Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 06.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема DEKEMVRI e tuk ,a kade sa ni bebetata?нови  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано09.12.03 17:09



Za sajalenie tozi spisak go razmotavame veche dosta vreme,neshto starichak mi se struva,no kato nyamame drugi danni,zasega e tova:

03.12 - elivko - girl - Germany / 28.11- Sofia -ноемврийско декемврийче
04.12 - mishe - boy – Sofia - Tina Kirkova
06.12 - gugu - girl – Miami – Memorial West
08.12 - didat - girl - Svishtov – Gradska Bolnica / 21.11- Lili - ноемврийско декемврийче
08.12 - irka - girl – Sofia - Sheynovo
08.12 - ina - girl - Varna – AG bolnica
11.12 - mariana - boy - Sofia - Tina Kirkova
13.12 - Andrea$ - girl – Sofia - Tina Kirkova
13.12 - natby - girl – Sofia – Okryjna bolnica
13.12 - mamalex – boy - Sofia - Tina Kirkova
14.12 - crazy_chick - boy – Varna - Maichin Dom
14.12 - dkmd - boy – Sofia – Rayna Kniaginya
15.12 - bessy - girl – Sofia - Tina Kirkova ?
16.12 - queenmabb - girl - Sofia - Sheynovo
17.12 - mama_g - boy – Sofia - Shaynovo
20.12 - zarra - boy -Sofia – Maichin Dom
20.12 - baby-doll - boy - Varna-Maychin dom
25.12 - ara_bela - boy - Sofia – Maichin Dom
25.12 - roksan – girl -Varna- Maychin Dom
25.12 - morgana_69 – girl - Sofia – Vtora gradska bolnica
27.12 - echi-(srameglivo choveche) - ?
28.12 - laydee -boy – Sofia - Sheynovo
31.12 - darra - girl – Plovdiv - VMI
31.12 - nepostoyanna – girl - Chicago-Saint Alexius Medical

Koyto ima novini,moje da gi dade i na
E-mail :zsimova71@yahoo.com

Az vchera byah na lekar,otkriha mi visoko kravno,zatova tolkova mi otichat krakata i racete,no vse pak kazaha,che ne e tolkova visoko,che da se plasha zasega.Sarceto me nabolyava,pak ot tova i sam naddala za 2 semici oshte 3 kg,koeto e ot zadarjane na voda v takanite.Ta zatova dnes imam slojnata zadachka da kolekcioniram urinata si v prodaljenie na 24 h,za da izsledvat albuminat i ako dokajat,che e visok,moje da se naloji i cezarovo sechenie,do koeto az ne vyarvam da se stigne.Inache Bebka si e visoko,nikakvo razkritie zasega i mnogo,mnogo,mnogo shava tova dete.Golyama aktivistka shte mi e.
Rabotata ya namalih,tazi sedmica shte bada samo 2 dni,zashtoto s tiya otekli kraka i bolkite v tyah trudno se izdarja prava.
Hayde,chakame novini i podrobni razkazcheta!!!!




Тема Re: DEKEMVRI e tuk ,a kade sa ni bebetata?нови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано09.12.03 17:29



Щом сме на линия, значи и бебетата няма да закъснеят
Вчера бях при моя доктор, дето съм се уговорила с него за раждане, и той ми каза (след преглед, де), че едва ли ще изкарам до 16-ти и най-вероятно беба ще се появи до края на седмицата. Лелеееее, как ме е страааах! Ама пък и така ми се гушка вече тази непослушница (щото все ме блъска отвътре).
Иначе нямам никакви признаци, ни болки, ни нищо. Краката и на мен ми се подуват гадно, но не откриха нищичко тревожно - кръвното ми е ниско, нямам албумин, явно си е нормално явление.
Тези дни се отдадох да пера и да гладя дрешки, пеленки, одеалца и сега имам едни прекрасно подредени рафтчета с малки, сладки нещица.
Абе като цяло се чувствам доста объркана, имам чувството, че нищо не знам, че пропускам разни неща и т.н, но съм сигурна, че ще се справя. Нали?




Тема Re: DEKEMVRI e tuk ,a kade sa ni bebetata?нови [re: queenmabb]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано09.12.03 18:18



Mnogo se radvam za teb!
I az iskam moeto bebe da doyde po-skoro,otkolkoto mu e termina,no kakvoto e pisano...
Shte se spravim,ne boy se,ne sme parvite bez opit.Intuiciyata ni shte ni nauchi i kakto kazvashe edna ot vodeshtite na klasa,deto go vzeh- "Znaete mnogo poveche,otkoloto si mislite,che znete,!Samo pochakayte da vidite bebeto si i vsichko vav vas shte se otklyuchi". Taka che gore glavata,stiskam palci za bezproblemno rajdane ,barzo vazstnovyavane i chakam za nyakoy, koyto shte ni saobstni oficialnata novina,ta da ya okachim na vidno myasto!



Тема Re: DEKEMVRI e tuk ,a kade sa ni bebetata?нови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано09.12.03 18:28



Здравейте, декемврийки!!!
Вчера бях на консултация и се установи, че моят младеж се е смъкнал с 3см надолу от предния път и е почти готов. Прогнозите са, че до края на седмицата трябва да сме се родили!!! Не мога да си представя дори, че остана толкова малко! Инак се чувствам добре, ходя си на работа, занимаваме се с ремонти и майстори и т.н - живота си тече.
Малко ме е страх дали всичко ще е наред и все не мога да си набия в главата мисълта, че другата седмица по това време животът ми вече ще е добил коренно и безвъзвратно различен вид, в позитивния смисъл

Стискам палци на всички и ви пращам виртуални целувки!!!



