Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ново 5!!!нови [re: new*]  
Автор veO4 (варна)
Публикувано25.03.04 13:33



Виждам,че вече са ти избоили всички плюсове на секциото и аз за сега не се сещам какво да добавя. Искам само да ти кажа, че можеш да направиш още един преглед при друг лекар и да чуеш още едно мнение. И аз съм с висок диопър , но като ми мериха очното налягане ми казаха че мога да раздам нормално. Не казваш дали ти мериха налягането. А и виж говори с доктора. Аз днес като бях на офталмолог той ме пита как искам да раждам. Останах с впечатление, че майки който искат секцио направо си казват без значение какви са резултатите от прегледа. Така че виж потърси още едно мнение ако искаш.
А иначе, нормално или секцио скоро ще гушкаме нашите прекресни бебоци



Тема Ихаааанови [re: dodo_dodo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.03.04 14:03



иска ми се да те видя с корем, че да се поуспокоя малко.
Ама като си те знам как преди корама ти беше залепнал за гръбначния стъл...сега сугур едва се забелязва.
Че то не останало бе! Кога ти честитяхме, кога стана време....



Тема Re: Ихаааанови [re: Smile]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано25.03.04 14:20



Да да
Преди си е било за преди, сега обачеее...положението е съвсем различно
Ето, убеди се сама



А времето така хвръкна, че направо съм без думи !



Тема хе!нови [re: dodo_dodo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.03.04 15:02



значи поне в края на бременността ти (ако приемем, че продължа да отслабвам с тия темпове) ще мога да кажа "пък аз тежах колкото додо"



Тема Re: Ново 5!!!нови [re: new*]  
Автор SZA (бъдеща мама)
Публикувано25.03.04 15:13



Ох, разбирам те... Аз също много се притеснявам да не се наложи да раждам със секцио Не че имам каквито и да било предпоставки за това или определени причини, просто ме притеснява това като възможност. Както са ти казали и другите, настрой се положително заради хубавите неща - няма да имаш разкъсвания отдолу (от които може и да не можеш да си сядаш на дупето ), няма да имаш сериозни болки в таза и кръста, няма да изживееш евентуалния кошмар "напъвай, не напъвай" и т.н.

Аз съм довечера на доктор - не съм била на ехограф от цели 6 седмици . Докторът изрично ми каза, че не иска да ходя по-рано, защото всичко си било наред и нямало нужда да ме гледа, но тази седмица вече беше крайно време. Иначе не съм правила никакви изследвания от също толкова време (освен урина) и сега ще питам трябва ли да правя пак.

Ще се отчета като мине прегледа, т.е. утре (в къщи съм на дайъл-ъп и избягвам да влизам в нет-а, че имам и дуплекс отгоре на всичко, една ужасна бабичка).

If you can fill the unforgiving minute with 60 seconds' worth of distance run...


Тема Re: хе!нови [re: Smile]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано25.03.04 15:16



Хехе!
Хайде Смайл ! Признай си - преувеличаваш



Тема Re: Ихаааанови [re: dodo_dodo]  
Автор nadq (loxia)
Публикувано25.03.04 15:27



dodo_dodo, vjarno che tumbaka ti e izhvraknal malko, ama ti si porasnala samo na tumbi! Pri men osven, che imam ogroomeeen tumbak e porasnalo i dupeto mi, iska mi se da kaja malko, no ne sam mnogo sigurna



Тема Re: Ихаааанови [re: nadq]  
Автор SZA (бъдеща мама)
Публикувано25.03.04 15:48



Хм, при мен положението е същото Макар че от един-два месеца насам качвам килцата най-вече в тумбака, но това, което остана от първите месеци на славно папкане, е доста, да не се изказвам по-грубо за себе си . А и сега както се подувам, просто съм слон. Остава ми надеждата да се възстановя бъзро след раждането - никога не съм била дебеланка и мисля, че ще се справя бързо, но знае ли човек... Сега се ужасявам от себе си

If you can fill the unforgiving minute with 60 seconds' worth of distance run...


Тема Триизмерният ехограф в Св. Лазарнови [re: nadq]  
Автор Matzinka (novichka)
Публикувано25.03.04 15:51



Съжалявам, Наде, че точно за теб се закачам, за да споделя малко съвсем свежа информация за новостите в техниката...

Е, видях си бебето и на този прословут триизмерен, цветен ехограф в "Св. Лазар". То си се развива точно по термин все пак или 31-ва г.с.. Най-после мога да се включа в списъка и с пол - МОМЧЕ. Не изменихме на майския футболен отбор...
Ако сте виждали рекламите в сп. 9 месеца на този ехограф, значи точно така хубаво се вижда бебето и на самия преглед. Виждат се всички меки тъкани, оцветени комютърно в жълто, така че бебето изглежда съвсем реално. Моят малък мъж засега е в класическа седалищна поза и си пипа пръстите на краката с едната ръка. Има много хубав нос и го видях как си отваря и затваря устата. Прегледът ми го направи д-р Николов, но моята лекарка беше до мен, а тя също е много добър ехографист. Органите са ок, направиха ми запис и на сърцето и така - 80лв. Разгледах болницата, понеже така и така бях там и видях две ужасно сладки новородени отдалеч и една маминка, която се готвеше да ражда нормално и й пожелах успех. Тя милата имаше контракции вече, но беше много смела ...

Наближава и нашият ред



Тема Re: Ихаааанови [re: SZA]  
Автор nadq (loxia)
Публикувано25.03.04 16:05



SZA, pri parvata bremennost bjah dostignala, kakto tvardeshe majat mi, idealnata kosmicheska forma- sfera, bjah strashilishte, barzo se vaztavovih, zashtoto rejima beshe ubiistven! Sega sam mnogo prilichno naddala na kg, no korema mi pak e strahovit, znaesh li che me boli kojata ot razstjaganeto!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.