Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Майски бебета 2003  
Автор Чeтa (мамата на Бо)
Публикувано02.12.03 12:21



Казвайте бързо до къде са стигнали майските бебешоци с магариите! Казвайте колко са пораснали, какво папкат, нови постиения и снимки
Наш Бобон на 6м. тежи 7,670кг и е дълъг 71см. Не може да седи стабилно още освен в количката. Опитва се да пълзи и подозирам, че мама и татко скоро ще имат едно палзящо и пипащо хлебарче из къщи. Тук идва и момента в който се замислям как ще обезопасяваме апартамента. Разчитам на идеи!
Папкаме си старите манджички - зеленчукови и месни пюренца, плодови пюрета, каши/безмлечни и безглутенови/
Ще поизчакаме с попарката, щото ква попарка ще е без масълце и сиренце Ще я заместим или с каша или с мляко с бисквити или с нещо друго. Както личи от килцата, не сме и много ящни. Едвааааам-едваааам си изяжда порцията от 150г. Заместили сме за сега само 2 млечни хранения. Имаме 2 броя зъби и май скоро очакваме още/съдя по нервността и безапетитието.
В края на тази седмица ще ни направят и стандартните изследвания за 6м.
Нови снимки скоро!

Хайде, вие сте наред!


Редактирано от Чeтa на 02.12.03 15:44.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано02.12.03 18:29



Mили мами, извинявам се, че не пиша тука напоследък, но и двамата с Виктор сме много болни! Пиеме антибиотици и бухаме яко. Вече 5та нощ не спиме от кашлица и двамата се надкашляме. Мин. четвъртък отидохме в спешното посреднощ, защото беше с 39С темп. Той има ушна инфекция - отит, а аз бронхити и други гадости.
Обещавам да пишем като се съвземем малко, и дано това да е скоро, защото другата седмица летим за България.
Мога само да кажа, че очаквам с нетърпение да се видим с всички вас. Предлагам да си организираме една среща, отделно от коледната, специално за мамите с термин Май, които си износихме бебоците заедно в клуба. Жалко, че мамите не всички са от София, но пък другите поне снимки могат да гледат.
Цунки за всички!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор marnic (непознат )
Публикувано02.12.03 20:05



Бебе Никълъс- роден на 31.05., 3.730 кг. Понастоящем- злояд като отрочето на Чета и по- слаб от него. Нямамее все още нито едно заместено ядене...
Още на 16.10 едновременно пробиха първите 2 зъбчета и сега хапе доста яко с тях. Може също така успешно да дере и щипе. Но е много добро дете. Като бебе спеше по цяла нош- дори и по 8-10 часа. Сега- заспива към 20 часа /е, понякога и малко по- късно/, става в 8 сутринта, но се буди и по 3-4 пъти на нощ
Ппеди 2 седмици беше 7,120 грама- утре ще се теглим пак. На дължина май отдавна е минал 70 см- дрехите му са обикновено широки и къси.
Все още не пълзи, но отдавна седи, а главата си я държеше изправена още от към 10-ия ден. Е, не съвсем стабилно, но добре. Обръща се както си иска- отново от средата на 4-ия месец. Вече се опитва да се надига от легнало в изправено положение.
Любимо ястие- НЯМА ЗАСЕГА. А и соковете хич не ги тачи... Дали пък не се е метнал на мен??? Отдавна съм 'в старите си дънки'
Така че, засега сме предимно на кърма и се храним и през нощта. Правим опити да не се, но резултатът е обикновено 1-2 плач и...
Обича да се вози в кола и да пътува. Така и не заобича биберона, та, се приспиваме малко трудно. Е, сега е песен в сравнение с преди. Не си смуче пръстите изобщо.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор Melicat (mama na Kathi)
Публикувано02.12.03 20:22



Кати е ужасно пораснала 9,900 кг и 70 см и иzвън всички допустими граници, но какво да я правя като е такава лакомия. Още нямаме zаместено хранене, яде по малко zеленчуково пюре и млечна каша, останалото е само кърма, вкл. 2-3 пъти нощем. Иначе имаме вече 2 zъбчета и можем да седим самостоятелно и да лаzим на zаден ход. Иzдава все по zабавни zвуци, като например ръмжи и кряска, но не говори още никакви думички.

