Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема МАЙСКИ МАЙКИ 2нови  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано15.03.04 11:44



Пускам нова тема за майските майки, понеже първата стана дълга, дълга като преносена бременност.
Така че, предлагам да се преместим тук.



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: Babyface]  
Автор moon67 (новак)
Публикувано15.03.04 16:26



Добра идея:) Ето аз се премествам, но нямам какво особено да споделя. Бебето си рита, коремът ми расте и чакам с нетърпение 2.04 за поредната консултация. успешни последни метри до финала на всички:)



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: moon67]  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано15.03.04 18:05



Аз днес бях на преглед, след една дъълга почивка от лекари и консултации.
С бебо сме в 34 седмица, тежи 2кг и май е дълъг 33 см. Като че ли терминът ми се измества назад, ще видим. в сряда ми пускат изследвания и ще ходя на очен лекър, защото съм с диоптър.
Трябва ли ми нов Васерман, лекарката каза, че можр и със стария, което е септември месец?
Иначе много мърда този бебок, уж трябвало да спи повече вече, е да, ама не. Голяма гимнастика пада.



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: Babyface]  
Автор NADlA_BUBA (veselata)
Публикувано16.03.04 15:56



Dobra idejaDnes bjah na pregled 65 kilograma sam bebcheto e dobre obarnalo se e s glavata na dolu ama kakto shava posojanno moje i pak da se prevartiInache hulzuka mnogo chesto i pravi salta,ne razbrah kolko debelo e stanaloPak ne znaem pola sramejlivo shte da e...Tova e ot nas sledvasht otchet shte dam na 30.03.Leki posledni dni



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: Babyface]  
Автор Lara (Barbie Girl)
Публикувано16.03.04 17:14



Малък отчет и от мен: 33-та седмица, всичко е наред (да чукна на дърво), като се изключат нормалните неразположения - умора, болки в кокалите, трудно дишане.....и т.н. Ограничих малко яденето и от 2 седмици не съм качвала килограми, в момента съм заковала на 70кг, което прави +15 от началото. Бебето си подритва стабилно и хълцука:)
Лошото е, че косата ми се скапа окончателно и сега трябва да я потъмнявам за да не се боядисвам повече, ноктите ми се изпочупиха.....явно е трябвало добавки да пия, но лекарката преди като ми гледаше добрите резултати от изследванията ми беше казала нищо да не пия.
Сега много ме е яд, че не взимах поне витамини някакви, но какво да се прави - не стига че съм дебела, ами сега ще съм и грозна
Започва да ме хваща паника за самото раждане и много ме е страх, някак си не си го представям как ще стане, страшно си е



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: Babyface]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано16.03.04 21:19



И аз преди малко се върнах от лекар. Всичко е ОК
Бебето е в чудесна кондиция, заело е поза за изстрелване, не спира да се мърда. Е, водите са ми малко. Но всичко останало е наред - и плацентата - 2ра степен на зрялост/ какво значи това?/, бебока продължава упорито да бъде мъж- никакви шансове за нещо друго, тежи 2 кила - същински пъпеш !
Нямам изтичане на околоплодна течност, правиха ми тест, абе да чукам на дръво...
Почваме всяка седмица консултациите, другия вторник - пак
Качила съм 10 килограма от началото, чувствам се добре, нямам отоци, не ми тежи, хемоглобина ми е 120...въобще... мога още две да износя без да ми направи впечатление



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: Babyface]  
Автор Matzinka (novichka)
Публикувано16.03.04 22:05



Мили момичета,

включвам се да ви кажа, че много ви се радвам и не се съмнявам, че всички ще бъдем в отлична форма до края. За съжаление нямам пресни новини за себе си, но в четвъртък съм на преглед и ще пиша по-подробно. Тогава освен женската консултация ще ми правят и рутинна ЕКГ (никога не съм имала проблеми със сърцето, но такава била практиката). На някоя от вас правили ли са?
Чувствам се добре иначе, но пак започнах малко да се страхувам и вчера плаках. Защо все се намира някой да ти говори за всякакви усложнения и други ужасии?



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: Matzinka]  
Автор veO4 (варна)
Публикувано17.03.04 13:20



Здравейте!!!
И аз съм тук но няма нищо ново около нас. Ще ходя в понеделник на преглед и тогава ще ми пускат болничния за първите 45 дена (малее имам чувството че вече съм на финалната права)
Matzinka, на мен ми правиха кардиограма ( също профилактично). Слагат те да си полегнеш, за китките и глезените ти закачат едни кабелчета, около сърцето ти слагат едни как да кажа гумени лепки ( залепят се на принципа на вакума) и данните излизат на апарата. Това е абсолютно е безболезнено.
Аз май станах вече много нервна, всички и всичко ме дразни и все си търся с кого да се скарам. Не че се гордея с това, но вчера една безочлива госпожа в даначното го отнесе. Имам чувството че някой жени много бързо забравят ,че и те са били бременни и някой път се ти подути краката, бебо ти рита здраво в мухура, или даже и нищо да ти няма не се знае дали след теб няма да дойде накое майче което не се чувства добре но трябва да им търпи номерата. Извинете ме за отклонението, но найстина ме дрразнят .
Чао за сега, и да ви е леко и повече да се усмихвате



Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: Babyface]  
Автор SZA (бъдеща мама)
Публикувано17.03.04 13:59



И аз да се разпиша, макар че нямам новини още... Другата седмица сме на преглед и ще сам отчет за бебчо. Изследвания не съм правила, освен урина, защото започнаха да ме болят ръцете и да се подуват малко, но слава богу няма нежелани нашествия в урината ми Явно просто си идва "тежкия" период. Макар че иначе си поспивам доста добре, не се оплаквам от болки в гърба или нещо подобно... абе изобщо не съм за оплакване, а и днес в данъчното направо си се прередих пред една камара старчоци на касата и никой нищо не смя да ми каже

С покупките май сме доникъде... в събота ще ходим за креватчето, дано не са ни го купили вече. Количка вече имаме! А дреболиите все нямам време да ги оправя, да видя какво имам, какво нямам... Решила съм и списък с подаръци да си направя, за да го връча на роднини и приятели

Иначе от днес официално съм болнични, но... всъщност съм си на работа. Ще работя до средата на април, за да мога да си прихвана този един месец след раждането. Но от една страна е добре, че иначе у нас ще се побъркам от разни мисли неприятни

Ами това е от мен, скоро ще ъпдейтна информацията...

If you can fill the unforgiving minute with 60 seconds' worth of distance run...


Тема Re: МАЙСКИ МАЙКИ 2нови [re: SZA]  
Автор jen (непознат)
Публикувано17.03.04 15:28



Привет и от мен откакто съм в къщи се чувствам по добре почти не ме болят бъбреците. Правихме ремонт на стаята където ще е бебчо и си имах занимания. Още нищо не съм купила, но мисля другата седмица да изляза за някои неща. Коремът ми много порасна и вече приличам на бременна
, но ми е много висок и когато седя бебчо така ме подпира в ребрата, че чак боли. Е това е от мен другата седмица съм на преглед и ще пиша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.