Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Алтернативния синод хохонови  
Автор ellion (sancta)
Публикувано05.12.03 16:55



Ако си от лагера на монахините на скръбта, моля, спри дотук и не си причинявай непоправими щети
Току-що прочетох изцяло обширната тема (a.k.a Оставка), милостиво закотвена отгоре, и за малко да почна и аз да се самосъжалявам - заляха ме вълни от такава мирова скръб и мазохизъм, че за малко да прихвана и аз
след това забелязах включванията на някои леко хм.... drunk индивиди, които определено разведряват обстановката с неспирното зацикляне на един и същ рефрен, и за да не използвам тяхната метафора за плуване в басейн от плюнки, си ги представих как седят и кротко им се пуска лигата покрай устата
имайки предвид, че все пак е по-добре 2 теми с по 50 постинга вместо 1 със 100, реших, че ще е справедливо додо да си остане звездата на нейното си есе (което btw аз написах някъде като бях на 15-16 години, но мойта тема беше една нещастна любов, а даскалката по литература от елитното ми училище ми писа 4-5 ей така от снизхождение, оттогава не използвам такива драматични формули ".... едикаквоси. Наистина." )
Та, с две думи, че много се отклоних Упражнението е било безсмислено, мили другарки Упражнението по гласуване, за него иде реч. Няма как да е смислено, щом обектът, срещу който 30-40 жени викат "против! не ни кефиш!" не може да вдене, че явно проблем има, и той не е субективен, а обективен.... така де, нали за обект говорим Обаче нарцисът, когато е бременен, става двоен, едва ли не свещена крава, тръгнала на парад.
Но няма страшно, вече почнаха залаганията кога ще се кандидатира пак Така че спете спокойно деца

аа, да не забравя, няма да отговарям в тази тема



Тема Re: Алтернативния синод хохонови [re: ellion]  
Автор Пaлмиpa (тортоунищожител)
Публикувано05.12.03 17:00



направо потресающо!
отивам да ям торта!
сладоледова.

Вкусно!


Тема Re: Алтернативния синод хохо [re: ellion]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано05.12.03 17:18



Извинявам се , че се набърквам, но мисля, че тонът ви е изключително циничен, не мога просто да повярвам, че едни майки могат да пишат по този начин.
Извинете отново.



Тема Re: Алтернативния синод хохо [re: ellion]  
Автор lta (Meche)
Публикувано05.12.03 17:26



Ellion, съжалявам, ама наистина е отвратително!

Мисля, че не тук е мястото за такива разправии. Ако толкова желаете да се карате, обиждате и нападате, по-добре си създайте клуб: "Двубой".

Какво толкова има?! Додо просто каза, че се отказва и това е!



Тема Re: Алтернативния синод хохо [re: ellion]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано05.12.03 17:27



защо го правиш??!
какъв ти е кефа?!?!



Тема Re: [re: ellion]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано05.12.03 17:56



Евала Елион.Шапка ти свалям.

П.С.Палмираааа,прати по ДЦЦ едно парченцееееее....

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ


Тема Re: Алтернативния синод хохо [re: blekuta]  
Автор begemotka (непознат)
Публикувано05.12.03 17:58



При такъв публичен ехцебиционизъм защо трябва да се изненадвате,възмущавате и най-вече продължавате тези теми?Ако няма повод,Ellion няма да пише такива теми.Каквото повикало-такова се обадило!Още повече че тя се опита да разведри (а и аз) обстановката,но разни хора без чувство за хумор направиха от мравката-слон!
Не издържах да чета цялата тема на Додо ,макар че и се чудя,защо влага толкова нерви,усилия ,та чак рискува нейното,а и на бебчо здраве за ГЛУПОСТИ!!!!!
Писна ми от такива тъпотии



Тема Re: Алтернативния синод хохо [re: begemotka]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано05.12.03 18:03



хм
май чувството ми за хумор се е скапало....
сори

виж,идеята да не се продължават такива теми я одобрявам,това е от мен за последно.



Тема Re: [re: arrows™]  
Автор Пaлмиpa (тортоунищожител)
Публикувано05.12.03 18:04



научи се да слагаш З каквото трябва и тогава торта

Вкусно!


Тема Re: [re: Пaлмиpa]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано05.12.03 18:14



Ама уча се,де.Сега съм раЗтворила тука едни дебели книги и уча ли уча...та чак пушек се вдига.
Пращай тортата.

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.