Бърzо оzдравяване на Танчето и Вики.
Моля и нас да ни броите zа срещата на майските мами в София, ще си идваме zа Коледа.
Целувки zа бебчетата



Тема Iiiii да му се невидинови [re: Чeтa]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано02.12.03 22:17



тъкмо бях набрала една страница и ме дропи , та неснам дали ще мога да напиша отново това коетъо исках:))) Ани в момента е 8.500/70см .Ака на гърне от почти една седмицаОт 2 дена кара доста умело паяка на кака си и непрекъснато ми се кара да го слагам в него:)) Яде всичко- попари,каши пюрета с месо и без месо , кремчета , а даже веднъж и фрикасе:))) засега с приказките сме само до няколко вида "А" и много викове и крясъци.

Живи и здрави!


Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор pepeliashka (maximoci)
Публикувано02.12.03 22:32



Привет!
Макс е само 7 500кг,70см.Яде всичко-каши,пюрета-с месо и без,кремове,йогурти и подобни.Нямам идея защо не е наддал???Много е див ! Казва "ба" и "ма" в различни съчетания,плаче като крещи "айайяй" или нещо от сорта Пълзи назад ,а напред си забожда главата и с крачета се нагажда...оказа се ,че няма зъбче,но мноооого го мъчат!Нощем се буди поне 2 пъти Отказва категорично да пие млякото си и сокове.Пие сега вместо вода ,чаичето от Лайка на Хип ...
Ами май за сега е това


рики-тики-тик

Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Melicat]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано03.12.03 03:12



Ей, супер! Значи и вие ще идвате! Аз говорих със сисислава, и те са си в България и така всичките майски мами от губет ще се срещнем на родна земя.
Мноого сте гулеми бее!!! Ние все още държим първенството обаче - 10.300кг и 72см - е къде се е чуло и видяло момъка да е по-малък от булката. Ама сега с тия болести и зъби не ядем въобще, та ще видим...
Поздрави!



Тема Re: Iiiii да му се невидинови [re: Гълъбицa]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано03.12.03 03:20



Ииии, вие с т'ва гърне ми събрахте очите!
Е как го накара юначето да ходи като батковците в гърнето??? Я ни открехни, че аз и идея си нямам нито кога се почва нито как и тн...



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: marnic]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано03.12.03 04:04



Добре дошла при нас, ще идвате ли с бебо на коледното парти? Къде сте вие?



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано03.12.03 04:08



Сега му е мястото да ви питам, аз вече питах Чета, по въпроса:
има тука се продават едни като беберон- залъгалка, но са направени така, че има кутийка, в която се слага лекарство. По този начин, когато е болно детето много лесно изпива лекарството. Намерих ги съвсем случайно, защото се видяхме в чудо за Виктор, как да му даваме от спринцовка, като той изпада в истерия като я види само, то не е треперене, то не е драма... Та мисълта ми е, ако няма такова нещо в БГ и ако на някоя мама трябва, мога да донеса от тук като идвам. Аз специално го намирам това за истински хит, защото от тогава ни се спестиха много сълзи. Никак не е скъпо - към 2 долара е не помня точно цената, но прави чудеса...
Тук слагам малко снимки да видите колко сме порастнали и 1-2 весели кадъра с нашия първи братовчед Тайлър, който се роди 3 дена преди нас.
Поздрави и целувки на бебоците!


Редактирано от Taнчe на 03.12.03 05:18.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Taнчe]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано03.12.03 10:34



Танче,как може толкова да прилича на тебе!!!!!!!!!
Одрал ти е кожата тоя сладур!!!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Taнчe]  
Автор marnic (непознат )
Публикувано03.12.03 14:32



Не, няма. Ще си караме празниците с тати само. В Англия сме. Върнахме се от БГ преди 2 седмици.

А на вас- СКОРОШНО ОЗДРАВЯВАНЕ!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Melicat]  
Автор marnic (непознат )
Публикувано03.12.03 14:35



Ти ме успокои за нощното хранене и заместванията!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано03.12.03 21:39



