Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за д-р Мустаков  
Автор Чeтa (мамата на Бо)
Публикувано14.11.03 15:26



Някой може ли да ми каже каква е тарифата/предполагам работи само частно/ за преглед при него и кой от двамата, младши или старши да предпочета?
Благодаря предварително!




Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: Чeтa]  
Автор ping-pong (непознат)
Публикувано14.11.03 16:23



Старшият почина тази година, така че това колебание ти отпада поне. Иначе младият работи и в алергологията на мед. академия, но там не знам кой те изпраща - мойе би GPto. А и както се налагат поне няколко консултацции годишно, си остава частния му прием. Първичен преглед май беше 20 лв., а след това е15, но не съм сигурна.Иначе е голям наплив при него сигурно има места чак за след 1 месец.Но поне според мен е добър, а и много отзивчив и човечен, обяснява всичко както си трябва. Това поне мисля аз, някой може да е с различни впечатления



Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: ping-pong]  
Автор Чeтa (мамата на Бо)
Публикувано14.11.03 17:06



Съжалявам за старши.
Не ни е спешно, мога да чакам 1 месец, благодаря ти!




Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: Чeтa]  
Автор .leni. (непознат )
Публикувано14.11.03 17:26



biahme pri nego za posledno predi mesec. syjaliawam che ne moga da si spomnia no pyrwichnia pregled beshe mai 15lw. i mi kaza che sledwashtata konsultacia e bezplatna kogato triabwashe da razshirim dietata i da widimkak wyrwi. w med.akademia otiwash s naprawlenie ot GP. inache se chaka wkabineta mu okolo mesec,no se obadi po tel i pitai. nas ni prie wednaga kato kazah za kakwo e. goworih direktno s nego po tel. mnogo e otziwchiw i wnimatelen. mejduwremenno zaminahme za chijbina no prodyljihme po tel.da goworim i takame konsultirashe. dawa si i mail-a za komunikacia.
wie po kakyw powod - ako ne e nahalno da pitam ... :(



Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: .leni.]  
Автор Чeтa (мамата на Бо)
Публикувано14.11.03 18:02



Ами искам да направим консултация по повод нашата алергия към белтъка на кравето мляко. Дали ще ни препоръча кръвно изследване или и аз не знам...да даде някакви съвети и с кои храни да внимаваме и т.н. Нашият татко е имал астма на алергична основа като малък та искам да направим цялостна консултация със специалист, защото Фризопеп-а ни го изписаха без преглед от алерголог.



Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: Чeтa]  
Автор Eвa ()
Публикувано14.11.03 18:18



Докато отидете при него - ето нещо интересно





Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: Eвa]  
Автор Чeтa (мамата на Бо)
Публикувано14.11.03 18:19



Благодаря!



Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: Чeтa]  
Автор .leni. (непознат )
Публикувано14.11.03 18:21



niama da ti preporycha test. shtom deteto e stabilno - znachi wsichko e OK. za tolkowa malki deca ne preporychwa testowe zashtoto dawat mnogo otklonenia ot wernia otgowr i toi predpochita da probwa pyrwo s dieta,ako triabwa i s wtora i chak togawa ako neshtata ne wyrwiat predlaga test. pone takami raziasni na men. no predpolagam che za hranite shte ti dade dosta informacia i kak da si razshirite dietata natatyk.



Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: .leni.]  
Автор Чeтa (мамата на Бо)
Публикувано14.11.03 18:27



Да, трябва ми нещо такова определено, та ще отида. За сега ми трябваше малко инфо по този въпрос, а нашата педиатърка не е много компетентна по въпроса с алергиите.



Тема Re: за д-р Мустаковнови [re: Чeтa]  
Автор Teди (мама на Оги)
Публикувано14.11.03 18:52



Не знам каква е тарифата в частния кабинет. Ние ходим в алергологиата в Александровска, а там е само с направление от личния лекар на бебчо. Наскоро имаше тема, в която писах телефоните на д-р Мустаков. Имаш ли ги?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.