Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Социални контакти...много ограниченинови  
Автор evredika (непознат )
Публикувано12.03.04 19:47



Ами момичета с две думи нямам достатъчно социални контакти При мен нещата са следните.Всичките ми приятелки са още моми.Няма нито една женена ,а за бременни да не говорим.Чуствам понякога,че някак си се отдалечавам от тях.Не,че не са ми приятелки ами много бързо се изчерпвам и като че ли в един момент нямам какво да кажа. Единствените с моите проблеми и вълнения сте виеИмам и две приятелки с деца ,но те са ми много пресни запознанства и не сме много близки При вас как е.........? Аз май че от това стоене в къщи съм се сдухала



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: evredika]  
Автор mari_77 (mama na Mi6o)
Публикувано12.03.04 19:59



здравей!
Много добре те разбирам! и аз съм от първите женени и с бебе, пове4ето ми приятелки и мъже не са си намерили, а сме 77 набор!?! Но това си е тяхна работа, лошото е че наистина напоследък темите за които ми се говори са все свързани с бебо, а не искам да досаждам с тях, затова си мълча (а съм много бъбрива иначе) и се забелязва..... на всичкото отгоре съм и новодомка в Люлин, и никой не познавам, но покрай малкия се запознах с други май4ета, но не е същото...Липсват ми ... но гледам с оптимизъм-ще стане лято и ще сме 4есто навън, и все ще се запозная с някоя готина майка:)
И така... дори си мисля да взема мерки срещу оглупяването:) Някоя книжка или нещо да уча....че се притеснявам за своя интелект:)
Поздрави и пи6и!



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: evredika]  
Автор smg (мама на Марина)
Публикувано12.03.04 20:13



Май това е болна тема за повечето майки. И на мен ми е трудно да намирам общ език с приятелки, които нямат деца. Добре, че още като бременна се запознах с майчета от клуба и сега споделяме същи проблеми. Много ми е смешно и странно като се наложи да отида до работата ми. В офиса са само мъже и заместничката ми, а тя е 81 набор и е далеч от тези неща. Много странно се чувствам тогава.
Честно казано така свикнах да споделям нещата, които ме вълнуват тук в клуба, че ако по някаква причина нямам интернет, направо ще се побъркам. Дори за Великден ще пътувам извън София за 2-3 седмици и направо не знам как ще издържа без компютър.



Тема Re: Социални контакти...много ограничени [re: mari_77]  
Автор evredika (непознат )
Публикувано12.03.04 20:18



За затъпяването съм взела мерки , е не до там генерални.Самообучавам се на компютъра.Фото шоп много ме вълнува , обаче си е трудничко!За книги и четене почти не ми остава време ,но все се успокоявам,че ще му дойде времетоСега чета "Цар плъх",ама от дълго време съм на 83стр.



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: mari_77]  
Автор ProBily (nP06u|\u)
Публикувано12.03.04 20:29



В кой микрорайон си? И аз бях така. Не само първа забременях, а и се преместих от Варна в София, където съвсем никой не познавах. Зимата ми се стори безкрайно дълга, защото Креми се роди през октомври. Пролетта се запознах с Birdy, alabin, _witch_ чрез нета, а после и с едно майче от блока по случайност при едно земетресение, защото не обичах да се задържам по градинките. Ако си някъде около 7ми с радост ще предам щафетата като се позатопли.



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: evredika]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано12.03.04 20:32



Ами ако ще ти е успокоение- не си сама..
Аз понеже гледам малкия самичка дори и навън не излизах като беше много студено. И сега като е лошо времето никъде не ходим..и се е случвало със седмици да не излизам или виждам хора. Аз от друга гледна точка съм много натоварена( хванах се и аз с лудите второ висше) и се дипломирам май месец, та не ми остава време, но си е неприятно.
Повечето ми приятели и приятелки са в чужбина, останали са много малко тук, повечето работят и дори ни се разминават графиците да се чуваме.
Направо не знам...



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: evredika]  
Автор ping-pong (непознат)
Публикувано12.03.04 22:03



леле, все едно аз съм го писала.Дъщеря ми е почти на 3 годинки, а все съм си така. Приятелките ми чакат ли чакат. Като се върнах в университета нещата се пооправиха, но нито имам типичен студентски живот, нито типично "семеен", а сега почвам и работа...Като ги гледам в офиса май няма много с деца, въобще е тъпо така, ама какво да се прави.



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: ping-pong]  
Автор pepta (mai4e)
Публикувано12.03.04 22:12



здравей;)и аз се чувствам като теб.повечето ми приятелки не са семейни,а колегите от работата ми ме забравиха като излязох в майчински.Н амне също ми се случва да не излизам с дни от вкъщи и това доста ми тежи,защото преди да забременея бях винаги заобиколена с хора,но....няма как.Получаваш едно-губиш друго.Добре,че е клуба,защото иначе съвсем няма с кого да си поприказвам.Надявам се,че това ще премине



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: ProBily]  
Автор mari_77 (mama na Mi6o)
Публикувано12.03.04 23:25



Zdrasti ProBily,
za sujelenie sum kum pasportnoto - Ljulin 4, no kato se postopli moje da se vidim za po kola v KFC:)
A i az se poznavam s smg, ralichka i Flamendalis ot Neta, no kogato bjahme bremenni, za jalost sme v razli4ni rajoni i s bebetata e trudno:) No puk 4akam da se postopli i da se vidim:) Mnogo obi4am surde4ni i zabavni jeni, no maj naposleduk jivota mnogo promeni horata....
Da sme jivi i zdravi i kato se zaproleti 6te se vidim:) Pi6i!!



Тема Re: Социални контакти...много ограниченинови [re: evredika]  
Автор NavyBlue (?!)
Публикувано13.03.04 02:34



Ех, момичета, а аз си мислих, че само ние дето сме в тази Америка сме самотнил. Че то тука, ако не ходиш на работа няма и къде да излезеш, освен до някой магазин да харчиш пари за неща, които едва ли ти трябват в момента... И за такива като нас с малки деца - пълна, отчайваща скука.
Е крепини това, че ще си дойдем лятото на морето!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.