Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: за метронови [re: dara]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано23.10.03 14:01



Ами разликата с другите хипермаркети е цената. Съществена разлика за много хора. Не съм виждала другаде по-ниски цени на всичко, освен ако не е на специална промоция и даже и тогава не винаги успява да слезе по-ниско. А на тези от МЕТРО не мисля, че изобщо им пука за майките с деца, защото просто не това е основният им контингент като оборот, а търговците. Докато другите хипермаркети според мен разчитат много на майките с количките. Така че нямаме избор



Тема Re: за метронови [re: Millena]  
Автор dara (osobena)
Публикувано23.10.03 15:11



Е, аз съм късметлийка и цената не е основен мотив при мен. Щом не мога да пазарувам с децата, значи няма изобщо да пазарувам. А и в София може да е някаква по-забележима разликата в цените, но поне тук, в Пловдив е пренебрежима.

Абе, Метро ли е, не ми го хвали. Те са натрупали цял керван черни точки при мен и аз просто не ги харесвам. Ако трябва ще обиколя 5 други магазина и ще си влача цялото семселе с мен, но в Метро ще пазарувам, когато света се свърши.

Иначе за останалото съм напълно съгласна с теб - майките с деца са им последна грижа и определено не разчитат на семейните домакинства да им съставят основния обем оборот.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...

Редактирано от dara на 23.10.03 15:12.



Тема Re: за метронови [re: dara]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано23.10.03 17:47



Ами в някои случаи и тук са пренебрежими, но за пакет Памперси разлика и до към 2 лв ми се е случвало, което при 2 бр малчугани не е малко! И други.
Теб явно много са те разочаровали там. Мен тук ме дразни само проблема с децата. Е, разбира се самият магазин не е така приветлив с тези стелажи и т.н, но както казах аз го възприемам като склад, а не магазин и така всичко си е на мястото.



Тема Re: за метронови [re: Чeтa]  
Автор mali (мама на Калина)
Публикувано23.10.03 17:58



И за баш бебета, дори и с кенгуруБяхме на скоро с една приятелка, бебето е на 4 месеца и не ни пуснаха. Не можело! Независимо дали е на ръце, в количка или кенгуруТова е, какво да се прави



Тема Re: според меннови [re: saroni]  
Автор mali (мама на Калина)
Публикувано23.10.03 18:02



Не само, че всичко е на високо, ама и никой от клиентите не спазва какъвто и да е ред. Не стига, че между полиците са паркирали електрокари и един куп кашони, а и някои като си вкарат там и количките.... не можеш дори и да минеш, камо ли да си вземеш нещо



Тема Re: Метронови [re: saroni]  
Автор blondine (непознат )
Публикувано27.10.03 17:35



Метро е предимно магазин за пазаруване на едро, т.е. за търговци!!!![[




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.