Тема Да си преместя дневния отчетнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор gugu (непознат )
Публикувано09.12.03 21:18



Нали сме от по-ранните и да се отчетем:

По мнението на всички дето се изказват начело с доктора сме още високо. Смешното е, че докато до 9тия всички казваха колко сме малки сега модата е да казват колко сме големи въпреки, че само на корем растем.

В четвъртък сутринта сме на доктор и ще решаваме какво ще правим. Някак предпочитам май по-често да се виждаме напоследък отколкото един път седмично, но ...

Иначе аз съм добре - не ми е все още тежко от бремеността. Снощи прекалих с яденето на диня и цяла нощ си правих разходки. И се надявам днес да подминем с раждането за да си отпочина малко преди него.

Сутрин и вечер слушаме сърцето и се опитвам да следя горе-долу движенията на бебка. За сега всичко изглежда наред и още не съм се паникьосала. Даже тази седмица за първи път почвам да се замислям за раждането без страх и с очакване. Досега все някак ми се щеше да е по-натам.



Тема imame si oshte edna badeshta mamaнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано09.12.03 23:13



koyato za sajalenie ne moje da pishe v kluba po nyakakvi tehnicheski prichini,no pak ni chete,i tay kato poluchih pismo na e-maila si da vklyucha i neya v spisakat,eto,pravya go:
Desi,dobre doshla i mnogo,mnogo kasmet i dobro nastroenie!

03.12 - elivko - girl - Germany / 28.11- Sofia -ноемврийско декемврийче
04.12 - mishe - boy – Sofia - Tina Kirkova
06.12 - gugu - girl – Miami – Memorial West
08.12 - didat - girl - Svishtov – Gradska Bolnica / 21.11- Lili - ноемврийско декемврийче
08.12 - irka - girl – Sofia - Sheynovo
08.12 - ina - girl - Varna – AG bolnica
11.12 - mariana - boy - Sofia - Tina Kirkova
13.12 - Andrea$ - girl – Sofia - Tina Kirkova
13.12 - natby - girl – Sofia – Okryjna bolnica
13.12 - mamalex – boy - Sofia - Tina Kirkova
14.12 - crazy_chick - boy – Varna - Maichin Dom
14.12 - dkmd - boy – Sofia – Rayna Kniaginya
15.12 - bessy - girl – Sofia - Tina Kirkova ?
16.12 - queenmabb - girl - Sofia - Sheynovo
17.12 - mama_g - boy – Sofia - Shaynovo
20.12 - zarra - boy -Sofia – Maichin Dom
20.12 - baby-doll - boy - Varna-Maychin dom
25.12 - ara_bela - boy - Sofia – Maichin Dom
25.12 - roksan – girl -Varna- Maychin Dom
25.12 - morgana_69 – girl - Sofia – Vtora gradska bolnica
27.12 - echi-(srameglivo choveche) - ?
27.12 - Desislava Sharbanova-Shumen-?-?
28.12 - laydee -boy – Sofia - Sheynovo
31.12 - darra - girl – Plovdiv - VMI
31.12 - nepostoyanna – girl - Chicago-Saint Alexius Medical

Gugu,hayde,veche te chakam s netarpenie,che da razkajesh kak e rajdaneto v amerikanskite bolnici,ama ne me plashi,ako neshto ne si dovolna,de,che sam golyama pazla.
Crazy-chick,i na teb ti e vreme da uvelichish Varnenskoto naselenie s oshte edin maj,che to tam samo krasavici,ama i majko si e nujno-nali tryabva nyakoy da gi presledva:)))




Тема Re: imame si oshte edna badeshta mamaнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано09.12.03 23:20



Ами.....намесих се, макар че май не ми е мястото тук, но не се сдържах....ето още един мъж от Варна

07.10.2003-Максим



Тема Re: imame si oshte edna badeshta mamaнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор gulbenur (непознат )
Публикувано10.12.03 11:43



proba



Тема Re: imame si oshte edna badeshta mamaнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор gulbenur (непознат )
Публикувано10.12.03 11:48



zdraveyte!
priyatno mi e da se zapoznaem, az sam Desislava, za koyato stava vapros.
Sega pak probvah i kakva goliama iznenada, vze, che stana rabotata!!!!
Mnogo se radvam, che makar i na finala se vklucvam kam vas, no vse pak nishto ne priklucva s rajdaneto, nali? Mislia, che shte si badem mnogo polezni i sled tova.
Inace, az taka i ne znam kakav e polat na moeto bebe, ne go vijdat, a ima nay-razlicni interpretacii po temata, no .... shte vidim!
Naistina mnogo se radvam, che se vkluchih nay-setne!!!



Тема Re: imame si oshte edna badeshta mamaнови [re: gulbenur]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано10.12.03 12:12



Добре дошла в отбора на декемврийките и успешно включване в надпреварата за бебета :)) Между другото - адашки сме ;)
Шумен нямаше представители в нашия отбор до сега. Ти даже може и в надпреварата за бебе 2004 да се включиш май :)
Успешно утрайване до събитието и леко раждане!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.