Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ частнови  
Автор smg (мама на Марина)
Публикувано19.02.04 08:32



Здравейте, мами на най-прекрасните бебоци на света!
Позволих си да отворя нова тема, защото всички сме много активни и предишната се отваря бавно.
Наистина времето е прекрасно тези дни и на Марина също много й харесва да е навън. Градинките в квартала (Мусагеница) се напълниха с много бебоци и мами. Сега издебнах момента да спи, за да напиша няколко реда. От два-три дни забелязах, че докато я храня Марина си гали лявото ушенце. На мен се е метнала. Като малка съм заспивала само ако си хвана ухото.
Днес ми пристига малко отмяна - майка ми и баща ми. Явно сама ми идва доста уморително и все се чудя как стоите толкова до късно! Аз ако изкарам до 22,30 пак добре. Имало е случаи да си легна в 21,30. Но както и да е!
Приятна разходка на всички!



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ частнови [re: smg]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано19.02.04 08:43



Добро утро и от нас !!!
Нямам търпение да стане 11 часа и да хващаме пътя за парка , направо се чувствам по друг начин, изпиеш едно кафе , поприказваш с някоя мама и денят минал, абе друго си е хубавото време.
Искренно ти завиждам за отмяната , нашите баби работят и няма кои да помага а ако знаеш как ми се спи , при положение , че тази нощ съм ставала само два пъти .
Приятна разходка и много слънце на всички мами и бебоци !!!

Marti 18.11.03g.

Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ часнови [re: topi]  
Автор Pyжa72 (мама на Валя)
Публикувано19.02.04 09:09



И ние сме като теб topi
непрекьснато и навсякьде сме с бебка и няма кой да ме отмени. Ама да се похваля, вчера вечерта ходих на ресторант с други майки и тати гледа Валя. Та тя почти не плакала и двамата се забавлявали чудесно. Май постепенно ще свикне да не е чак толкова привьрзана кьм мен- ама какво да се прави нали няма на кой да я оставя ( май най-вече и не искам засега).
Приятен ден и приятна разходка





Тема Колко сме порасли!нови [re: Pyжa72]  
Автор djudjesa (mama na Darina)
Публикувано19.02.04 10:33



Здравейте мами и бебоци!Пиша ви два реда и излизаме,че слънцето е с нас днес.Вчера бяхме на конс.и съм много доволна,порасли сме цели 6см.за един месец и сме наддали с 900гр.исега тежим 5.8кг.и 60см дълги.Пишете как ви растат децата да сравним.Целувки на всички и приятен ден



Тема Re: Колко сме порасли!нови [re: djudjesa]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано19.02.04 11:12



Здравейте и от нас. Аз нещо немога да се организирам да го извеждам преди обяд. И излизаме от 14.00 до към 17.00ч. Ми докъто оправя, изчиста, да му направя пюренцето и то станало обяд. Т4рябва да се взема в ръце и да го извеждам и сутрин.
А за помоща, наште баби имат желание, но аз предпочитам да идват само когато наистина трябва да отида някъде. Много го глезят и после на мойта глава.
На консултация сме в понеделник и ще видим какви са ни размерите. Хайде до следобяд. Абе ще взема да го изведа сега. Пък домакинството ще почака.



Тема Re: Колко сме порасли!нови [re: ralichka]  
Автор Jmuche (с бебе Таня)
Публикувано19.02.04 12:22



И аз немога да насмогна да се оправя за сутрешна разходка. Таня яде към 12:30 и след това излизаме, н май нещо се развали времето . Няма вече грам слънчице.
Искам да питам някой дава ли каша на Фризокрем? Аз вчера пробвах от нея за първи път и на опаковката пише 3-4 лъжици със 150 мл вода, сложих 4, но кашата стана толкова рядка, че беше направо за биберон . Голямо мазане падна!
Таня се обади, че е гладна и отивам да папаме !




Тема Re: Колко сме порасли!нови [re: Jmuche]  
Автор mira77 ()
Публикувано19.02.04 12:57



Аз също винаги излизам към 13,30-14 часа.просто дотогава се оправяме.А и тогава според мен е по-топло отколкото в 11 часа.И аз съм сама, но и не искам баби.Е за по някоя вечер става да ме заместят, но то пък така не може , така че...Но аз не съм изморена, защото Теодор спи доста.Извинете за въпроса, но искам да ви попитам смятате ли, че кърменето и хормоните влияят върху либидото ви?????Това доста ме измъчва:(((Весел ден!



Тема Re:Променихме режиманови [re: smg]  
Автор gioia (мамата на Жужи)
Публикувано19.02.04 14:01



Да се похваля ли???

Еми, сменихме малко режима на Жужи и вече не я къпем в 22ч, ами към 20ч, когато тя явно се изморява и и се доспива много. Та като усетим, че е дошъл този момент - муш във ваната, после малко плачка, защото явно свикна, че след банята идва папкане, но даваме малко чайче и до 15 мин. заспива. После към 22.30 както си спи я слагам на гърдата и тя изобщо не се буди. Така и се събира спинкане от 20.30 до към 7-8 с едно прекъсване в 6, разбира се. НИкога не го пропуска, като швейцарско часовниче е!

Ако успеем да го установим този нов график, мнооого ще се радвам, че това будене в 22 за баня много ни измъчваше.





Тема Re:Променихме режиманови [re: gioia]  
Автор Jmuche (с бебе Таня)
Публикувано19.02.04 15:18



Браво на вас!



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ частнови [re: smg]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано19.02.04 15:53



Хехе! Здравейте мами! Ние днес бяхме на консултация и бързам да се похваля- вече сме 7.200, 61 см. Порастнали сме с 1,200 за месец и 3 см. Хапва си бебо......биха му и ваксина, преди малко му дадох панадол, хапна и заспа разбира се Сега аз отивам да си поразтребя малко и да си почета я списание, я книжка...Целувки на всички бебчовци!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.