Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004нови  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано25.02.04 21:46



1. 2.08. - Megy Благоевград
2. 3.08 - Dari
3. 4.08 - slanceslance
4. 6.08 - beria
5. 7.08 - Sema
6. 7.08 - Duci
7. 10.08. - Proly
8. 11.08 - titi_78
9. 11.08 – jonni_to
10. 12.08 - Collibri
11. 13.08 - dalala
12. 13.08 – Kalli77
13. 14.08 - Just a Girl
14. 16.08 - Kamey
15. 17.08 - desykv
16. 17.08 - golden
17. 18.08. - faith_77
18. 19.08 – Carra_Bella
19. 20.08 – mameto04
20. 21.08 - Juna
21. 23.08. - toledo
22. 24.08 - Малко-Коте
23. 27.08 - Mam4eto_08
24. 28.08 – Ivata
25. 28.08 - коте.коте
26. 29.08 - vajrater





Тема Колко сме много :-)нови [re: Collibri]  
Автор Just a Girl (непознат)
Публикувано26.02.04 08:02



Това е страхотно - в най-хубавия месец, почти всеки ден ще има бебче :-)

Вчера бях на преглед - таткото беше много щастлив :-) Аз не можах много хубаво да го видя, но в понеделник ще отида да си взема записа на прегледа от лекаря на диск и ще си го разглеждам на спокойствие :-)
Аз бях малко против записа, но таткото настоя и сега не съжалявам хич.

Матката ми е малко твърда и затова ми изписаха Магнезии и Папаверин профилактично, да не стане беля. Засега не съм се уплашила

Вие как сте, момичета?

Always look on the bright side of life


Тема Re: СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004нови [re: Collibri]  
Автор Taya (коя?)
Публикувано26.02.04 09:14



Ще взема да се впиша и в августовския списък.... Термина ми е 30 юли, но все си мисля, че бебчо ще се роди в началото на август. И двете ми предишни момчета се родиха една седмица след термина, така че залагам на 5 август!!!
Поздрави на всички!

Всичко виждам двойно!!


Тема Re: СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004нови [re: Collibri]  
Автор vajrater (непознат )
Публикувано26.02.04 10:03



Момичета, нека да намерим някой за 30 или31 август. Не искам да съм последна. Моля, моля, моля!!! А имате ли идея, живот и здраве къде ще раждате или още не сте мислили?



Тема Re: СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004нови [re: Collibri]  
Автор jonni_to (usmihnata)
Публикувано26.02.04 11:10



Добре дошли на всички новозаписани бъдещи мами!!
Наистина сме много. Страхотно е, нали!! Вече има по две мами в някои дни. Сигурна съм, че ще се засечем в някоя родилна зала Живи и здрави обаче да стигнем дотам!
Аз определено си мисля за Тина Киркова. Вие какво ще кажете!? Дали някой от вас е чувал гадни неща за там? Аз не съм си направила още окончателно проучване, но по стечение на обстоятелствата познавам старшата акушерка и още 1-2 от едната смяна. Страхотен екип са! Знам, че само това не стига, но поне е нещо. Като ми минат още няколко важни прегледа и мине още малко време, ще проучвам в детайли.

Стискам палци на всички!!

А, август наистина е прекрасен месец....




Тема Re: СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004нови [re: Collibri]  
Автор jonni_to (usmihnata)
Публикувано26.02.04 11:23



Привет Колибри,

Добре сте, нали! Само така!!

Поздравления за списъка!

Да ти кажа за безшевните корсажи. Аз нямам тежък бюст /засега/ и не мога да ти кажа от личен опит. Приятелката, която ми ги препоръча обаче е доста, доста така........Тя си е изкарала цялата бременност с тях и се е чувствала доста комфортно. Номерът бил да се вземе модел с широки презрамки, за да държи по-стабилно. Струват към 6лв. Вземи си един и пробвай, дано ти е удобен, защото е решение на по-сносна цена.



Тема Re: СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004нови [re: jonni_to]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано26.02.04 12:07



аз още не съм мислила серизно къде ще раждам.
Клоня към ТИна Киркова и Майчин дом, но без предварителни уговорки.
никъде нямам никакви познанти.... как може да съм толкова незапозната с хората......
така че май ще разчитам на човещината на екипите дежурните, ако имат още такава .......
А мисля да посетя курса в Тина Киркова, обаче към края. Не зная в кой месец е добре да се ходи - някъде четох - 8ми

А ти къде се преглежда, че ти записват на диск?



Тема Ех момичетанови [re: Collibri]  
Автор Honda (член)
Публикувано26.02.04 12:39



Като видях списъка и ме налегнаха едни такива мили спомениМиналата година по това време и аз бях точно с вашите проблеми. Термина ми беше за 25.08 ама моето слънчице реши, че в корема на мама е по-хубаво и комфортно и взе, че се роди на 01.09, и сега си имам първосептемврийче.
Желая ви леко бременеене и хубави и здрави бебета.
Целувки за всички ви



Тема Re: СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004 [re: Collibri]  
Автор Just a Girl (непознат)
Публикувано26.02.04 12:59



Аз не съм от София. Лекарят ми си е вързал най-обикновен видеозон с лаптопа си, за да си записва прегледи, които му представляват интерес от медицинска гледна точка. И на цента на една подложка, ако искаш естествено, ти записва целия преглед на СД. Това е нещо, което той сам си е направил и не е стандартна услуга.

Always look on the bright side of life


Тема Re: СЛЪНЧЕВИ АВГУСТИНКИ 2004 [re: jonni_to]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано26.02.04 13:10



Ami az ot samoto na4alo sam re6ila da rajdam v Sv.Sofia(Tina Kirkova). Pri d-r Malenov. Daje pitah dali niakoia ot vas ne znae ne6to za nego, no ne polu4ih otg. Iavno ne ste go 4uvali. 4uvala sam, 4e bilo hubavo da poznava6 niakoia aku6erka. V4era edna priatelka mi kaza, 4e si bila platila na aku6erka, a ne na doctor. Jenata bila mnogo vnimatelna i sediala prez cialoto vreme pri neia. Mislia i az da si platia na aku6erka, no za sega ima vreme Ooof, ujasno mnogo vreme ima. Taka mi se iska da doide po-barzo momenta, v koito 6te gu6kam malkoto mani4e I taka me e strah ot tozi moment. 4estno da si priznaia MNOGO me e strah.

V ponedelnik sam na doctor, tozi pat 6te hodia s tatkoto, da moje i toi da mu se poradva na beboka. Do sega e vijdal samo snimki, no 4ovek triabva da ima goliamo vuobrajenie za da vidi ne6to Posle 6te vi razkazvam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.