Цоко на 6 и 1/2 беше 8,500 кг, колко беше дълъг не помня.
Горкото още не може да пълзи, предвижва се само с търкаляне, но пък е интелектуалец - казва "мама", "тата", "да", "не" и изобщо много добре си комуникираме :))) Цъка с езиче също така. Залива се от смях. Страшни смешки прави, става все по-забавно да си Цокова мама. Най-весело е като бръмчи с пълна уста, като плиска вода от ваничката си из цялата стая, а днес го намерих проснат на плочките в средата на кухнята (изхлузил се от столчето за кола, което предвидливо беше оставено на земята), лежеше си като едно кученце, страшен смях :))))
Вече е цяло предизвикателство да му сменя памперса, с баща му заедно едвам го удържаме за да му го сложим - то са мостове, то са чудеса. Направо е неудържим, а още дори не може де пълзи. Какво ли ще става после... :)))
Няма зъби. Яде всичко плюс три пъти цоко - вечер, нощем и сутрин.
Всеки момент чакам да ми доставят бънджито, да видим дали ще му хареса, ама като гледам какъв дивчо започва да става, май ще е от харесващите бънджи деца :)))) Имаме нови снимки, ама са нормални. Ще взема назаем дигиталното апаратче пак, за да попълня уебшотсовото албумче :)



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор axa ()
Публикувано05.12.03 10:43



Здравейте всички майски мами и бебоци!

отдавана не съм влизала и писала, та виждам, че съм пропуснала много важни неща! Каква е тази среща, моля кажете за заблудените като мен!

Момчилко е вече 8,500 и 70 см. Хапва всичко, даже и попарка.
още нямаме зъбчета, ама мноооого го мъчат.Дере, хапе горкия!

Седи стабилно, обаче предпочита да стои прав и скача непрекъснато.
Преди заспиваше към 8-8,30, а сега тъласъмчето му с таласъмче стои до 10,30 -11 часа. Иначе не се буди до 9 сутрин.
Голям живак е и вече едвам го удържам.Вечер всички сме уморени, а той - НЕ!

Това е от нас !



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: axa]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано05.12.03 18:25



Здравей!
Ми наистина, отдавна липсваш тука при нас . Много сте станали гУлеми! Няма ли и някоя снимчица на Момчи?
Ще има 2 срещи по всяка вероятност - едната е за всички желаещи мами в клуба и тя е на 21 Декември от 18.40 в София Ленд. Подробности можеш да намериш

. A другата среща е още в проект. Идеята е да се срещнем мамите с термин Май 2003, и също мамите които искат да се присъединят към нас също са добре дошли. И така да се видим заедно с бебоците на някое незадимено местенце, а ако е хубаво времето може и навън. Засега имам потвърждение от Melicat и за sisislava знам, че също ще иска да дойде. Използвам случая да попитам кои мами искат да се присъединят и да се разберем за ден и час!
Поздрави!



Тема не работинови [re: Taнчe]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано05.12.03 18:33



Този линк май не работи . Ми ако отидеш на търсачката и напишеш "коледно" ще излязат резултати, един от тях е на yanita това е темата.
Успех!



Тема Re: не работинови [re: Taнчe]  
Автор irina ()
Публикувано06.12.03 22:30



И ние искаме да се видим с вас и всички останали майски майчета!
Осавям ти телефоните си на бележка.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано07.12.03 13:13



Стана сто пъти се опитвам да напиша тоя постинг, и все ми блокира, дава ми грешки, и трябва да го пиша отново. Ама на коляно с малкия...не става :-)
Като казах това, я кажете вредно ли е за бебетата дастоят пред лаптоп, респективно PC?
А иначе ние на 6 месеца точно бяхме 7.200, 66 см. Както повечето от вас вече знаят не се кърмим. Пък Калин хич не ги долюбва тея изкуствените, ама няма как. Иначе хапваме пюренца, кашички, опитахме и попарка, ама още не сме я оценили по достойнство :-). И кисело мляко ядохме, и бисквити, ама и тях не ги хареса. Месо още не съм давала, ядем по 1/2 жълтък и сиренце.
Сокчета почти не искаме да пием, ориз не можем да ядем заради запека и вече в чудо съм се видяла да измислям пюрета( картофи, карфиол, тиквички, пиперки, черв.цевкло, зеле, лапад, коприва...)
Папкаме си кашичките Фризокрем с 5 и 4плода и много ни храесват, особено ако са в комбинация със суров банан, ябълка или круша.
Не му се седи хич легнал, все иска да стои прав и вече не знам с какви играчки да го забавлявам. Само на музикалните обръща внимание...



