Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема И аз преминавам към отбора на работещите маминови  
Автор irina ()
Публикувано30.01.04 22:22



Ей така, стана съвсем инцидентно. В сряда ми предложиха много добра работа, която не е за изпускане. Ходих на интервю, днес на още едно и...от понеделник съм на работа.
Хем се радвам, защото рано или късно трябва да започна отново работа. И по-добре сега, когато имам възможност за нещо наистина добро. Хем ми е безкрайно тъжно
Как ще оставя бебчо едва на 8 месеца? На мама момчето...сега, когато има най-много нужда от мен.
Така...просто исках да споделя с вас...много ми е чоглаво.



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: irina]  
Автор Nataliee (Mama na Niki)
Публикувано30.01.04 22:31



Хей, усмихни се! Има възможности, които се удават на човека веднъж... Ще си липсвате с бебчо, но пък нали за негово добро мама и татко работят?!



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: irina]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано30.01.04 22:34



Иринче (извинявай че те наричам точно така, но името ми навява спомени за best friend, която е доста далече, но често мисля за нея ), веднага се пръквам да те утешавам
Много добрата работа не е за изпускане, не само заради финикийските знаци точно в момента
представи си обратния вариант - угризенията, съмненията, НЕволевото-подсъзнателно упрекване ("какво ми попречи да се реализирам по-добре?!")... осем месеца не е най-неподходящата възраст да се отделиш от бебето, напротив, ще почнеш да го виждаш в друга светлина, и тя може би ще бъде още-добра
обичта не се измерва с това колко часа на ден си плътно до детето, поне за мен е пряко свързана с това доколко се чувстваш пълноценна и удовлетворена от живота си, а това може да става и с 3 часа на ден "майка" в абсолютния смисъл на думата
и споко, няма да пропуснеш прохождането, и другите екстри на тая възраст



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: irina]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано30.01.04 22:35



честито :-)

днес имам някакви перипетии в работата и точно озверях и цяла вечер си мислех как ще напусна и ще си търся нова......... и се подготвях психически за изоставяне на малкото.....

Лучше есть мясо и пить вино, чем укорениями съедать брата


Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: antea]  
Автор irina ()
Публикувано30.01.04 22:37



Знам, мила.
На теория си абсолютно права, но...
абе реве ми се



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: ET]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано30.01.04 22:38



а ти имаш ли нужда от утеха? да си подготвя реч да те надъхам??



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: ET]  
Автор irina ()
Публикувано30.01.04 22:39



Много е тежко.
Дано при теб всичко да е наред и да "размислиш"



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: irina]  
Автор vanesaa ()
Публикувано30.01.04 22:39



Здравей Ирина
Същото се случи и с мен! Дъщеря ми е на 7 месеца, а на мен ми попадна страхотна работа и трябваше да започна веднага
Сега бебока го гледат майка ми и баба ми, а на това и отгоре от няколко дни ми се налага да работя нощна смяна.
На мен също ми беше много гадно да я оставя на 6 месеца, но все пак кариерата също е важна. От друга страна сега като работиа мога да купувам на бебо много неща които преди неможех да си позволя
Знаеш ли че във Франция детските надбавки са 300 евро на месец!!!
Тука с тия 100 лева сме за никъде, така че няма начин!
Кой ще го гледа твойто бебче?



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: antea]  
Автор irina ()
Публикувано30.01.04 22:40



Голяма си скица
Успя мъъъъъъничко да ме развеселиш.



Тема Re: И аз преминавам към отбора на работещите маминови [re: irina]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано30.01.04 22:41



ами пореви си де !! то без сълзи не става, и няма да е една вечер, а доста...
ти да не мислиш, че аз съм желЕзна но в крайна сметка, истините се раждат трудно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.