Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: jan bibijan]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано18.11.03 14:16



вярвай, вярвай, само че киселото мляко и содата ги препъръчват и тука, но за различни неща - содата е срещу кандиди и ако не е тежка инфекцията, работи, а киселото мляко е за други гадости......

Назвать вещи своими именами нетрудно. Трудно под этим поставить свое
имя.


Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Лeйди]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано18.11.03 14:20



и аз бях чела, че менструалните болки минават като родиш и т.н., но като родих, разрах на кое точно се вика менструални болки, а и кървя обилно и по цяла седмица, преди беше по пет дни максимум и не по много кръв......

Назвать вещи своими именами нетрудно. Трудно под этим поставить свое
имя.


Тема Re: За лекарството...нови [re: Legion]  
Автор jan bibijan (ralka)
Публикувано18.11.03 14:38



всичко това се случва след посявка..... явно трябва да сменя лекаря.... благодаря

малкия Ян-Великан(29.09.03)


Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Лeйди]  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано18.11.03 14:48



Абе пробвала съм, но повече от два-три пъти в месеца не се събира. Освен това... хубаво си е, ама имам чувството, че и да ги няма, няма да е чудо невиждано.
А докато бях бременна, ищах си имах дори повече от обикновеното, в деветия месец чак се сърдех на съпруга си, задето отклоняваше постоянните ми увертюри. Да не говорим в началото - бях станала една сексуална бестия На сватбеното пътешествие бяхме стигнали до десетина пъти на нощ и хиииич не ми беше в излишък.
А сега... сетя се, че детето спи и теренът е чист, обаче... я да си довърша нещо на компютъра... или да си почета... или да се погушкаме, ама ей така невинно...



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Zenda]  
Автор magi_sveta (бебе Светослава)
Публикувано18.11.03 14:52



И на мен проблемът ми е, че хич, ама хич не ми липсва - или да си почета, или да се погушкаме ама после да не следва нищо иначе даже се отдръпвам без да искам. Но все се надявам, че ще се оправя - дано само съпругът ми да ме изтърпи...

Няма начин да няма начин!



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: magi_sveta]  
Автор pavla (stastliva mama)
Публикувано18.11.03 15:01



Абе, те мъжете ще ни търпят до някое време, ама да не стане много дълго, че знам ли...



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: ET]  
Автор Пaлмиpa (транзитираща)
Публикувано18.11.03 15:05



извинявай, ама аз като некърмена, не мога да зацепя киселото мляко за какво и как го ползваш, и какви са тия "други гадости"?

"Господи, дадеш ли я на мен,
черква ще ти построя от песни"


Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Пaлмиpa]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано18.11.03 15:12



ми аз си го ям, но тука разправям на едно майче, че и в БГ го препоръчват за вагинални промивки, ама не знам за какво точно, не са ми го предписвали на мене :-))))

Назвать вещи своими именами нетрудно. Трудно под этим поставить свое
имя.


Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: ET]  
Автор bibi (вярваща)
Публикувано18.11.03 15:43



Здравейте момичета! Проблема с либидото май се оказа обща болка. Мислех си наскоро върху това и май се дължи на умората, на болката от шевовете. Незнам при вас как е, но мен още ме боли срязването при епизотомията, а минаха три месеца. Добре че си улучихме една удобна позичка, че вече си мислех за оргазъма за един прекрасен мит. Аз също кармя, но за моя радост Вики яде в 21 часа и после чак сутринта към 5-6 часа, та време да искаш!
Относно гъбичките, понеже и аз имам какви са тези промивки със сода? Какво съотношение вода-сода, има ли ефект? По време на бременността също имах и ми бяха изписали Полижинакс глобули, генеколожката каза че са абсолютно безвредни та направих една серия около две седмици преди да родя. Бебко е в абсолютно здраве и до сега!

"Бог ни е дал Дух не на страх, а на сила, любов и себевладение" II Тимотей 1:7
Виктор 17 08 2003


Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: ET]  
Автор Пaлмиpa (транзитираща)
Публикувано18.11.03 16:23



аха, щото и аз го ям де, ама за другите дейности не бях наясно

"Господи, дадеш ли я на мен,
черква ще ти построя от песни"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.