Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Няколко въпроса за разни бебешки стокинови  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано16.12.03 16:22



Имам три въпросчета, на които се надявам, че ще се намери кой да отговори.
1. Моля ви, кажете къде продаватот онези пластмасовите бебешки книжки само с картинки, които стават за джвакане. Обиколих половин София и никъде не мога да намеря.
2. Къде в Илиенци се намира склада на Чиполино?
3. Къде продават грейки комплект яке и гащеризон като онези едно време, които сме носили като деца/става въпрос за 6 месечен бебок/?
Благодаря!




Редактирано от Чeтa на 16.12.03 16:24.



Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: Чeтa]  
Автор magi_sveta (*)
Публикувано16.12.03 16:43



Само за книжката мога да ти дам идея - аз взех не точно пластмасова, а гумена като акордеонче на издателство Фют, върви в комплект с нещо като цветна ръкавичка от същата материя за играчка за банята от Хеликон в Пловдив. Не съм сигурна дали Хеликон имат книжарница в София, но са доста голяма верига и не вярвам да нямат - провери там. Пак от там съм взела две книжки със страници от много твърд картон /многопластов/ - беба също ги дъвче - е не стават за миене, но поне не може да отгризне нещо...



Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: magi_sveta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано16.12.03 16:46



Благодаря!
Кажи как се казва книжката на Фют, за да в потърся в нета, моля те!


Редактирано от Чeтa на 16.12.03 16:57.



Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: magi_sveta]  
Автор veverica (горска)
Публикувано16.12.03 16:52



Има книжарница "Хеликон" на Стамболийски, съвсем близо до площад "Света Неделя"

Луд умора няма



Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: Чeтa]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано16.12.03 16:59



На бул Патриарх Евтимии, по-близо до Петте кьошета, срешу церквата Св. Георги има една книжарница, нова е, там прдават гумени книжки, мисля около 6 и 8 лв., едната е с дрънкалка

Една овца никога не е черна или бяла. Зависи от стадото


Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: Чeтa]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано16.12.03 18:24



Aз за съжаление не мога да помогна на зададените въпроси, тъи като още съм бъдеща мама.Но много ме интересува какво има на Ииенци- струва ли си разходката до там, нещата (бебешките) качествени ли са, или са турски и китайски?Има ли там от лигенчетата за къпане, които обхващат тялото на бебо и той си седи сам?Ако има -колко стуват?
Извинявам се че така се намесвам в темата, но отдавна мислех да пусна такава за Илиенци, и тук видях удобен случай да попитам.



Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: dezho]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано16.12.03 18:37



За съжаление не съм ходила от 100 години и нямам идея какви бебешки неща има/когато ходих за последно даже не бях бременна/. Чух, че тук се спрягаше инфото, че там има склад на Чиполино та за това питам.



Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: Чeтa]  
Автор Чepeшka (червена)
Публикувано16.12.03 19:02



Книжки подобни на тези, които описваш съм гледала преди време в магазините на Колев и Колев.
Грейка- яке и гащеризон купихме миналата есен от Илиенци- българска е и вече втора зима подкарваме без да се е разпорила или изнищила по шевовете.
За съжаление не знам къде е склада на Чиполино,но определено имаше няколко места, където продават колички.
Иначе в едно от големите халета има щанд на една българска фирма за бебешки и детски дрешки. Аз оттам купих лятото за госпожицата тениски и гащи с много хубави щампи и цветовете въпреки ежедневното пране не са мръднали. Пък и бяха на много сносни цени. Имаше и доста неща за бебета, но не съм се заглеждала подробно.

Редактирано от Чepeшka на 16.12.03 19:07.



Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: Чeтa]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано16.12.03 19:04



И аз знам само за книжка - има прекрасна такава на френската фирма Бебе Комфорт - стоките им ги има само в Малечко засега. Книжката е с форма на костенурка, а на другите страници има морски животни и е гумена, специално за къпане.
Общо взето нямам търпение и ние да дораснем за такива сладурски неща.




Тема Re: Няколко въпроса за разни бебешки стокинови [re: Чeтa]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано16.12.03 19:55



Такава книжка на изд. Фют купих от "Малечко" на Дойран.

Склада на Чиполино - като влезеш през централния вход се пада от дясната ти страна. Не мога да ти кажа точно в коя от уличките е, свивай във всичките вдясно, докато не видиш табелка, на която пише МАКСИКОМ. Това е. Пак се пада от дясната страна на уличката, по която свиваш. Незнам дали го обясних добре или само аз си разбирам

За гащеризон незнам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.