Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор NavyBlue (?!)
Публикувано23.12.03 17:15



Ами да се сърдят, хич да ни ти пука! Празнувайте там, където сте сметнали за добре.



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: dezho]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано23.12.03 17:26



Ами ние така ще направим. Миналата година на Бъдни вечер бяхме при свекъра и свекървата, а на Коледа на обяд при нашите. Тази година обратното, но свеки си е правила други сметки. Преди малко като й казах, че ще сме при моите родители, тя направо реагира все едно съм я ударила с мокър парцал. Нищо на въпреки не посмя да ми каже, ама ми даде да разбера, че и през ум не й е минавало, че може да не сме у тях.
Заяви ми, че свекър ми щял да побеснее


Редактирано от Чeтa на 23.12.03 17:27.



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор Flamendialis (новак)
Публикувано23.12.03 17:28



Вие все пак сте самостоятелна единица. Може би трябва да бъдеш мила, но непреклонна. Направи го йезуитски- да е на твоето, но да не могат да ти се разсърдят.-



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано23.12.03 17:35



Аз в това отношение май съм щастливка, със свекито се виждам веднъж в година , а понякога и през 2 За пет години брак, и година и половина гаджета това направо е супер, но дори и през толкова време, пак успява да ми вгорчи живота понякога.Ама вече мисля, че свикна с мисълта, че синчето и има ново семейство.Още повече сега като чакаме първият внук нещата като чели се пооправиха...... Аз май се отнесох в повече от темата.
Весели празници отново.



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано23.12.03 17:42



Ами понеже ние сме си сами с Калинката, а и аз държа на традицията семейството да е цяло ( не включва само самостоятелните единици) и всички ще идват у нас.
Ако отношенията са обтегнати е друго нещо, но тая година да не казвам голяма дума, са добре.
Та, аз от днеска приготвям и чистя( чудех се защо ме боли кръста), а утре сутрин, като започна да правя яденетата, ще дойде майка да гледа малкия, че докато се занимавам с него нито ще мога да омеся, нито да наготвя.
На обед ще идват баща ми, кръстницата ми, свекър ми и свекърва ми, брата на мъжа ми. Каня ги на обяд, защото вечертабрата на мъжа ми заминава, а и ще включим тати с камерката и ще си празнуваме всички :-)



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Tandoori]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано23.12.03 18:05



Ново 20 е, да стоим при нашите до 20:00-21:00 часа и после да ходим у свеки...на Коледа пак у свеки за обяд
Те живеят в съседния вход




Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано23.12.03 18:11



Абе не им ли стига, че имат именниче



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор mali (мама на Калина)
Публикувано23.12.03 18:16



Нали знаеш винаги ще има недоволни.И при нас е подобен случая. Най-добре е ти да си наложиш правила сама и да ги отстояваш! Така няма да има "ама защо у тях, а не у нас".
А вече на Коледа може да отидете и при едните, и при другите.
За мен Бъдни вечер е най-светлият и хубав семеен празник.

Цели се в луната, дори да не уцелиш ще попаднеш сред звездите!


Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор Teди (мама на Оги)
Публикувано23.12.03 18:22



На Бъдни вечер цялото семейство ще си е вкъщи, т.е. ние с мъжа ми и с Оги ще празнуваме без родителите. Има достатъчно празници по това време на годината, за да се видим и с роднините.



Тема Re: Къде ще празнувате Бъдни вечернови [re: Чeтa]  
Автор bela (mama)
Публикувано23.12.03 18:33



ami az lichno obojavam tozi praznik i ot malka znam che se praznuva sas semeistvoto,poneje maika mi e poliakinia i tam tozi paznik e mnogo vajen.Za sajalenie maika mi e v Polsha,a sveki niama da e v Burgas nie shte praznuvame vav brata na nashia tatko.Te sashto imat bebche,no e s edin mesec po-malko ot Denis.Taka che nie pak sme sas semeistvoto si.A shto se otnasia do svekarva ti i svekar ti ne e redno da se sardiat che tazi godina shte si pri tvoite roditeli

bebe Denislav-18.06.03




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.