Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: *Milena]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано24.12.03 11:09



Така ще стане в крайна сметка. А и аз няма да празнувам - за мен това е измъчена история, а не празник.
Това е последния компромис който правя.
Добре, че моите родители са разбрани и не се сърдят, въпреки, че и те са обидени.
Вече мъжът ми заяви на свеки, че от догодина ще си празнуваме вкъщи. Те ако искат да дойдат, да започвядат.
Тя се е опитала да каже нещо на въпреки, но е била отрязана.
Тъпото е, че от тук нататък отношенията ми със свекър и свекърва се променят изцяло и то с отрицателен знак.




Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор Aglaiya (ozarena)
Публикувано24.12.03 13:31



Ние винаги сме се събирали при баба и дядо. Те имат три дъщери. Аз и майка живеехме с тях, едната леля отдавна няма свекър и свекърва и винаги идваха с братовчедките ми, а третата редуваше ту с нас ту у свекърва си, но по-често бяха с нас, защото и на свако ми му беше по-хубаво с нас. От както съм омъжена аз приготвям всичко и каня свекърва ми и девер ми, майка ми е в чужбина, но като се върне ще е на Бъдни вечер и тя с внас, живот и здраве. В семейството на съпруга ми не са зачитали традициите и не са приготвяли бъдна вечеря по обичая.
Току-що пристигна свекърва ми да помогне и каза, че ще направи кравая
На всички желая хубава Бъдни вечер!

Дано до всяко добро същество застане поне още едно


Тема Re: Да не го четат бременни мами!Ястия за Бъдни вечернови [re: Tandoori]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано24.12.03 14:03



Е, то всеки си решава за себе си, но поне не го пиши така, че някоя мама може да се обърка



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор bela (mama)
Публикувано24.12.03 14:33



e znachi sveki pobedi nakraianaistina e mnogo nepriatno ta te po tozi nachin ti razvaliat celia praznik,no dogodina ne pozvoliavai tova da se sluchi.

bebe Denislav-18.06.03



Тема Re: Да не го четат бременни мами!Ястия за Бъдни вечернови [re: Millena]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано24.12.03 14:47



Аз затова писах какво аз ще сложа на масата...не давам задължително Коледно меню ..
Както и да е, желая весела Коледа на всички!!!!!!



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: bela]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано24.12.03 14:57



Благодаря ви за подкрепата, момичета! От догодина ще има нов ред, това вече е решено. До тук бях с евалата и край на демокрацията!

Весели празници пожелавам на всички вас и щастлива Нова година!




Тема Re: Познайте къденови [re: saroni]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано24.12.03 15:03



Сарони,вкарай му малко разум на мъжа ти!!!Какво е това ходене до Шумен по това време!!!!!Със малко дете!!!!
Аз съм от онзи Диарбекир и ми е пределно (замръзващо)ясна ситуацията там през зимата.Ама недей, моля ти се!!!
Че то от вчера започнаха закъсванията и задръстванията по пътищата!!!!
Миналата Коледа за първи път не се прибрахме(бях бременна),сега също няма да си ходим,заради бебока и единствената реакция на двата рода беше:"Ама вие не си и помисляйте да тръгвате!"

Айде,сега ще ви мисля и вас по пътищата!

Редактирано от blekuta на 24.12.03 15:13.



Тема Re: Да не го четат бременни мами!Ястия за Бъдни вечернови [re: Tandoori]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано24.12.03 15:10



Майчице!И сега,ако ми кажеш,че сама си гледаш Калинчо и ще приготвиш всичко това ,ще потъна в земята от срам и ще се самолинчувам пред мъжа ми довечера!!!!!!!!
Аз успях да сложа боба на котлона,с ясното пионерско поръчение съм за постни сърми и,ако главата на семейството се прибере от работа преди 19,за да поеме наследника си,ще замеся и содената питка......

Айде
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор bela (mama)
Публикувано24.12.03 16:21



tochno taka triabva da badesh tvardazashtoto kolkoto si po mila te poveche ti se kachvat na glavata

bebe Denislav-18.06.03



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор moderator (xydognik)
Публикувано24.12.03 16:42



pri maika

http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=162&Board=ekzotic



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.