Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Има ли май-ки наоколо?нови  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано02.02.04 00:25



Ехоо, има ли майски мамчета?
Къде се спотайвате?
Как са тумбаците?
Хайде да сверим будилниците, а?




Тема Re: Има ли май-ки наоколо?нови [re: dodo_dodo]  
Автор new* (валидна)
Публикувано02.02.04 00:32



Има, имаааааааааа!!!

И най-дългият път започва от първата крачка...


Тема Re: Има ли май-ки наоколо?нови [re: new*]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано02.02.04 00:34



Хихи!
повлече крак /корем/, да видим сега



Тема Re: Има ли май-ки наоколо?нови [re: dodo_dodo]  
Автор charr ()
Публикувано02.02.04 09:31



Ей ама вие какво будувате по нощите а не спите - после малко ли ще ви е?
И ние сме тук- растем ли растем...



Тема Я, две нощни птички!нови [re: dodo_dodo]  
Автор lora_pw (минаващ)
Публикувано02.02.04 09:38



То и аз не мога да заспя по цяла нощ, ама вие май ме надминавате.
Да се обади и пореднта за Май. За да не съм многословна - положението с размерите при мен е също като при вас. Само дето аз в очите на съпруга ми не съм кит, а Карлсон, който живее на покриваВъпрос на гледна точка. Иначе черните мисли аз си ги изживях по-раничко. Сега съм по-спокойна.
Додо, и аз май няма да устискам до май. Термина ми е съвсем в началото на месеца и както вървят нещата и аз няма да се размина със секциото.
Но иначе с две думи съм с огрооомен шкембак, който ми е бедна фантазията, колко голям ще стане до края
Поздрави от мен и ви желая леко (доколкото е възможно ) доизносване и безпроблемно раждане.



Тема Re: Има ли май-ки наоколо?нови [re: dodo_dodo]  
Автор Guerganka (бронжулче)
Публикувано02.02.04 09:40



И ние сме тука.
Бебето рита и се мятка като лудо.
Миналия месец го видяха като момиченце, ама не е сигурно, защото пъпната връв му беше между крачетата.
Дебелеееееем като за световно, та сега съм на диета :(




Тема Re: Има ли май-ки наоколо?нови [re: Guerganka]  
Автор charr ()
Публикувано02.02.04 09:55



Сподели диетата,че май и аз съм се запътила натамНе икт, не Карлсон ами не знам какво ще съм след три месеца.Добре че съм по-висока иначе щях да съм по лесна за прескачане отколкото за заобикаляне



Тема Re: Има ли май-ки наоколо?нови [re: dodo_dodo]  
Автор charr ()
Публикувано02.02.04 10:04



А забравих да споделя и нарастващия страх от раждането.
Споделете нещо за успокоение моля.
Много ме е страх защото не искам да раждам секцио -имам стара операция и много трудно се възстанових- и ако се окаже че има някакъв проблем и трябва секцио -ей от това ме е страх



Тема Re: Има ли май-ки наоколо?нови [re: charr]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано02.02.04 10:25



Е, не го мисли предварително, едва ли ще се наложи секцио!
Не знам как бих могла да те успокоя и аз след като тия дни все се сещам за мойто секцио и колко ме болеше след това и си виках, че никога повече няма да се подложа на такива мъки...но ето, че са си били само празни заричанки.
Това което мога да те посъветвам в случая като минала по този път е да се опиташ въобще да не мислиш за раждането и за това колко ще те боли. Просто го изключи този момент от съзнанието си и като дойде тогава ще му мислиш
Аз така бях първият път, въобще не мислех за раждането, чувствах се все едно, че ще си остана вечно бременна. И знаеш ли колко ми беше спокойно...два дни преди термина мъжа треска го тресеше и защото нямах абсолютно никакви наченки за раждане, нито пък контракции, се кефеше като мина с колата през някоя дупка, щото така бебето можело да се поразмърда и да тръгне
та така....



Тема Re: Я, две нощни птички!нови [re: lora_pw]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано02.02.04 10:26



Ти къде ще раждаш и за кога ти беше термина?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.