Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Идеи за св.Валентиннови  
Автор Flamendialis (начинаеща)
Публикувано11.02.04 13:50



Как мислите да прекарате празника на влюбените? Дайте някакви идеи как да изненадаме приятно съпрузите си (било с подарък, било с нещо друго).
Аз лично се намирам много безидейна и освен клишетата от холивудските филми за друго не се сещам.
Не съм сигурна дали мъжът ми не е намислил нещо, но по-вероятно е да не е, защото е на нова работа отскоро и се съсипва, за да се доказва. Вечер се прибира пребит и ми се иска този път аз да взема инициативата.

Разкажете ми как вие сте си прекарвали на този хубав (макар и католически) празник.



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Flamendialis]  
Автор Merlin ()
Публикувано11.02.04 13:54



:))
Ami na men mi se iska da otida njkude....ne mi se stoj v kusti...taka che she kuponjsvam...
Kolkoto za idejta za podaruk.....
Ami njmam oste isna takava, no moge da vzema da otida do njkoj magazin za belio i da si kupj nesto krasivo.....i tova she e negovijt podaruk :))

Vie kak mislite?



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Merlin]  
Автор Jmuche (с бебе Таня)
Публикувано11.02.04 14:03



Мда! Много хубав подарък! Аз си мислех за някакъв парфюм, но май няма да успея да пообиколя магазините - времето нещо е против мен , а как да поръчам по интернет, като не мога да го помириша?!? Някой ако може да помогне, като препоръча готин мъжки парфюм /за в краен случай ако не успея да взема нищо друго/ ще съм много благодарна.

И ние сигурно ще излезем, но вообще си нямам и представа кога и как ще си запазим някъде места - то сигурно ще е лудница навсякъде. А аз понеже още кърмя ще можем да излезем след 21 часа.



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Merlin]  
Автор Flamendialis (начинаеща)
Публикувано11.02.04 14:05




Честно казано и аз това съм наумила. Дори съм си харесала вече такова, което дискретно прикрива желирания ми корем и целулитните ми бедра



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Flamendialis]  
Автор Merlin ()
Публикувано11.02.04 14:06





hubav podaruk....da.....i polezen

POgelavam Vi nezabravimo izgivjvane....

Taka de,,,,i nie sme hora



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Flamendialis]  
Автор Ancheto* ()
Публикувано11.02.04 14:46



Аз вече му пратих Валентинка по пощата. Тъй де - няма само сметки да получаваме в кутията. А за другото още мисля по въпроса.
При нас е традиция вече да си стоим у дома и да си поръчаме пица от Пица Хът и да си обръщаме много внимание. Пък ако и сега тестът излезе положителен може и да се откажем догодина да го празнуваме.



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Flamendialis]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано11.02.04 14:52



ами ние ще командироваме децата при едната баба - с преспиване.
планирали сме кръчма с жива музика заедно с кумовете и други приятели. за подарък още не съм решила дали да има. мисля да спретна един празничен обяд у дома заради хлапетата - с красива маса, свещи и торта, за да усетят и те нещо от празника.

идеи: за последната годишнина от сватбата му купих подарък и предварително го занисох в ресторанта, където щяхме да вечеряме. насред вечерята се появи управителят и му поднесе подаръка. любимият беше смаян.

за рождения му ден поканих негови колеги и приятели в заведение, а на него му предложих да излезем само двамата за по бира. беше изненадан като видя очакващата го компания.

ако не можете да се лишите от детското присъствие и трябва да останете у дома: празнична вечеря, ранно "гътване" на наследниците, последвано от хубав филм или музика, питие, свещи... ние си падаме по плато със сиренца и винце... масаж... подарък, поднесен в леглото...

за подаръците: моят мъж се радва на книга, вратовръзка, музика... освен това и по-скъпите: парфюм, дрешка... подарявала съм също бронзова пластика, пръстен....
веднъж той ме изненада като сложи в рамка мой портрет, рисуван отдавна от приятелка-художничка и забравен сред вехториите у дома. аз пък съм му подарявала моя снимка и снимка на децата, сложени в рамки...

важни според мен са атмосферата и отношението, а не толкова материалните измерения на празника.

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема парфюмнови [re: Jmuche]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано11.02.04 14:57



можеш да поръчаш и оттук:



има някакави описания на парфюмите, по които можеш да се ориентираш. на моя мъж фаворит му е zino на davidoff, а отскоро го разнообразява с новия на sergio tacchini - stile

доставките в софия са в същия ден.

нашето гардже си е най-хубаво!

Тема Re: Идеи за св.Валентин [re: yanita]  
Автор Flamendialis (начинаеща)
Публикувано11.02.04 14:58



Янита, много ми харесаха някои от идеите ти



Тема Re: парфюм [re: yanita]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано11.02.04 15:24



от същата страница могат да се поръчат и други подаръци

нашето гардже си е най-хубаво!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.