Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Я! Цоко каза "МАМА"!  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано19.10.03 19:35



След като упорито се опитваше да ме извика от легълцето си, докато аз стоя на компа, и след продължително мрънкане, Цоко реши да каже "мама", с което безкомпромисно ме накара да стана и да ида да го целувам :))))))
После като видя как се радвам, след като се върнах на компа, пак започна: "мама" и гледа към мен "мама" и гледа към мен, милинкото ми Цоко! :))) Умничкото ми хлапе!
Това е то - резултата на мойте непрекъснати песнички, в които се пее само "мама, мама, мама-ма..." за да я научи тая думичка :)))

УРА! Вече съм истинска МАМА!



Тема BRAVOOOнови [re: medusa]  
Автор pepeliashka (veche mama)
Публикувано19.10.03 19:37



Ami,kakvo drugo ni ostava na nas,osven da vi kajeme : BRAVO i Chestito ti Maminstvo



Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"!нови [re: medusa]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано19.10.03 19:57



хе-хе,браво на юначето!!!!
тате май не пее много песнички


Боян-23.05.03

Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"!нови [re: medusa]  
Автор Чeтa (мамата на Бо)
Публикувано19.10.03 20:01



Бе не е ли малко рано?! Моя звер само гия, оооо, аааааааааа, ъъъъъъъ, агу-агу тва знае...

Запиши го как приказва!
Аз съм записала малко от бисерите на Бо


Редактирано от Чeтa на 19.10.03 20:03.



Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"!нови [re: Чeтa]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано19.10.03 20:07



Ami ranichko e, no puk da sa jivi i zdravi :-) prejdevremenno se razviva deteto :-)
BRAVO na nego :-)

Kalin si kazva nanana, nenene, mamama, dadada, i njaaa...ama az ne mislja, ce oshte go kazva celenasocheno kum njakoi predmet ili puk kum men..prosto mislja, ce si uprajnjava ezicheto :-)



Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"!нови [re: Tandoori]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано19.10.03 21:28



Ами, преждевременно. Той чак сега почна да се обръща по корем. Хич не е по упражненията май :)))
Ама затова пък ще става интелектуалче детето. Веднага разбра как може да ме привика и умили. И после викаше "мама" и ме гледаше право в очите да види как ще реагирам.

А той, Чета, отдавна спря да вика "агу". Вече упражнява други срички. А като се забавя да му пъхна лъжицата в устата вика "айеее!".
Може да казва и "ей!", понеже ние все му викаме ей Цоко, това, ей, Цоко онова, та и това знае.
Знае, диването му с диване и "не" вече. Използва го в много специфични ситуации :)))) Като му правя нещо, дето не иска и се изгъва на мост и вика "неееееееееееееееееееееее".
Абе ей тъй както ги гледаме и ше си проговорят. А аз си мислех, че ще си остане завинаги бебе :))



Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"!нови [re: medusa]  
Автор coockie ()
Публикувано19.10.03 21:36



ЕЕЕ, честито мама , Извинявай че те питам, то на колко месеца ти е Цоко? моя синчо казва мама, папа, и други такива като бау бау па-па, пипи, пикл и такива разни работи, а мама каза като беше на 4,5 месеца... аз си реших че ми е генийче


Jordan Joakim 11. 01. 2003

Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"!нови [re: coockie]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано19.10.03 21:52



Генийче е. Цоко навърши 5 на 10-ти :))))



Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"! [re: medusa]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано19.10.03 22:28



Честито бабривец в къщи мамче !

А колко е голямо твоето генийче ? Моят големият ми каза осъзнато мамо едва на 14 месеца Проговори след 2 години, но започна да говори направо като възрастен със сложни изречения. Да видим сега малкия дали ще е "бърз' като баткос си



Тема Re: Я! Цоко каза "МАМА"! [re: medusa]  
Автор coockie ()
Публикувано20.10.03 09:54



Eee, ама той само като пла4еше тогава казваше и като се събуди сутрин. иначе все бабба искаше.... сега ше видим кога ще проговори наистина... всеки му говори на различни езици... а бе.. да са ни живи и здрави после цял живот ще им казваме *Я да мълчиш!*...


Jordan Joakim 11. 01. 2003


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.