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано07.12.03 19:46



Я, Цоко се научи да се изправя от легнал до седнал.
А още не може да пълзи...
Е, подредил си е приоритетите човека :)))



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Tandoori]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано07.12.03 20:15



Браво на вас, ние попари още не сме започнали да папкаме. Не знам какво да слагам вътре като не ядем масло и сирене/може да пробваме с козе, но за сега се въздържам/



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: medusa]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано07.12.03 20:16



Хе, честито! Ние още не седим устойчиво пък камо ли да ставаме от легнало положение
Как е бънджито?




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Tandoori]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано08.12.03 15:48



Днес ни излязоха резултатите от изследванията.
Хемоглобин - 118, а като забележка към урината имаше "единични левкоцити"
Някой знае ли дали хемоглобина е в норма и какво значат тези единични левкоцити?




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор pavla (stastliva mama)
Публикувано08.12.03 15:56



Попитай в клуб Медицина. Там са доста отзивчиви - на мен ми разчетоха резултатите на Божидара преди Джи-пито.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: pavla]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано08.12.03 15:58



Тичам натам, благодаря!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано08.12.03 16:48



Чета идеален е хемоглобина. Нормата е от 110 до 130.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано09.12.03 22:56



Да се отчетем и ние. На 7 месеца Павката е 70 см, 8, 450 кг, главичка- 45 см, гърдички - 50 см.
Не иска да пие от шише от няколко дни, та съм се видяла в чудо.
Още не седи стабилно, а и да пълзи не иска. Най-обича да обикаля спалнята с търкаляне. Обаче набляга сериозно човекът в усъвършенстване на крачетата - скача, рипа, опъва се (нали тати иска футболист да го прави), ама с този "слаб кръст" как ще се оправя, не знам
Казваме само най-различни варианти на баба- бабу, бабу-бу, баб, бабабу и много обичаме да пеем- едно ааааааааааа може да ни откара до няколко ;инути, с най-разбични интонации и вариации. За мама са сещаме само, като се сърдим - маму, маму, мамуууууууу - така протестираме.
Иначе си е все така добричък, не ни буди, чака ние да се събудим. Ама като ни види, настава луда радост - имам чувството, че набира скорост за отлитане с ръчички и краченца. Ами това е от нас. Целувки на всичка майски бебчета и майчета



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: irina]  
Автор _Чeтa (глог)
Публикувано10.12.03 09:21



Хей! Браво на вас, ние още не се обръщаме от корем по гръб, но за това дребосъчко се опитва да надига дупето, свиса единия крак и аха да пролази, но за сега спираме до аха-то

п.с. имам проблем с дир-а, дава ми съобщение, че пускам много постинги за кратко време и времено ми е забранено да поствам и да пиша бележки
Трябваше да си направя нов профил...




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: _Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано10.12.03 11:45



Ти пък се озапти малко глог такъв!!
Какво е това-постинг след постинг?!
а аз се чудя коя е тая _Чета, дето ти е копирала ника))))



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: _Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано10.12.03 14:36



хехехе.
Развесели ме.
Ама верно, озапти се малко



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор irina ()
Публикувано10.12.03 15:00



Считай го нацелуван



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано10.12.03 15:02



Много ли пиша?



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано10.12.03 21:44



неее,моля те не ме вземай насериозно!!
поне в този случай де





Редактирано от blekuta на 10.12.03 21:45.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано11.12.03 09:54







Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор sash (непознат )
Публикувано11.12.03 12:11



здравейте момичета,
аз отдавна не сам влизала в клуба, защото нямах интернет. За съжеление нещо не можех да влчза с предишното си потребителско име, и затова се регистрирах отново.Моят Сашко е вече на 7 месеца (на 5 този месец ги навърши) и е вече 8.250 кг и 70 см. Папкаме попарка със сиренце и масълце, а от вчера и банан. Все още не можем да седим чисто стабилно, от време на време се клатушка, и пада.Като ходихме на последната консултация нашата педиатърка ни даде тално за невролог и ни каза да отидем за да ни покажат упражнения, защото имал намален мускулен тонус, малко сам притеснена.Тя ми каза че бебе на навършени 7 месеца трябва да седи стабилно а даже и да се опитва да става от легнало до седнало положение.
Чета, извинявай искам да те питам нещо, видях че си писала в една тема за фонтанелите.При нас има същия проблем, фонтанелата ни е все още много голяма, а и напоследък докато спи през ноща много му се изпотява главичката.По колко капки Vigantol пиехте и как се разбира че е лека форма на рахит? Колко време пихте по повече. Благодаря ти
позрави на всички майски бебчета



