Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчетанови [re: topi]  
Автор florans (непознат)
Публикувано17.02.04 20:03



Знаеш ли Денис съшо отказваше адапт.мляко на НЕСТЛЕ.Насила му го давах И след 1ч.или11/2ч ни го връщаше.Педиатърката ни каза за Блемил понасял се добре от повечето бебоци.Ние пробвахме и много си го харесваме сега.Затова за 1м.е наддал толкова(1.2кг.),аз адже мислех че ще ми се карат днес на консултацията.



Тема Re: видяхте ли 4ата?нови [re: florans]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано17.02.04 20:23



Ето ни и нас. Нашия татко днес пак ни излъга, че е много студено, така че утре няма да го слушаме.
А чата е супер, ама стига бебоците да ни оставят малко да си поговориме.
Топи ама марти много сладък на новата снимка и добре се развива. Дано нямате проблем след ваксината. А за спането нощем не ми се говори. Но щом Марти се буди толкова значи е гладен. Аз след като увеличих количеството храна се буди само веднъж, но пък не заспива после.
А на Дебора и аз искам да благодаря, защото ми помогна да си кача снимката на Ники. Добре, че я има, за такива като нас, че няма иначе да имамме снимки.
А за ходенето до Варна при Вики сигурно лятото ще и омръзнеме, защото всички ергени ще се изсипеме.



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчетанови [re: florans]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано17.02.04 20:26



Благодаря ти !!!
Ще го помъча още ден два и ако пак отказва ще пробвам и това мляко. Тои не иска нито млякото нито биберон та не знам как ще се оправяме.
Целувки на Денис !!

Marti 18.11.03g.

Тема Re: видяхте ли 4ата?нови [re: ralichka]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано17.02.04 20:29



Купих мляко да го дохранвам ама не ще и не ще , незнам как ще я караме ще взема да му опека една пържолка белким хапне . А спането леле ужас !!!

Marti 18.11.03g.

Тема Re: Въпрос за пюренцатанови [re: ralichka]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано17.02.04 20:30



Малкия Ники е одрал кожата на големия !!!

Marti 18.11.03g.

Тема Re: Въпрос за пюренцатанови [re: topi]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано17.02.04 22:20



Е таткото беше наблизо и го викнах да ти прочете заключението ти за приликата и неможа да му се събере усмивката в стаята.
Голям мерак да прилича на него и щом някой вземе, че открие прилика и с мен веднага посърва, но нашега разбира се.



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчетанови [re: smg]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано18.02.04 09:52



Здравейте отново! Днес времето е чудесно и мисля да се разходим с Макс в морската градинаИскам да ви се похваля, че няколко нощи вече (3-4) не се е будил през нощта, а чак около 8 часа.Почнахте ли да спите повече? Сещам се да попитам, вашите бебоци харесват ли пюрето с картофи, банани и ябълки на Кечкемети? Макс е луд по него!



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчетанови [re: marinna]  
Автор gioia (новак)
Публикувано18.02.04 10:40



Ооооо, не казвай "море"! Искам и аз!Искам и ние! Не ми се седи в мръсната София! Ех! Ще трябва да почакаме обаче поне до септември....

И ние излизаме в Борисовата като утеха, че си нямаме Морска...





Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчетанови [re: gioia]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано18.02.04 11:03



Е вие пък имате Софияленд. Наистина не бих заменила Варна за никой друг град!



Тема Re: Октомврийско-ноемврийски бебчетанови [re: marinna]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано18.02.04 11:04



И ние сега излизаме на разходка, но тъй като ми се струва, че времето макар и слънчево е малко хапливо, ще се разходим в нашия квартален парк, а в Морската градина ще се видим друг ден. Иначе и Вики от няколко дни, т.е. откакто вечер започнах да я дохранвам със сухо мляко, спи по цяла нощ. Слънчев и приказен ден ви желая!

Вики 04/10/03


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.