Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема pak sam tuk,no kato MAMAнови  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано10.01.04 14:29



I az da se pohvalya...na 01.05.2004 sled spesho cezarovo sechenie se poyavi moeto slance-Natali.Po vreme na induciraneto poiskah da mi napravyata epiduralna upoyka,no tochno sled tova se pochuvstah zle,povarnah i mi kazaha,che se gubyat sardechite tonove na deteto.Drugoto,koeto si spomnyam,che byah v operaciaonnata,slojiha mi plana upoyka i vidyah dashterya si 3.5 h. sled operaciyata,kogato mi kazaha,che placentata ne bila pravilno prikachena kam ploda,i zatova se nalojilo da me operirat speshno i otdelno deteto se bilo uvilo okolo papnata vrav.
Vsledstvie na palnata upoyka se se sabudi problem,koyto sam imala i zakoyto ne sam znaela-prishtipani diskove v granbachniyat stalb.Pochti sam nepodvijna v oblastta na vrata i sam na lechenie.Bolkata e neopisuema i bolkite ot operaciyata i ot gardite,palni s mlyako sa nishto v sravneie s tova.Majat mi e tozi,koyto vasrhi vsichko,osven karmeneto,no az dori ne moga da vidya dashterya si,kogato ya karmya,zashtoto agalat, pod koyto e hranaya ne mi pozvolyava ...Ne moga da spya na leglo,samo na stol,ne moga da hodya,zashtoto bolkata se uvelichava.Izpisaha ni ot bolnicata snoshti(01.09) i sam v kashti,kadeto si misleh,che shte sam po-dobre,no zasega se chuvstvam kato invalid.
Lekuvat me sas steroidi,koito tryabva da podeystvta do sedmica,no az ne vijdam rezultat,pisha sled kato sam si vzela dozata i sam malko po-dobre.Ako tova lechenie ne raboti shte tryabvada mi slojat epiduaralna injekciya v oblastta na vrata ili daje 3.
Ne moga da sam aktivna kato predi,no ako nyakoy e imal sluchay shoden na moya,neka da mi pishe,zashtoto chuvstvam,che izpuskam nay-vajnoto -razvitieto na dashterya si,tolkova sam otchayana...




Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано10.01.04 14:35



Миличка,през големи премеждия сте преминали.Да ти е жива и здрава дъщеричката и дано се оправиш бързо!Не се отчайвай,защото ще се депресираш и ще стане още по-лошо.Ще премине всичко.
Хайде,скорошно възстановяване и идвай в клуба да пишеш за мъничката




Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор Zamechtana (на Алекс)
Публикувано10.01.04 14:42



Chestita rojba! Da ti e jiva i zdrava! Da ima shtastlivo detstvo i da izjiveete s neja milionni, daje miliardi prekrasni migove , izpulneni s mnogo radost i usmivki!
A na teb pojelavam ot vse surce burzo vuzstanoviavane! Prejiviala si naistina mnogo tejko rajdane Dano mnogo skoro vsichko ostane samo edin spomen.
Kuraj!!!



Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор MoniT ()
Публикувано10.01.04 14:42



Поздравления!!!!!
Не се отчайвай и не си мисли, че изпускаш развитието на дъщеря си. Тя е още толкова малка! Живота е пред вас. Важното е да си спокойна и да се оправиш бързо!
МониТ



Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор ronika77 (бъдеща мама)
Публикувано10.01.04 14:46



Честита радост и дано се оправиш по-скоро, защото бебо има нужда от теб!

Успех!



Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор edna_mama ()
Публикувано10.01.04 14:47



Честита ти дъщеричка! Да ви е жива и здрава, много весела и много щастлива. Да ви носи само радост!
Ей, изчака се ти.... А сега вместо да си отдъхнеш и да се успокоиш, трябва да се справяш с такива неописуеми болки Щом болката от операцията е нищо в сравнение с тези болки, направо си представям какво ти е.... Дано това лечение да помогне и болката да отмине.
А за това, че не можеш да се радваш на малката Натали - не се притеснявай - пред теб е цялото време на света - тя сега и без това само спи и яде - не изпускаш нещо съществено. Всичко ще си дойде на мястото - горе главата!
Пожелавам ти бързо възстановяване.



Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор kalina (Русе)
Публикувано10.01.04 14:49



Честито и от нас!!!
Живи и здрави да сте и бързо възстановяване. Никак не е приятно това което ти се е случило, но смятам че щом са те изписали, са преценили нещата!!!

Яна21.09.2003

Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор kopche (добро)
Публикувано10.01.04 15:03



Честита ти дъщеричка!
Да ви е жива и здрава!
Много съжалявам за трудното раждане и за състоянието ти в момента. Дано бързо се възстановиш и всичко си бъде както преди!
Още веднъж честито!




Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMA [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано10.01.04 15:30



Честита принцеса! Желая ти бързо да се оправиш и да се радваш на бебче, а тя да ти е жива и здрава!

Here I am - on the road again...


Тема Re: pak sam tuk,no kato MAMAнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор ivelina (и Радина)
Публикувано10.01.04 15:53



Честита рожба!!! Да ви е жива и здрава!!Желаем й весело и безгрижно детство !! На теб скорошно възтановяване!!

Радина 06.11.2002




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.