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: sash]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано11.12.03 12:20



Здрасти!
Майка ми беше казала, че един от признаците на рахит е потенето на главата, особено при хранене. При нас освен главата, много му се потяха и стъпалата. Като бяхме на консултация, обърнах внимание на лекарката за това потене, тя го прегледа и опипа и каза, че има лека форма на рахит и да увеличим Вигантола от 1 на 3 капки и след 2 седмици да отидем да го прегледа пак. На втория преглед каза, че всичко е ОК. Това беше през лятото - август-края някъде. Каза ни да си продължим с по 3 капки, защото лятото свършвало. От тогава си пием по 3 капки.




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано12.12.03 11:52



Хе-хейййй,нашият Боянски пропълзя снощи!
Много беше устремен към кабела на ютията и както си вдигаше дупето,хоп-хоп,премести и ръцете и айдеее))))
Явно,това,че е един 7кг фъстък, не му пречи да щурее и дивее)))))
ехее,много се кефя,ама и се стреснах малко,че вече трябва да мислим за обезопасяване на стаята!
Айде,със здраве!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано12.12.03 12:01



Ох, а мойто чудовище не ще да яде зеленчуковите пюрета! Направо полудявам вече. Напъва се да повръща щом успея да му набутам малко повече. В началото докато е гладен хапва и после край! на средата на бурканчето и не ще.
До сега си ги хапваше с желание, а от известно време тц!
Дайте идеи какво да правя, че ще изкукуригам. Направо ми идва да го набия понякога.

Ох, извинявай, толкова се бях ядосала, че забравих да ви поздравя за пропълзяването!
Честито! и не ти завиждам


Редактирано от Чeтa на 12.12.03 12:13.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано12.12.03 18:02



Официално ви представям личната страница на бебе Борис!
Приемам препоръки и идеи за дооформяне и обновяване!




Редактирано от Чeтa на 12.12.03 18:03.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор marid (s bebe Martin)
Публикувано12.12.03 18:17



Охооо! Ама много ви е хубава страницата! Много е сладък и гласовит Бо-то!Добра работа:))

А на мен hit.bg-то не ми дава да си преправям страничката на Марти, пък сегашния и вид не ми харесва



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано12.12.03 21:28



Малееее,Четеее!!!!
Страшна е,страшни сте!!
Браво!Браво!Нямам думи!

Супер сте издокарали и като шрифт икато рисунки, и като фон...
И едни тъъънки ги пускате:"Рано е!Не съм навършил толкова" хи-хи "Тия пък кво ме снимат"

Сега мога ли препоръки?
Много ми е едър шрифтът,много ми се набива на очи от толкова близо.Ама си мисля,че това май зависи и от монитора(при мен е 17")
и има разни дребни грешчици,но може да сте ги слагали нарочно..
("оТтегчено гледам" и разни такива..)

честно,малко ми е кофти да те критикувам един вид,ама е от добро сърце!
Някакси,като е майско Бо,и все едно е и мъъничко моя тая страничка....

Пускай я в клуба,не се бави!!!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: marid]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано12.12.03 22:00



Нищо де, дай да я видим!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано12.12.03 22:01



Аааааааа, корекции приемам всякакви!
Ако има още такива, свиркай да ги поправям!




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор marid (s bebe Martin)
Публикувано12.12.03 22:03



Да бе, да Пусна ти тука красотата и айде сега другите да се излагаме Ще поукрася малко, че поне да сме достойна конкуренция!Мдааа...



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано12.12.03 22:11



БРАВО, ЧЕТА!!!!!
Страхотен е сайтът!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: marid]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано12.12.03 22:31



Айде,че нямам търпение!!!!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: marid]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано13.12.03 10:29



И аз! Много обичам бебешки сайтове да разглеждам



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано15.12.03 13:52



Бобо има трети зъб!
Май чакаме и 4-ти като гледам каква е киселица...
Мажете ли венците на беоците с нещо? Бо е просто невъзможен тия дни. Непрекъснато реве!




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано16.12.03 19:53



Невероятни сте!
Супеееееееееееееееееееееееееееееееееррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр, ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Taнчe]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано18.12.03 10:49




От вчера се обръщаме вече и от корем по гръб!




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано18.12.03 11:32



А ние вече седим стабилно!
Не за много дълго все още, но седим съвсем сами




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.