Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ami...нови [re: Flamendialis]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано11.02.04 20:13



Moge da gi porachash on-line( az taka napravih) ,no ne znam dali priemat kreditni karti ot BG i dali shte ti gi pratyat do BG,zashtoto az sam v USA. No za ideite moje da poglednesh v tezi saytove i da porazpitash dali ima neshto podobno v BG

Za zvezda:
www.starnamer.net
www.staregistry.com
www.nameastarinc.net

Za pazelat:
www.personalcreations.com
www.lovingyou.com-otidi na search i tarsi item # 10078

Natalie 05.01.2004



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Ancheto*]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано11.02.04 22:25



Мноооого интересно Да стискаме ли палци

А идеята ти за Валентинката е супер



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Flamendialis]  
Автор bamby ()
Публикувано11.02.04 22:46



Здравейте!Страхотни идеи има!Аз преди 1-2 години бях ушила голямо червено сърце,обиколено с паети,а вътре избродиран подписа ми!За тази година още не съм измислила!



Тема Ha taka :o)нови [re: Flamendialis]  
Автор Zamechtana (мама на Алекс)
Публикувано11.02.04 23:23



Lele maichetaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Kakvi sa tezi vashi romantichni mujlenca, koito se radvat na kristalni i ushiti i izbrodirani surca??? Moia muj predi malko si poiska za Sv. Valentin striptiziorka i tasove za kolata! Abe mai se posheguva, no opredeleno mai ne si pada po romantichni djundjuriiki A az mra za tiah! Takava sa mi slaaaaaaaaaaaaaaaaaabost
Inuche oshte obmisliam kakvo tochno da mu podaria

4.01.2003

Тема Re: Ha taka :o)нови [re: Zamechtana]  
Автор Honda (член)
Публикувано11.02.04 23:35



Не си само ти така. И нашия не е от най-романтичните. Ама пък аз продължавам да си му правя малки макар подаръчета ( като снимка на децата, която пооправям с фотопродукт да е по интересна и с послание вътре и хайде) Важното е поне, че винаги си правим една хубава романтична вечеря ( или в къщи или навън) . Ама от както сме с децата е само в къщи.Не се оплаквам щото за мене не е важно какъв е подаръка, а ежедневното уважение



Тема Re: Ami...нови [re: Flamendialis]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано12.02.04 00:24



За годишнината от сватбата ни аз подарих на Tatti звезда.

Поръчах от този сайт



Донесоха я в красива кутия с панделка. Вътре в кутията имаше звездна карта с означено положението на звездата, която си кръстил, както и много красив сертификат в рамка с надпис как е кръстена звездата и на кого е посветена, както и картичка с много романтичен текст.





Тема Re: Ha taka :o) [re: Honda]  
Автор magi_sveta (*)
Публикувано12.02.04 09:09



И у нас е така. Не че не сме романтични - ама седем години ако си подарявахме само романтични джунджурии - ами то няма да остане къде да бърша прах - те ще обират всичко. За мен е все едно дали ще ми подари /или аз на него/ плюшено сърце или само картичка. Сега правя колажче от наши снимки и това ще е подаръка. Това със звездите ми харесва - ама откъде да взема 100 лева за звезда /ами идва и осми март - той като ми върне жеста, после имаме именни дни и двамата, беба прави годинка - абе да не се хвърлям на звезди, че после ще вечеряме романтично с тях/. Иначе си правим специална вечер у дома /няма кой да гледа беба, но тя поне заспива в 20.30 и оттам нататък имаме нашата вечер/. Та така - още не съм довършила тазгодишната изненада, но нашите са винаги скромни и красиви - важно е вниманието и да сме заедно.



Тема Re: Идеи за св.Валентин [re: kalina]  
Автор Flash_ ()
Публикувано12.02.04 09:18



Тъкмо щях да препоръчам този парфюм, смятам, че е страхотен!
Или малко по-ежедневния XS на Пако Рабан...

За събота няма как да останем тет-а-тет /без децата/ преди полунощ, мислехме да отидем 4-мата някъде на заведение, но си представих събота вечер - празник - тъпканица - цигари - Сиси и се отказахме!
Та ще сме си у дома!
Снощи се чудехме на кое да акцентираме тази година - на деня на влюбените или на празника на виното Трифон Зарезан и Гого каза - дай да празнуваме деня на влюбените във виното и пияните от любов!
Та това ще е мотото на вечерта!
Подарък не съм измислила още, надявам се до утре да го измисля и ако вятъра вън вземе да поутихне - да го материализирам!



Тема Re: Идеи за св.Валентин [re: Jmuche]  
Автор Topбaлaн (любопитко)
Публикувано12.02.04 09:23



фаренхайт на кристиан диор...
ако ти се вижда скъм (лично на мен ми е скъп ;-) ) - медитеранео...на бендерас))

аз бих доразвил твоята идея и бих я комбинирал с на Мерелин - купуваш си парафюм на теб (аз съм фен на булгари и най-светлото кензо, живанши...) и го водиш на ресторант...ама тръгваш без бельо ;-)



Тема Re: Идеи за св.Валентиннови [re: Flamendialis]  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано12.02.04 09:33



Закуска в леглото - шампанско, ягоди и естествено шоколад.
Мисля да взема и някой хубав и романтичен диск - май ще е My Funny Valentine
на Майлс Дейвис.
Иначе миналата година му подарих десет древноперсийски любовни стихотворения, които му намерих и преведох специално за целта.
По-предната - торта във формата на сърце (собствено производство).
Той ми е подарявал "Гитанджали" (санскритска поезия) в издание от началото на века и кутия цигари "Ромео и Жулиета" (по това време още пушех).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.