Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обрив околко устатанови  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано11.12.03 18:46



От известно време около устичката на Бо-то се появява и изчезва някакъв обрив. Имам подозрения, че е от това, че се лигави и пъха в устата всичко, което му попадне в ръчичките, защото е само около устата. Мия редовно играчките, но обрива не изчезва напълно.
Случвало ли се е на някой? Дайте идея с какво мога да го мажа!
Благодаря!




Тема Re: Обрив околко устатанови [re: Чeтa]  
Автор PlFA (непознат )
Публикувано11.12.03 19:11



И на моя син му се появяваше такъв обрив около устичката.От лигавенето покрай зъбите беше.Аз го мажех с крем Здраве и от него му изчезваше макар и не напълно обрива.
Пробвай.



Тема Re: Обрив околко устатанови [re: PlFA]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано11.12.03 19:34



биба смуче ли и от това може да е,задържат се плюнки и така се обринва,не е страшно не бой се



Тема Re: Обрив околко устатанови [re: bimba]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано11.12.03 19:36



Да! Смуче и то често. Даже днес сам си я беше сложил в устата.



Тема Re: Обрив околко устатанови [re: PlFA]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано11.12.03 19:36



Благодаря, ще пробвам.



Тема Re: Обрив околко устатанови [re: Чeтa]  
Автор Di5 ()
Публикувано11.12.03 20:00



Диана като беше много малко бебенце и излизаха около устата, хем не се плюнчеше, не смучеше биба, беше само на кърма. Мажех я с розовия Бочко и минаваха. Сега пак и се обрива, но вече има куп причини, може да е от храната с която се омазва докато яде, имам подозрения че може и да е от едни кърпички с които я подсушавах като я измия, та вече не ги ползвам. Сега я мажа със зеления Бочко и пак минават.



Тема Re: Обрив околко устатанови [re: Чeтa]  
Автор bistra ()
Публикувано11.12.03 21:08



При нас мина само от Nachtkerzen Balsam на Д-р Тайс. Много хубаво нещо!



Тема Re: Обрив околко устатанови [re: Чeтa]  
Автор Vache ()
Публикувано11.12.03 22:32



Сега тамън превеждам една статия за bg-mamma. От лигавенето, свързано със зъбите е. Ето виж, в суров вид е, ако има грешки извинявай.


Раздражение на лице
Раздразване кожата на лицето


При обильном слюновыделении вокруг рта и на подбородке часто образуется раздражение. Чтобы этому воспрепятствовать, необходимо чаще вытирать, а покрасневшие участки кожи смазывать смягчающим кремом (обратитесь к доктору за рекомендацией).


При обилното слюноотделяне около устата и под брадичката често кожата се раздразва. За да се предотврати това, по-често трябва да се подсушават зачервените места и да се намазват с омекотяващ крем (обърнете се за препоръка към педиатъра).





Тема Re: Обрив околко устатанови [re: Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано11.12.03 22:44



а аз си мисля,че е от храната,защото колкото и да се стараем,все се омазва.А и като го обирам с лъжичката,кожата съвсем се раздразва.
Мия го старателно след храненето,дори с преварена храна,но пак се обрива.
Нашият въобще не търпи залъгалка,а и не се лигави толкова.
ще се възползвам от отговорите за кремчетата
Благодаря ти за темата



Тема Re: Обрив околко устатанови [re: Чeтa]  
Автор jufy (shtastliva)
Публикувано11.12.03 23:33



И моята дъщеря много се обриваше и аз все неможеш да установя точно от какво. Понеже в периода, в който слагаше всичко в устата беше топло и бяхме все навън, носех в себе си влажни кърпички. Накрая си помислих, че може да е от тях и така и се оказа. В момента в който спрях да я трия с тях и започнах да нося малка бутилка минерална вода и сухи кърпички - обривите изчезнаха, така че елиминирай постепено нещата и ще разбереш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.