Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: Hera1]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано23.02.04 23:13



Супер сте! Чак и с гърнето толкова напред!! Аз сега боря баткото, та Катето ми изглежда тоооолкова малко!
Благодаря за Лего-то
В събота ще ходим към МЕТРО и ще опитам да го намеря. Какво точно да търся?



Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: azia]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано23.02.04 23:16



Ядете ориз цял вече! Браво!! Като гледам в дневника на Вики какви неща е ял на тази възраст - съвсем манджи! А Катето сега никак не иска, ако усети частици в храната - веднага повръща Но ако дойде да дъвче бисквити, солети, краставици и какво ли не друго е първа писта! Но парченца в храната - не!



Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: Millena]  
Автор chernooko (:))))
Публикувано23.02.04 23:42



Zdraveite i ot men i bebe Lora/12.03.03:))

Eto i na6iya ot4et, 76 sm sme i 9,750 kg:)))malko sme 6i6le ama karai:))..Lazi mnogo barzo, izpravya se po mebelite i kre6ti pobedonosno.Tantzuva mnogo i na vsyakakva muzika:)))Osven mama, tata, baba, dede, kaka, papa..novata duma e bomba:)))))otkade ya izmisli ne znam :)))Hodim na kuhnya, hranim se po 4 pati na den , kato ve4ernoto hranene e pure i mlyako s 2 lajitzi ka6a vatre...Ne sam davala vse o6te kiselo mlyako i ne sam ya slagala na garne.Imame 7 zaba, no mai ni 4akat i o6te:)))skoro..Vse o6te ne sam izmislila ni6to za rojdenniya i den, no mai 6te e s babite i dyadovtzite samo:)

Nai posle i ka4ih snimki v neta.Mojete da ni vidite na tozi adres...ne znam kak se pravi aktiven , no karai:)
http://photos.yahoo.com/chernooko


Pozdravi na vsi4ki malki marteni4ki i na tehnite strahotni maicheta!

http://profiles.yahoo.com/chernooko


Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: Hera1]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано24.02.04 07:17



страх ме е да захранвам Радина с млечни истории. другия месец неизбежно ще започнеме с опитите, тъй каза докторката.
давам й да ръфа солети с кашкавал /дали и колко кашкавал има в тях не е ясно/ и това е най-големият ни напредък по-отношение на захранването с кравешки продукти.
а супите след като ги застройват не стават за Ради, та тя още яйце не е яла:) няма да става френска мадама обаче, тъй като качеството заменя с количество. ейй не спира да дъвче това дете.
аз на гърне още не съм я слагала, май повече от мързел, отколкото поради други причини. баткото никога не се е изхождал в гърне, упорито отказваше да седи на него и се научи направо на дъска в тоалетната. хванеш ли й цаката кога ака, животът става по-лесен



Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: Millena]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано24.02.04 07:31



наскоро си говорехме с таткото, че Стефан беше по-развит на тази възраст. и с яденето, и ходенето, и с бърборенето, и с игрите. дали повече внимание сме им обръщали, или късното захранване си казва думата - не мога да си обясня.
и баткото беше някак си по-емоционален - кефеше се на толкова много дребни неща.
ориз яде, едронамачкана супа, по някоя и друга манджа - не отказва. обаче ако й сложа мюсли или овесени ядки в пюрето - не ще и не ще. като изплези езика барабар с пълнежа от люжицата, лошо ми става. дай някоя рецепта с фризопеп за кремчета или нещо подобно без варене:) че млякото не се яде ако се превари - по-горчиво и от хинин става.

за легото - в халите, в цум, на славейков има магазини, гледай и тези конструктори, които са с 50% намаление /нищо им няма, само кутиите са намачкани или сериите са стари/. фирмата има склад на ул. Поп Богомил - до Раковска. баткото ни кара да купим на Ради полицейския участък за РД, той щял да й го пази докато тя порасне
разглеждам сайта на Лего и се чудя защо в Бг цените са двойни, направо обирджии



Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: chernooko]  
Автор Vache ()
Публикувано25.02.04 11:58



Ех, че е хубава тая Лора
Пу-пу, да е жива и здрава!



Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: chernooko]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано25.02.04 14:21



Много сладки снимки!! Супер, че ни ги показа



Тема Re: Отчет на почти рожденичета (март 2003)нови [re: azia]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано25.02.04 14:26



Ами не е от захранването, това ти го гарантирам! Вики даже по-малко неща ядеше на тази възраст! Не се тревожи от това! А пък Катето е страшно емоционално също - много се смее, бърбори, радва се, физиономии прави. Но не иска да се изправя и ходи. В някои неща е по-напред, други изостава страшно. Според мен си е до дете и темперамент!

За Лаего-то, благодаря. В МЕТРО ли са тези намалените?

А обирджии са всичкие представители в БГ, не знам защо като заплатите ни са в пъти по-ниски Нали съм ти казвала, че нсред центъра на Виена, уж много скъп град и бебешкият Персил, Хип и какво ли не бяха почти на половин цена от тук. А също и нещата на Чико

За Фризопеп-а, нямаш проблеми. Правиш грис или нишесте само с вода и като поистине слагаш фризопеп-а, стават супер!



Тема Snimkiнови [re: Millena]  
Автор chernooko (:))))
Публикувано25.02.04 21:20



Ami kraino vreme be6e i az da izvadya nyakoya i druga snimka:))))
Kato gledam na6ite marteni4ki sa nai rumeni i 4erveni.Imame si i model/ Aleks na Vache:)Taka 4e drygite mami mogat samo da zavijdat na nai zadrujnata martenska grupa!, a kolkoto do sre6tata az sam ZA!.Samo da se razberem koga i kade.

P.S.I edin barz vapros do koga da prevaryavam vodata za Lora?

http://profiles.yahoo.com/chernooko


Тема Re: Snimki [re: chernooko]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано25.02.04 21:25



Аз спрях да я преварявам миналата седмица, давам й директно филтрираната с Брита




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.