Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕ  
Автор _me (непознат )
Публикувано19.01.04 11:31



Моята беба се побърква да реве по време на кърмене. В началото сучи няколко минути и после се пуска и започва да пищи и изобщо не иска да засучи повече, а понякога най-вече вечер изочщо не иска да засуче. Как ли не се лъжем. Понякога успявам да я залъжа с бибата и след това да засуче. Пробвала съм да и дам и допълнително мляко с шише да не би да не и стига кърмата, но пак реве. Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо???



Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: _me]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано19.01.04 11:35



Да няма гъбички в устичката? Или да й е "вързано" езичето, т.е. да е къса юздичката на езичето и да не може да засуче добре и да я боли?



Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: Mamma]  
Автор _me (непознат )
Публикувано19.01.04 11:46



Ами до сега не е имало подобни проблеми. Сучеше си съвсем добре, а и не виждам да има гъбички. Устата и изглежда съвсем чиста.



Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: _me]  
Автор Katia (непознат )
Публикувано19.01.04 11:55



Kolko ste golemi?
Mojat sin prave6e taka, za6toto ima6e koliki po vreme na karmeneto.Kato go karmja 5 minuti, posle zapo4va6e da se sviva i da pla4e.
Opitah posle sas SAb simplex predi vsjako karmene i tova mu pomaga6e da uspee da se nahrani normalno.



Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: _me]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано19.01.04 12:35



На мен ми се е случвало по различно време - на обяд или привечер. В началото почва да суче и всичко уж е наред, но изведнъж пуска гърдата и започва да плаче и вече по никъкъв начин не мога да го накарам да захапе. Като му дам шишето с водата дърпа. Затова в такива случаи той докато реве аз се изцеждам набързо и му давам от шише. Така яде и оправям положението. Слава богу че това е от време на време. При теб всеки ден ли е?



Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: _me]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано19.01.04 13:07



Моят прави понякога така, когато има колики. Обикновено се изпръцква или уригва и после продължава. Понякога прави така и когато му е много силна струята и се дави.

Here I am - on the road again...


Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: Katia]  
Автор _me (новак)
Публикувано19.01.04 13:25



Ами сега навършва три месеца, но иначе е спокойна през деня. Няма такива колики като в началото



Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: lorena]  
Автор _me (новак)
Публикувано19.01.04 13:29



Ами вече започва да го прави почти на всяко ядене и в чудо съм се видяла



Тема Re: РЕВ ПО ВРЕМЕ НА КЪРМЕНЕнови [re: _me]  
Автор summer ()
Публикувано19.01.04 17:18



Много бебета имат период когато отказват да сучат, и обикновено точно около тази възраст. И моето дете изкара такъв период но успяхме да го преодолеем. Ако искаш да продължите да се кърмите, най-важното е да спреш да даваш каквито и да е биберони и да се въоръжиш с търпение. Ако даваш сокчета и/или пюрета, спри и тях. Няма да умре от глад бебето, знам че е трудно да го гледаш как не яде, но трябва да го оставиш само на кърма докато отмине стачката.
Скоро имаше подобна тема,






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.