Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Либидо след раждане?  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано18.11.03 10:16



Не знам как е при вас, обаче аз имам чувството, че живея в друг хормонален свят. Десет месеца след раждането на дъщеря ми почти нямам желание за секс - за разлика от преди, когато гледах на него като на потребност не по-малко насъщна от яденето и спането. Как да кажа... веднъж на ден ми се виждаше малко, а сега седмици наред изобщо нямам желание. Обяснявам го на съпруга си с хормоните при лактацията, ама не съм много убедена, че е така. От една страна, и без това все няма възможност, а когато има, все едно трябва да го правиш не защото така ти е дошло, а защото си намерил удобни десет минути
Абе ужас, а още нямам трийсет. Има ли някой на този хал?



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Zenda]  
Автор Titi_T (*)
Публикувано18.11.03 10:25



И при мен е така само дето дъщеря ми е на година и половина. Все си мисля, че е защото съм много уморена (ставам много рано, карам детето на ясли, оттам на работа, вечер - домакинските задължения...), но май не е много нормално.



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Zenda]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано18.11.03 11:10



има, има

вече почна да им минава, това откакто ми дойде мензисът, де, ама може и просто от многото месеци да е.....

и на мен ми се струва, че е хормонално, щото беше гарнирано и с една чудовищно сухота...

Назвать вещи своими именами нетрудно. Трудно под этим поставить свое
имя.


Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Titi_T]  
Автор 5ya (мамиии)
Публикувано18.11.03 11:12



не се притеснявай, мисля, че това е нормално, но никой не беше отворил приказка досега.... според мен не е хормонално, а си е елементарна умора. Сигурно от 10 месеца не си спала като хората, имаш други приоритети и за секс просто не остава време, но като поотрасне детенцето и спи от 8 вечерта до 9 сутринта ще е друго



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Titi_T]  
Автор pavla (stastliva mama)
Публикувано18.11.03 11:15



И при мен е подобно положението. Сутрин ставане в 6, работа до 18, домакински задължения и в 22 съм труп. Но миналата седмица си взех отпуск и....... положението е съвсем различно. Мисля, че при мен не е хормонално, а недостиг на време и куп задължения.



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Zenda]  
Автор magi_sveta (бебе Светослава)
Публикувано18.11.03 11:19



Добре, чепусна темата - бях на косъм и аз да пиша. Направо съм в шок. Беба е на 7 месеца. Кърмих до 4 и половина и после изведнъж от стрес ми свърши млякото - всички ми казваха, че сега вече ще се оправя, ама не се оправих.Да си призная и аз като теб - преди секса си беше като яденето и спането. Да не си кривя душата и възможност има - беба е кротка и спи сама, ама моето желание е избягала някъде ама много надалеч. Изобщо няма да преувелича ако кажа, че се сещам по 2-най-много три пъти на месец. Съпругът ми е много търпелив, но то всяко търпение си има граници. Така, че не си единствена ако това те успокоява малко, но и аз след теб ще помоля на свой ред майките, които са имали подобен проблем и са го решили да пишат тук и да ни дадат съвет. Искам две деца, но при това положение изпадам в ужас - на 26 съм, а се чувствам като на 70

Няма начин да няма начин!



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: ET]  
Автор tai (минаващ)
Публикувано18.11.03 11:22



Слава богу!
Аз вече си мислех, че съм станала фригидна и се бях замислила да търся сексолог...
Пусти хормони...
Е, утешителна е идеята, че нещата ще се оправят.




Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: magi_sveta]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано18.11.03 11:39



май всички минаваме през този етап,като че ли приоритетите се променят след раждането така мислех до 1 рожден ден ,какъв ти секс аз имам задължения много по-важни.След това нещата се канализираха, хормоните се поуспокоиха и си казах ей умора , не умора един път съм на28 ще си ги търся тез години инещата тръгнаха ,е не е както преди бременността кеф ти сутрин ,кеф ти обед ама намираме свободна пролука .Възползвайте се и вие!!!



Тема Мдамммнови [re: Zenda]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано18.11.03 12:47



Даже веднъж му предложих да си намери друга, а той ме гледаше толкова обидено от това предложение...
Аз самата се "освестИх" 3-4 месеца след като спрях да кърмя. Но пък дойде другия момент - чакането на наследничките да заспят (имали сме случай голямата да пита "мамо, к'о пайш?"). И при това чакане изпозаспиваме.
Е, понякога ги оставяме да се приспиват и отиваме в кухнята уж да правим нещо, обаче след един инцидент вече и там има лоши спомени.....
Абе надеждата е, че след 10-тина години ще останем сами в стаята и никой няма да иска вода, сок, гърне или к'вото се сети в сублимния момент.



Тема Re: Либидо след раждане?нови [re: Zenda]  
Автор coockie (искам още едно)
Публикувано18.11.03 12:56



работата е там да се отпуснеш и веднъж да започнеш, оттам нататък хормоните и либидото си се нагласят.

2 седмици след като спрях да кърмя вече ми изтръпваха коленете само при мисълта за цуни гуни.... сигурно е персонално....

Йордан Йоаким 11.01.03




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.