата кухня готвят и специално за алергични деца без мляко. Четох им менюта, всичко е с...ох, как се казваше онова специално мляко
И аз мисля, че навсякъде трябва да е така



Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: ROSl]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано06.04.04 21:02



МОже ли да ми кажеш някакъв адрес? В клуб Алергии ми казаха за ясла в Бъкстон. Дали е една и съща?



Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: Дeлфин]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано06.04.04 21:05



Фризопеп
А може ли да ми кажеш цената на едно диетично меню?




Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: Чeтa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано06.04.04 22:20



Не са с Фризопеп, гаранция!!!! Много е скъпо. С Фризосой са, поне при нас, а предполагам и навсякъде.



Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: Чeтa]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано06.04.04 23:13



Утре ще попитам, тъкмо има продажба на купони. Но не мисля, че са по-скъпи. Ще видя и с какво мляко ги правят



Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: Чeтa]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано07.04.04 00:09



При нас също има, ако не се лъжа, отделно меню е в общата кухня.. Кухнята е в Лагера..



Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета?нови [re: Дeлфин]  
Автор saroni (мама на Ани)
Публикувано07.04.04 02:05



Да бе!!!!!Ама, че се изказа:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Е, как "трябва да бъде" навсякъде така...защо децата,които нямат алергии да се хранят с такова мляко?Доколкото знам не е полезно:(Не, че е вредно де....ама разбрахте смисъла:) Но е хубаво да готвят и с "такова" мляко, и с "онакова" мялко във всяка кухня и ясла.........



Тема Re: Ясла и кухня за алергични бебчета? [re: lorena]  
Автор pavla ()
Публикувано07.04.04 08:30



В нашата кухня в Драгалевци има отделно меню за деца с алергии. Не зная с какво мляко готвят. Цената на един месец е 21 лв., но тази кухня по принцип е по-скъпа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.