Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шезлонгите?нови  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано31.03.04 09:15



Много ми се иска да вземем на Емчо един шезлонг, с надеждата, че поне в него ще стои кротко. Обаче това е само надежда, нямам никаква гаранция че ще е така. Гледах оня ден в Малечко шезлонг за 115 лева, ама как да ги дам, като даже не знам дали ще свърши работа това чудо! Въпросът ми е - има ли някъде по-евтини шезлонги?

Here I am - on the road again...


Тема Re: Шезлонгите?нови [re: Лeйди]  
Автор gai (непознат )
Публикувано31.03.04 09:19



Вие колко сте големи?



Тема Re: Шезлонгите?нови [re: Лeйди]  
Автор Ancheto* ()
Публикувано31.03.04 09:26



В Щъркел трябва да има - 80-90, ама нямат напречна пръчка за висящи играчки. Няма ли от къде да вземеш за проба? Съжалявам, че не мога да ти дам моя, но вече го ползва една малка госпожица.
А и зависи какво разбираш под мирно. Ако вече е започнал да се обръща - няма нужда от шезлонг. По-добре му купете Activity Gym или нещо друго от сорта да се занимава. Има едни много готини палатки на Vip-Baby. Може да стане палатка, а може да се използва и за Activity Gym. Варианти много.



Тема Re: Шезлонгите?нови [re: gai]  
Автор gai (непознат )
Публикувано31.03.04 09:27



Сега погледнах в един ценоразпис, шезлонг на Bertoni за 39лв. Ние ползвахме шезлонг от 3 до 7 месец, но започна много да подскача и ме беше страх да не се обърне, но върсхи страшна работа, а и може да да носиш бебо навсякъде.



Тема Re: Шезлонгите?нови [re: gai]  
Автор pepta (mai4e)
Публикувано31.03.04 09:32



и ние взехме шезлонг за 39лв от Штъркел(Варна).много съм доволна.

[image]http://community.webshots.com/photo/128776937/128777380kuVCjp[/image]


Тема Re: Шезлонгите? [re: Лeйди]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано31.03.04 09:37



Ние имаме на Ministar. Много ми беше удобен, а и хранех Борис в него докато не можеше да седи и преди да купим стол за хранене. Цената му беше 60лв. Взехме го от магазин Пинокио в Дружба1. Ето така изглежда:



115лв. са чудовищно много по мое мнение. Вярно, че нашия не е с кой знае какви цветове, да не кажа, че е доста дарк, ама




Тема ще стои кротко.......нови [re: Лeйди]  
Автор Topбaлaн (любопитко)
Публикувано31.03.04 09:50



минута, две...нашия никога не е супял да се кротне за повече !



Тема Re: Шезлонгите?нови [re: gai]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано31.03.04 09:53



Ами ние сме на 3 месеца сега.
Къде се продават тези Бертони?

Here I am - on the road again...

Редактирано от Лeйди на 31.03.04 10:00.



Тема Re: Шезлонгите?нови [re: Ancheto*]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано31.03.04 09:58



Ох, гимнастиката пък изобщо не знам дали ще й обърне внимание :-(
Иначе не се обръща още, ама иска да седне и всичко да вижда. За това ми се иска шезлонг, да го сложа на полулегнало и да зяпа насам-натам.

Here I am - on the road again...


Тема Re: Шезлонгите?нови [re: Чeтa]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано31.03.04 10:03



Ох, май ще трябва и ние да го посетим тоя дружбенски Пинокио. Далечко е, ама ще измислим нещо. наче шезлонга изглежда много по-добре от онези в Малечко. Това черното през кръста от шезлонга ли е или са някакъв вид гащи?

Here I am - on the road again...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.