Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор irina ()
Публикувано10.12.03 15:00



Считай го нацелуван



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано10.12.03 15:02



Много ли пиша?



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано10.12.03 21:44



неее,моля те не ме вземай насериозно!!
поне в този случай де





Редактирано от blekuta на 10.12.03 21:45.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано11.12.03 09:54







Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор sash (непознат )
Публикувано11.12.03 12:11



здравейте момичета,
аз отдавна не сам влизала в клуба, защото нямах интернет. За съжеление нещо не можех да влчза с предишното си потребителско име, и затова се регистрирах отново.Моят Сашко е вече на 7 месеца (на 5 този месец ги навърши) и е вече 8.250 кг и 70 см. Папкаме попарка със сиренце и масълце, а от вчера и банан. Все още не можем да седим чисто стабилно, от време на време се клатушка, и пада.Като ходихме на последната консултация нашата педиатърка ни даде тално за невролог и ни каза да отидем за да ни покажат упражнения, защото имал намален мускулен тонус, малко сам притеснена.Тя ми каза че бебе на навършени 7 месеца трябва да седи стабилно а даже и да се опитва да става от легнало до седнало положение.
Чета, извинявай искам да те питам нещо, видях че си писала в една тема за фонтанелите.При нас има същия проблем, фонтанелата ни е все още много голяма, а и напоследък докато спи през ноща много му се изпотява главичката.По колко капки Vigantol пиехте и как се разбира че е лека форма на рахит? Колко време пихте по повече. Благодаря ти
позрави на всички майски бебчета



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: sash]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано11.12.03 12:20



Здрасти!
Майка ми беше казала, че един от признаците на рахит е потенето на главата, особено при хранене. При нас освен главата, много му се потяха и стъпалата. Като бяхме на консултация, обърнах внимание на лекарката за това потене, тя го прегледа и опипа и каза, че има лека форма на рахит и да увеличим Вигантола от 1 на 3 капки и след 2 седмици да отидем да го прегледа пак. На втория преглед каза, че всичко е ОК. Това беше през лятото - август-края някъде. Каза ни да си продължим с по 3 капки, защото лятото свършвало. От тогава си пием по 3 капки.




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано12.12.03 11:52



Хе-хейййй,нашият Боянски пропълзя снощи!
Много беше устремен към кабела на ютията и както си вдигаше дупето,хоп-хоп,премести и ръцете и айдеее))))
Явно,това,че е един 7кг фъстък, не му пречи да щурее и дивее)))))
ехее,много се кефя,ама и се стреснах малко,че вече трябва да мислим за обезопасяване на стаята!
Айде,със здраве!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: blekuta]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано12.12.03 12:01



Ох, а мойто чудовище не ще да яде зеленчуковите пюрета! Направо полудявам вече. Напъва се да повръща щом успея да му набутам малко повече. В началото докато е гладен хапва и после край! на средата на бурканчето и не ще.
До сега си ги хапваше с желание, а от известно време тц!
Дайте идеи какво да правя, че ще изкукуригам. Направо ми идва да го набия понякога.

Ох, извинявай, толкова се бях ядосала, че забравих да ви поздравя за пропълзяването!
Честито! и не ти завиждам


Редактирано от Чeтa на 12.12.03 12:13.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано12.12.03 18:02



Официално ви представям личната страница на бебе Борис!
Приемам препоръки и идеи за дооформяне и обновяване!




Редактирано от Чeтa на 12.12.03 18:03.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор marid (s bebe Martin)
Публикувано12.12.03 18:17



Охооо! Ама много ви е хубава страницата! Много е сладък и гласовит Бо-то!Добра работа:))

А на мен hit.bg-то не ми дава да си преправям страничката на Марти, пък сегашния и вид не ми харесва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.