Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не в тон с коледното настроение, но...нови  
Автор Чepeшka (червена)
Публикувано19.12.03 15:24



Доста време се чудих дали го пусна в клуба, но все пак накрая реших да го направя. Все пак тук четат и доста момичета, за които "инвитрото" е последна надежда. Може някои от вас да са го прочели , но реших, че колкото повече го видят могат да си направят сметка какви точно хора "определят" съдбата ни:


Дебора, ако прецениш, че не му е тук мястото, махни го.



Тема Re: Не в тон с коледното настроение, но...нови [re: Чepeшka]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано19.12.03 15:32



Баси изрода. Много са ми ясни тия мазнейковци.
Верно е, че има много болни, обаче да не карат лъскави коли и да не седят в луксозни офиси, а не да ми приказва, че безплодието не било заболяване!



Тема Re: Не в тон с коледното настроение, но...нови [re: Чepeшka]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано19.12.03 15:50



Абе, г-н Кюркчиев, безумецо! Може ли такова изказване?
Като човек имал проблемите на проблемното забременяване съм изумена от глупостта и наглостта на такива хора. Как е възможно?
Спор няма че нацията ни е болна, но трябва ли да я оставим на самотек без подновяване? Рано или късно всички ще се съберем на едно място и тогава кой ще остане след нас?
Как я мислят тази работа не знам! Едва ли не който е родил родил пък другите да са раждали!



Тема Re: Не в тон с коледното настроение, но...нови [re: Smile]  
Автор Honda (непознат)
Публикувано19.12.03 15:58



То и изрод е мека дума за "тоя". Под статията някои от хората са го оправили.
Виждал е той семейства, които не могат да имат деца, че говори глупости



Тема Re: Не в тон с коледното настроение, но...нови [re: милoтo]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано19.12.03 16:22



Толкова му е акъла на човека - такива сражнения прави...




Тема Re: Не в тон с коледното настроение, но...нови [re: Чepeшka]  
Автор titi111 ()
Публикувано19.12.03 16:56



Точно си е тука мястото на статията
Видяхте ли сега докъде го докарахме.... силиконови цици и виагра е равно на положителен прирастАз се чудя как може да наранява най най истинските чуства във жените Как може да се подиграва с желанието за деца!!!Тоя незнам къде трябва да го изтипосат незнам къде и да му се отритаме и да го късаме на парчета
Боже от къде ги изкопаха такива екземпляриииииии
Нямам повече думи и спирам защото на устата са ми едни нецензурни реплики************************************************



Тема Re: Не в тон, но...нови [re: Чepeшka]  
Автор Flash_ ()
Публикувано19.12.03 17:53



Сравненията наистина са цинични, но според мен има резон в изказванията на този господин.
Прекрасно би било държавата да осигури безплатно този шанс, но смятам също, че такъв шанс трябва да се дава и на нуждаещите се болни, без значение бебета ли са или баби и дядовци.
В коментарите към статията има въпрос - има ли други държави които осигуряват безплатно инвитро?
И въпрос от мен - колко всъщност струва тук в Бг?



Тема Re: Не в тон, но...нови [re: Flash_]  
Автор Пaлмиpa (емили)
Публикувано19.12.03 18:00



в Холандия първите 4 опита сe покриват от застраховката , после си плащаш всеки опит.
нямам представа обаче дали за виагра важи това, не сме я докарали още до там
пс. много е строга преценката коя именно двойка е подходяща за ин витро.
Габриела, карамфил и канела

Редактирано от Пaлмиpa на 19.12.03 20:39.



Тема Re: Не в тон с коледното настроение, но...нови [re: Чepeшka]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано19.12.03 18:03



не, не, това не е нормално - тоя тип просто не е в ред. Тъпак някакъв.



Тема Re: Не в тон, но...нови [re: Flash_]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано19.12.03 18:09



да, съгласна съм с теб. Наистина се е олял здраво в изказването. Не съм съгласна с много сравнения които е използвал. Но ако аз имах пари и мога да избирам на кого да ги дам - дали за бебе инвитро или за да се спаси бебенце като Елена например изобщо няма да се колебая да ги дам за Елена. Мисля, че това е искал да каже този 'какмубешеимето' но определено го е казал по грешния начин!

Не съм много сигурна но мисля, че инвитрото е 4000$ за един опит...но може и да греша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.