Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За кашите BLEVITнови  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано08.01.04 21:44



Моля, ако сте давали от тях на бебоците, кажете си мнението. Интересуват ме по-специално безмлечните. Доволни ли сте? Бебчовците как ги приемат, харесват ли им? Аз взех една плодова, но Бо не е във възторг, а тя мирише просто божествено.



Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано08.01.04 21:56



Ами до сега съм вземала две каши на Блевит. Едната беше плодово млечна и си я изядохме а другата беше безмлечна Блевит плюс Интеграл с пълнозърнести житни растения и така си остана.Беба категорично отказваше да я яде а и на мен ми се стори не особенно вкусна.Това е нашият опит с този вид каши.



Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано08.01.04 22:47



Много е вкусна плодовата, при нас е хит. Яли сме и тази с пилешко... е не е същото, ама го ядва.



Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано08.01.04 22:57



Бях вземала една на Митака-безмлечна и безглутенова-миришеше много хубаво и той си я хапваше с голямо удоволствие,но не помня каква беше точно.




Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано08.01.04 23:04



Интересното е, че Вики много ги харесваше доста време и после веднъж я направих малко по-гъста и той я отказа и вече като усети само малко по-специфичният им аромат и отказва.
Иначе са супер! Само те имат толкова много желязо и всякакви други витамини. Ако можеш опитай и другите, дано поне някоя му допадне



Тема Re: А за млякото БЛЕМИЛ АЕ?нови [re: Millena]  
Автор treasure (мама на Алекс)
Публикувано08.01.04 23:27



Давала съм Растеж и плодова с много житни култури е (плодовата), много ги харесваше Алекс, но май след втората кутия и омръзнаха.
А аз да попитам някой ползвал ли е Blemil Plus AE, то е пак на Ордеса против запек, педиатърката ни го препоръча, след като я попитах какво мляко да добавям към пюрета, каши и кисели, защото иначе още се кърмим. В началото имаше ефект, но сега пак акаме малки, твъди акета, но поне всеки ден, а не всеки трети ден, както преди.

Редактирано от treasure на 08.01.04 23:29.



Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор ET (Румцайс)
Публикувано08.01.04 23:30



тотален бойкот на всичките им каши през всички месеци откакто го пробвам

и на мен нещо не са ми апетитни и ги хвърлям, а Зърнина бих го дояждала, ако оставаше......

Джинны, как правило, строят воздушные замки.


Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор Aglaiya (ozarena)
Публикувано08.01.04 23:42



Бях взела различни видове Блевит, млечни и безмлечни, и всички миришеха хубаво и бяха вкусни, но Богдана не ги ядеше с особен апетит; първоначално хапваше ислед наколко лъжички се отказваше, тогава топвах лъжичката с каша в плодовото пюре и с тази измама хапваше цялата порция, като се има предвид, че никога не приготвях грамажа, указан на кутията, много ми се виждаше 200 гр. От магазинерките научих, че мамите споделяли как бебоците не си падат по блевитите, а според педиатърките това били суперкаши. Аз бях чела за това и не случайно за първата ни каша избрах Блевит растеж.
На нас любимите ни каши бяха готовите Нирр в бурканчета.

Дано до всяко добро същество застане поне още едно


Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано09.01.04 00:23



Безмлечни на Блевит съм купувала, защото ми се сториха много полезни тези с многото зърнени култури, иначе по принцип не харесвам никакви безмлечни каши. Номера е да ги забъркаш с вярното нещо, което ще ги облагороди според твоя...по-скоро на бебо вкус - плод, мляко, плодово кис. мляко, друга млечна каша...



Тема Re: За кашите BLEVITнови [re: Чeтa]  
Автор mali (dreamer)
Публикувано09.01.04 09:46



Първата каша, която дадох на Калина беше Блевит. И тя не беше никак във възторг, а кашичката си беше много вкусна. Може и да не му харесва, защото по указание става по-водна. Затова я прави по-гъстичка, а ако и тогава не му хареса- просто я смени

Цели се в луната, дори да не уцелиш ще попаднеш сред звездите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.