Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Tandoori]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано07.12.03 20:15



Браво на вас, ние попари още не сме започнали да папкаме. Не знам какво да слагам вътре като не ядем масло и сирене/може да пробваме с козе, но за сега се въздържам/



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: medusa]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано07.12.03 20:16



Хе, честито! Ние още не седим устойчиво пък камо ли да ставаме от легнало положение
Как е бънджито?




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Tandoori]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано08.12.03 15:48



Днес ни излязоха резултатите от изследванията.
Хемоглобин - 118, а като забележка към урината имаше "единични левкоцити"
Някой знае ли дали хемоглобина е в норма и какво значат тези единични левкоцити?




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор pavla (stastliva mama)
Публикувано08.12.03 15:56



Попитай в клуб Медицина. Там са доста отзивчиви - на мен ми разчетоха резултатите на Божидара преди Джи-пито.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: pavla]  
Автор Чeтa (глог)
Публикувано08.12.03 15:58



Тичам натам, благодаря!



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано08.12.03 16:48



Чета идеален е хемоглобина. Нормата е от 110 до 130.



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано09.12.03 22:56



Да се отчетем и ние. На 7 месеца Павката е 70 см, 8, 450 кг, главичка- 45 см, гърдички - 50 см.
Не иска да пие от шише от няколко дни, та съм се видяла в чудо.
Още не седи стабилно, а и да пълзи не иска. Най-обича да обикаля спалнята с търкаляне. Обаче набляга сериозно човекът в усъвършенстване на крачетата - скача, рипа, опъва се (нали тати иска футболист да го прави), ама с този "слаб кръст" как ще се оправя, не знам
Казваме само най-различни варианти на баба- бабу, бабу-бу, баб, бабабу и много обичаме да пеем- едно ааааааааааа може да ни откара до няколко ;инути, с най-разбични интонации и вариации. За мама са сещаме само, като се сърдим - маму, маму, мамуууууууу - така протестираме.
Иначе си е все така добричък, не ни буди, чака ние да се събудим. Ама като ни види, настава луда радост - имам чувството, че набира скорост за отлитане с ръчички и краченца. Ами това е от нас. Целувки на всичка майски бебчета и майчета



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: irina]  
Автор _Чeтa (глог)
Публикувано10.12.03 09:21



Хей! Браво на вас, ние още не се обръщаме от корем по гръб, но за това дребосъчко се опитва да надига дупето, свиса единия крак и аха да пролази, но за сега спираме до аха-то

п.с. имам проблем с дир-а, дава ми съобщение, че пускам много постинги за кратко време и времено ми е забранено да поствам и да пиша бележки
Трябваше да си направя нов профил...




Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: _Чeтa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано10.12.03 11:45



Ти пък се озапти малко глог такъв!!
Какво е това-постинг след постинг?!
а аз се чудя коя е тая _Чета, дето ти е копирала ника))))



Тема Re: Майски бебета 2003нови [re: _Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано10.12.03 14:36



хехехе.
Развесели ме.
Ама верно, озапти се малко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.