Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Я да видим как излъгахте днес!нови  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано01.04.04 13:13



Ей, чак сега се усетих, че днес е първи април!
Спазвате ли обичая да поизлъжете днес?
Аз още не съм измислила подходяща лъжа, но много внимавам как лъжа, откакто на 19 год. излъгах нашите, че съм бременна, и същата година вярно забременях Сега лъжа неща, които искам да ми се случат. Миналата година излъгах цялата рода, че мъжът ми е спечелил конкурс за работа във Франция и всички се вързаха, ама нещо не се сбъдна лъжата този път

А вас успя ли някой да излъже?



Тема СРАААААМнови [re: Дeлфин]  
Автор Topбaлaн (любопитко)
Публикувано01.04.04 13:25



не излъгах никой.....ама има време ;-)



Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: Дeлфин]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано01.04.04 13:30



бе, мене по принцип не ме влече и първи април го пропускам, но сега се замислям...
имам няколко варианта... да излъжа мъжа ми, че съм бременна, ама ще му прилошее...
да излъжа децата, че цял ден няма да излизат и ще лъскат къщата - с цел после като им олекне, да се радват, че се е разминало...

да излъжа свекърва ми, че се развеждам и мъж ми се прибира у тях... да, това ме развеселява, но всъщност изобщо не ми се говори с нея...

или да звънна на шефа и да му кажа, че напускам...

все на такива мелодраматични лъжи ме избива не знам защо, нещо ми убягва възхитителния просташки хумор, към който се стремя...

Какими намерениями вымощена дорога в рай?


Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: Дeлфин]  
Автор Honda (ентусиаст)
Публикувано01.04.04 13:41



Мале още никой не съм излъгала. Направо срам за мене, че съм Габровка. Ама все още има време.
Иначе бебеника почти успя да ме излъже като ми каза, че Оли ще ставала кака. И да си призная честно в първият момент й повярвах и хоп в следващия момент ми изникна датата



Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: ET]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано01.04.04 13:53



Хи хиШе ми утрепеш темичката с тия изказвания за просташкия хумор!

Да бе, и на мен все такива ми идват! Явно е от възрастта



Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: Дeлфин]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано01.04.04 14:00



въртят ми се също неща като обаждам ти се от Пирогов, пожари, наводнения, обаждаха се от данъчното за данъците от 1999, кучето ти сдъвка gsm-a, тоалетната преля и

КОЛАТА Я НЯМА!

но нито едно не е особено оригинално и замислено в дълбочина, чакаме включване от Тинк

Какими намерениями вымощена дорога в рай?


Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: ET]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано01.04.04 14:14



Само не го лъжи човека, че пак си бременна!

Хайде, искам и мен някой да ме излъже! Никой не се е обадил досега, като не броим съобщението от м-тел, че ще ми спрат ГСМа ако не си платя сметката. Дали да не го приема като шега?



Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: Дeлфин]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано01.04.04 14:49



мен сутринта ме преметна щерката. аз се борех геройски с габриела да й съблека безценната пижама, че вече закъснявахме за детска градина и виктория се провикна откъм коридора: "А, мамо, забравих да ти кажа, че вчера на танците малко ми се скъсаха цвичките" (нови, обути вчера за пръв път). хич и не помислих за календара а директно й заявих, че ще си танцува със скъсани цвички и ми е писнало да купувам ту нещо за танците, ту нови гуменки за физическо. в този момент на вратата на банята изникна ухилената й муцуна. хвърлих по нея току що сваления памперс на габриела. просто не се сдържах.

няколко часа по-късно, отивайки на танци същото чудо умуваше как ще каже на учителката, че са я предупредили на входа да освободят залата един час по-рано, защото трябвало да се чисти. след малко ще разбера дали са се вързали.

не ми се мисли колко още щуротии ще чуя до довечера.

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: ET]  
Автор lavender (непознат)
Публикувано01.04.04 14:55



lele,da ne sam na miastoto na tia deto shte gi premetnesh
az oshte nikoy ne izlagah.A v interes na istinata kato prochetoh temata i se usetih kakva tochna data sme dnes....
pochavm da mislia kogo i kak da prmetna.



Тема Re: Я да видим как излъгахте днес!нови [re: Дeлфин]  
Автор miaou (Larus canus)
Публикувано01.04.04 15:00



И аз никой още не съм излъгала...просто точно днес ми убягва нещо остроумието
Но пък каква лъжа ни спретна новия ни колега.... направо ми идеше после да го убия, че се вързах!
Значи, той е на работа от 15 дни и днес сутринта се изсипва с една торба почерпки - бонбони, коли, коняци, ядки...ммм, все вкусни работи. Аз понеже съм си малко дръпната още към него, се направих, че не забелязвам, ама като започна да разопакова, ща не ща трябваше да го питам за какво аджеба ще е почерпката. И той усмихнат ми заявява, че ще се жени!!! приятелката му била бременна и снощи му съобщила.... та така! И аз една радост! Леле, че поздравления, после колегите като дойдоха, направо все едно аз ще се женя отново! И шефа, и всички се събрахме, пийнахме, вдигнахме наздравица за бъдещото семейство, и много хубаво започна деня! По едно време в еуфорията обаче аз погледнах към календара и посегнах да скъсам старите листа, нали започва нов месец... и ми проблесна!!!! Първи април!!! Попитах го, невярвайки, да не би да лъже.... и той каза, ами да, всъщност черпел за първата заплата....т.е. за половината заплата, тъй като още няма и месец при нас.... Ауууу, много гадно се почувствах, аз така искрено се зарадвах...ама после наистина ми беше много тъпо...
И сега нищо не ми идва как да излъжа някой...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.