Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема cvetna bremennost??  
Автор filita (непознат )
Публикувано01.01.04 21:52



Moje li da popitam ako niakoi ima informacia kakvo e techenieto pri cvetna bremennost
kato normalna menstruacia li idva ili e po razlichno ?
Samo kruv ili ima i oshte otlichitelni harakteristiki?
Mersi predvaritelno.



Тема Re: cvetna bremennost??нови [re: filita]  
Автор Legion (предполагаеми)
Публикувано02.01.04 12:04



Хех, все едно някой да ви опише течението при обичайния си мензис - смятате ли, че ще има 2 еднакви отговора...

Дайте малко данни поне.



Тема Re: cvetna bremennost??нови [re: filita]  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано02.01.04 16:51



Ако имаш много оскъдно кървене във времето на обичайният ти цикъл(като количество и времетраене), което да протича по-скоро като зацапване и без да е придружено от болки в една от страните долу, то можеш да си мислиш че имаш "цветна бременност" и да си направиш тест.



Тема Re: cvetna bremennost??нови [re: Debora]  
Автор Adi_75 (нова)
Публикувано02.01.04 20:15



Здравей, Честита Нова Година!!!!

....... аз бях така с "цветна...."
Във времето когато трябва да ти дойде цикълът започва кървене - съвсем не е обилно както при нормален цикъл, при мен поне беше все едно ей сега ще тръгне да ми идва ......и това 3-4 дни. Аз в началото бях супер разочарована защото започнах да си мисля че не съм бременна - а толкова много искахме с такткото......и така накрая съвсем ми спря а аз мислех че е от промяна на климат - лято - есен, а и се преместих доста на север.....

След 10-15 дни вече почнаха да ме болят гърдите необичайно много, станах много поспалива - ей така изведнъж и след като направих теста ЧЕСТИТО!!!

Повече кървене не съм имала - докторката ми каза, че е нормално и няма място за претеснение и вече съм в 19 седмица!!!

Дано да съм ти била полезна



Тема Re: cvetna bremennost??нови [re: filita]  
Автор Zamechtana (на Алекс)
Публикувано02.01.04 23:18



Zdravei, i az imah cvetna bremennost. Shte ti kaja kak beshe pri men. Po princip menstruaciata mi trae 4-5 dena i e dosta obilna :o(. Togava si mi doide na vreme, no beshe super oskudna... za niama i 24 chasa i s edin takuv osoben rujdivo-kafenikav cviat... Osumnih se, che neshto ne e nared i sled niakolko dena si napravih test, koito se okaza polojitelen :o).
...Sled 2 dena sina mi stava na 1 godinka :o)

Vsichko nai :o)

Редактирано от Zamechtana на 02.01.04 23:26.



Тема Re: cvetna bremennost??нови [re: Adi_75]  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано03.01.04 00:24



Това е различно от така наречената "цветна бременност".
При много първият месец от зачеването е съпроводен с оскъдно кървене или зацапване (обяснавано със закрепването на плодният сак), което може да продължи от ден, два до месец.

Пример за "типична цветна бременност" - млада девойка усеща, че нещо й мърда в корема, който значително е наедрял. Тя си мисли "че й е идвало редовно" - значи цветна бременност.

Още една "типична цветна бременност". Цикълът в продължение на два, три или четири месеца е много оскъден, с или без останалите признаци на бременност.

И още един пример - жена в критическата, ту й идва, ту го няма, следва описаното в пример първи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.