Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За ползата и вредата от покупките на татковцитенови  
Автор honey13 (само сладка)
Публикувано02.12.03 09:25



В общи линии покупките на нашия татко са ужасни. Купи количка на Хоук - по-голямо дърво не съм виждала. Няма смисъл да уточнявам, че заякнах много, откак се боря с нея. После купи овлажнител за въздух - пак дърво - той пък се счупи на 10то завиване на капачката, та трябваше да го лепя... Най-изненадващо купи за 3-дневно бебе чаша на Хук, от тези дето не са с биберон, а с една чучка отгоре - да се учела да пие от нея директно. Мога само да кажа, че това е най-употребявания предмет в къщи, защото в нея сипвам яденето - много е удобно!!!
А вашите татковци как се справят?



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковцитенови [re: honey13]  
Автор Tatti (izkukurigal)
Публикувано02.12.03 09:36



Споко , винаги може да бъде и по-зле !
Пусни го за едно образователно кръгче в клуба



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковцитенови [re: honey13]  
Автор dara (osobena)
Публикувано02.12.03 09:38



Нашия татко изобщо не е упълномощен да извършва покупки за децата без оторизация от майката. Аз си избирам и купувам всичко сама. Мноооооого рядко се съветвам с него, и то само ако става дума за техника някаква. Но изобщо не си го представям да тръгне самосиндикално да купува детски неща. Той знае, че аз винаги имам какво да кажа или покажа и предпочита да си спести неприятностите.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковцитенови [re: Tatti]  
Автор honey13 (само сладка)
Публикувано02.12.03 09:42



Абсурд! Той е толкова консервативен/срамежлив, че няма накъде повече.
По-големият проблем е, че като каже "ми иди ти да си го купиш", а аз не мога - и какво става?



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковцитенови [re: honey13]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано02.12.03 09:44



Аха. И аз като Дара не мога да си представя да го пусна сам да купува такива работи. Иначе понякога след работа носи по някоя и друга играчка. Веднъж и беше купил едно табло с буквички, да се учела да чете, и то на латиница.Друго не смее да купува без мен.



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковците [re: Дeлфин]  
Автор honey13 (само сладка)
Публикувано02.12.03 09:49



Ти поне го знаеш какъв е. Юрва се нанякъде без да каже къде отива и после като се прибере :"Виж какво купих"



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковците [re: honey13]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано02.12.03 09:51



Точно щях да похваля моя мъж и гледам, че той ме е изпреварил.

В интерес на истината, големите покупки ги правихме заедно, но не за друго, а просто, защото и на мен ми беше приятно да търсим, избираме, купуваме и т.н. Убедена съм, обаче, че и без мен щеше да се справи също толкова добре.

Ние двамата сме с разменени роли. Преди да се съберем аз пазарувах като мъжете - като на война, мразех обикалянето по магазините, купувах първото нещо, което що-годе ми хареса и си тръгвах.. само и само да се свърши.
Той ме научи да пазарувам (направо умирах от ужас в началото, като тръгнехме заедно по магазините). Абсолютен фен е на пазаруването и като се замисля, май досега няма никаква издънка. За децата пазарува всичко той - от дрехи и обувки, до храни и козметика, ежедневното пазаруване за вкъщи - също той. Събото-неделния пазар го правим заедно, но по-скоро за кеф, отколкото че има нужда и аз да ходя.
Не знам как успява, но ми купува и дрехи, и бельо, ежедневна козметика, парфюми, лакове.... и досега няма пропуск - всички покупки са право в десятката... Аз ако не пробвам нещо, не мога да преценя дали ще ми стане, как ще ми стои и т.н., но той е уникален.

хи хи... айде приключвам, че голяма хвалба стана и ще взема да се възгордее много

Защо верно не пратиш вашия татко на един образователен курс при Tatti? Щом мен успя да ме научи да пазарувам, значи няма човек, който да не успее да обучи в тази дисциплина.



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковците [re: honey13]  
Автор Flash_ ()
Публикувано02.12.03 09:55



Не се ядосвай!Има мерак човека , не му го убивай...
За количката какво да ти кажа, би трябвало да сте я избрали двамата пък той евентуално само да я купи ама свършена работа! Аз лично си избрах количка на Хаук и въпреки негативното мнение за марката тук в клуба си бях доволна. Има и положителни страни - след дълги разходки с нея освен че се заяква, се и отслабва!Та си я ползвах 1 година до един ден в който асансьора ни даде 'заето' и се наложи да кача количката барабар със 12 килограмовата Силвия до 6-тия етаж! Оживях и първата ми работа бе да ида и да купя лятна количка/пак с таткото извикан по спешност/. Старата я подарих на едно бебенце...живеещо на 1-вия етаж.
Всички по-големи покупки у дома правим двамата. Отдавна сме разбрали, че това е най-добрия начин - така съчетаваме естетиката/от моя страна/ с качеството/от негова страна/.



Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковците [re: honey13]  
Автор kisa (misa)
Публикувано02.12.03 09:56



Нашия тати принципно МРАЗИ да пазарува, което на мен мнооого ми тежи. Като залепена за устата му е фразата, 4е в наща къща аз хар4а парите. На него може да се раз4ита само за покупка на памперси и мляко след дълго обяснение какви то4но да бъдат и ........... следва обаждане от магазина "А какви трябваше да бъдат?"



Ваньо 28.06.2003

Тема Re: За ползата и вредата от покупките на татковците [re: Дeлфин]  
Автор миз (боса под дъжда)
Публикувано02.12.03 10:01



и нашият татко купи латински букви когато първородната щерка беше на три месеца. за първия и рожден ден предлагаше да и купим дънна платка за компютъра, убеждаваше ме, че много хубава работа щяла да и върши...странно, но не посмя да я купи без моето съгласие. обаче за следващата му покупка - колело, изобщо не търси мнението ми. това беше когато тя беше на годинка и няколко месеца, още едва ходеше. съмнявам се, че бебешка чашка с джвъчка знае, че съществува. от тогава и с пистолет опрян до слепоочието му да го кара някой, няма да влезе сам в магазин с бебешки вещи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.