Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема има ли мами за август 2004?нови  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано26.12.03 22:37



е, май настана време да си направим една равносметка, кои сме бъдещите мами за 2004.
аз съм засега за 12 август
А вие?



Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: Collibri]  
Автор sema (african)
Публикувано27.12.03 12:55



Здравей Колибри,
според докторите аз съм за 07.08.04 - пък да видим дали няма да е по-рано.Аз си мисля, за края на юли, но нали знаеш - божа работа.
Боже мой колко се е мъчила - Лейди?!! Чете ли! Слава богу, че всичко е ОК за нея и бебо накрая!
Честита Коиледа и много топлинка за теб и твоите близки!

В раю, конечно, климат получше, зато в аду гораздо более приятное общество!


Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: Collibri]  
Автор juna (непознат )
Публикувано27.12.03 18:43



ЗДРАВЕЙ!ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ВКЛюЧЖАМ.В ПОНЕДЕЛНИК СЪМ НА ЛЕКАР.ЗАКЪСНЕНИЕ-15 ДЕНА,ДВА ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТА.ПО КАЛКОЛАТОРА-ТЕРМИН-21.08.2004,6Г.С.



Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: Collibri]  
Автор Maлko_koтe (надяваща се)
Публикувано27.12.03 21:17



Здравей :))) Малко ме е страх да правя от толкова рано сметки;)))
Дано всичко да е добре пу пу и към 24-25 август се падам;))))
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!



Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: juna]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано29.12.03 12:52



Хей, увеличаваме се!!!
Страхотно!
Стискам ви палци на прегледите!!!!
Аз съм за 12 август уж. Вече ми изследваха кръв и урина- всичко ми е в ред.
Кръвната група ми е отрицателна, та сега ще изследват и мъжа ми.
Пишете как се развиват нещата при вас!
Имате ли някакви оплаквания, гадене, болежки!?
Аз сега съм уж добре



Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: Collibri]  
Автор juna (непознат )
Публикувано30.12.03 12:10



Здравейте!Вчера бях на лекар и се видя плодния сак,но докато не видя да тупка сърчице много ми е притеснено.Още не е започнало да ми се гади,но ме притеснява (по-често вечер)някакво движение в стомаха ми-нещо като движещи се мехури,газове ли е,какво ли,незнам.В 6г.с. съм.



Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: Collibri]  
Автор kaнeлa (подправка)
Публикувано30.12.03 12:16



И аз пак да се обадя В 7 г.с. съм... Термин никой не ми е казал още, но по калкулатора според датата на последния цикъл излиза 13.08. Само че ме гледаха два пъти на видеозон и се оказа, че зачеването е станало по-късно от 14-тия ден (последния път бях на 26.12., когато според датата би трябвало да съм в 8-а седмица, но според размера съм 7-а). Значи, ако разликата е една седмица, предполагамият термин става 20.08.
Иначе уж нищо ми няма, само дето непрекъснато ми се яде и ми се спи Тази сутрин обаче ми беше малко лошо... дано не е така и по-нататък
Сърчицето обаче тупка - значи всичко е ОК

Редактирано от kaнeлa на 30.12.03 12:19.



Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: juna]  
Автор kaнeлa (подправка)
Публикувано30.12.03 12:21



Не се безпокой - и аз ходих в 6 г.с. и нищо не се чуваше, но една седмица по-късно има пулс А за газовете... същата работа - тук в клуба някой беше писал, че хормоните действат и на храносмилането... явно е така, защото го изпитвам с пълна сила Хич да не се притесняваш, де... и ние сме така - нали и Колибри се оплака
В някакво списание четох, че не трябвало да се яде боб, зеле, лук и чесън - а нали по празниците всички постни рецепти съдържат тези неща... Сега гледам да ги избягвам, макар че са ми любими, и май има ефект



Тема Re: има ли мами за август 2004?нови [re: Collibri]  
Автор desykv (непознат )
Публикувано05.01.04 14:52



Здравейте!!! Казвам се Деси. Терминът ми е изчислен за 17-ти август 2004 година!!! Много съм щастлива, защото силно искам дете от поне 7 години!!!



Тема Re: има ли мами за август 2004? [re: Collibri]  
Автор ivata (непознат)
Публикувано06.01.04 10:28



Здравейте
Позволете и аз да се присъединя към вас. Вчера бях на лекар - в 7-ма седмица съм, термин - 28.08.
Много се радвам за всички ни.
Пожелавам лека и безпроблемна бременност на всички бъдещи мами




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.