Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:Променихме режиманови [re: gioia]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано19.02.04 17:42



Абе мами как така ви спят бебоците по толкова време? Така ви завиждам. Ники папка към 9.30 10.00 вечерта и в 4.30 в най-добрия случай вече е буден и иска да папка. После обикновено си играе около час и чак тогава заспива пак за около 2-3часа. На мен ми се събират около 5ч. сън и то рядко. После успявам да си открадна по 1ч. в най-добрия случай.
Моля те кажи ми на Жужи какъв е режима та папка чак към 10.30.
Днес за първи път бяхме двапъти навън и Ники спа и двата пъти. Ще видиме нощес какво ще правим.
Целувки от нас.



Тема Re:Променихме режиманови [re: ralichka]  
Автор gioia (мамата на Жужи)
Публикувано19.02.04 18:03



Ами ето как я храня още от началото: 6 - 9.30 - 12.30 - 15.30 - 18.30 после заспива към 20 и в 22-22.30 я кърмя заспала (опитай така, по-късно да му е вечерното кърмене да не огладнява толкова рано). И бих ти препоръчала, ако може да не си играете в 5ч, ами загасвате лампата и го слагате в легълцето да си знае, че трябва да спи. Жужи така искаше да си играе след храненето в 6, но я поотучихме.
Дано мине номерът, че аз съм един сънчо и да не съм прекалено нахална :) , но и тези часове сън не ми достигат.
А за спането в количката, не се притеснявай, Жужи също много си дреме навън, но това не и пречи на нощния сън (пу-пу).
Хайде, успех!





Тема Ужас - буболечка в кашатанови [re: smg]  
Автор Jmuche (с бебе Таня)
Публикувано19.02.04 18:13



Леле, какво ми се случи - вчера отворих нова каша Фризокрем на Таня и днес тръгвам да и правя пак и като бъркам с лъжичката - вътре една буболечка мърда! Изкарах си акъла! Гледам кашата - годна до април 2006. А тази буболечка е от тези, които се хващат при престоели зърнени и бобови храни - значи явно още преди да е опакована кашата е била стара - УЖАС! Направо бях потресена - уж имало контрол върху детските храни!




Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ частнови [re: marinna]  
Автор zapetajka (мама на Влади)
Публикувано19.02.04 18:13



здравейте,
и ние вчера бяхме на консултация и вече сме 6700 кг, биха ни ваксината и чак днес вдигнахме температура, но се надявам бързо да я свали, постепенно започваме да минаваме на 5 хранения, но разбира се , един ден са 6, пак на другия са 5
от днес вече започнахме и кашичка, аз много се чудех каква и накрая му взех на MILUPA, бананова, мисля че я хареса доста
а знаете ли на коя фирма са готовите кисели, според вас, дали първо да го захраня с кашата или може след 4-5 дни да започна и кисела, вие как правите(или мислите да правите)



Тема Re: Ужас - буболечка в кашатанови [re: Jmuche]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано19.02.04 18:41



Това е много гадно. А сигурна ли си, че не се е промъкнала после?
Мъжът ми ще излезе прав, че няма никакъв контрол и че са боклуци всички фирми.
А за кашите и киселите незнам нищо, защото още сме малки май за тях. На три и половина.
Я кажете стягате ли се вече. Имам в предвид дали правите упражнения. Аз от около месец правя и корема съвсем се прибра.
Поздрави на хубавите бебоци.



Тема Re: Ей, че сте пораснали...нови [re: marinna]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано19.02.04 18:55



Браво на вас, растете и хубавеете. А Вики още миналия месец беше 66-67 см и 6, 800 кг. Добре е, че ваксината ви е понесла добре и дано следващите дни да не сте кривички и сърдити. Пу пу пу. Само да те питам - защо си му дала панадол?

Вики 04/10/03

Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ частнови [re: smg]  
Автор florans (mama na Denis)
Публикувано19.02.04 19:10



Маичета от кога смятате да давате Зимафлор(не съм сигурна че така се пише).Нашата педиатъка каза че пишело в препоръките от 2-ри месец,ама тя предпочитала на нейните бебета да го давала от 5 месец.



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ частнови [re: florans]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано19.02.04 19:55



В понеделник сме на консултация и ще питам за Зумофлора. Сега аз го пия този, който е за бременни и кърмачки.
Всички много сте пораснали и нямам търпение и ние да разберем как вървят мерките.
Вики е много хубава на новата снимка. Същинска госпожица.



Тема Re: Ей, че сте пораснали...нови [re: klamerche]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано19.02.04 20:07



Ами за да не вдигне t.....сега няма да пиша повече, че Макс се удари, надявам се че всичко се размина......пуснала съм постинг, ако искаш го виж! Отивам при него...



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчета 2003 - ІІ частнови [re: ralichka]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано19.02.04 20:32



Ами да расте и хубавее. Ще чакаме и вие да се похвалите колко сте пораснали. А за Зумофлора и аз не зная и ще питам моята зъболекърка.

По колко памперса сменяте на ден?

Вики 04/10/03


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.