Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ехо и от мен :-)нови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано29.10.03 18:39



Последните седмици ни спряха нет-а в работата
Има само на обед за час и полвина, който обаче съвпада с обедната почивка и вечер, след края на работното време. По тази причина не съм писала много напоследък, обаче ние още рстем И ритаме! А тати ни се радва как шаваме и размятаме на мама корема на ляво и на дясно.
Аз от понеделник ще излизам в болнични. По принцип трябва след две седмици да стане това, но помолих да ми дадат предварителен, защото вече не издържам тук . Не ми дават абсолютно никаква работа, няма нет, по цял ден кисна пред компютъра и абсолютно нищо не правя, ужасно е! Да не говорим, че пътувам по един час във всяка посока на отиване и връщане.
От понедленик обаче съм в къщи и ще се хващам с чистене и ходене по магазини . Ако искате, може да се събираме тези от нас, които сме в София и не сме вече на работа.
А някой да знае дали скоро ще почват нови курсове в някоя от болниците? Предпочитам Шейново, защото ще раждам там, но не знам дали ще имат скоро курс.
Поздрави и целувки на всички

I sometimes fancy myself as an evil which exist to opose other evils


Тема Re: Къде е Непостоянна да размърда темата :)нови [re: crazy_chick]  
Автор gugu (непознат )
Публикувано29.10.03 20:49



Направо съм на път да ти завиждам. Аз така съм се размекнала (едно ми е сънливо), а трябва да си свърша работата, че няма за кога да се отлага. Мисля да изляза отпуска към 20+ ноември - към седмица и 1/2 преди терма.

Иначе и аз очаквах изненада от колегите като Непостоянна, но за сега е мълчание и ще започнем сами с покупките. В интерес на истината нямах голяма надежда, че ще се сетят по простата причина, че аз им казвах как ние не го празнуваме така по български .

Иначе бебка се е обърнала. Изобщо детенцето се приготвя за разлика от майка му. И аз за раждането и за приготовленията говоря в трето число

Килограмите са около 11 отгоре. Коремът ми почна да расте много бързо и вече не се притеснявам някой като ми каже, че съм малка. Бебка явно иска да сподели нещо с вас и аха да изскочи с някое мое ребро от дясно ... ама да почака още малко



Тема Благодаря!!!!нови [re: zarra]  
Автор Darra (мигаща)
Публикувано30.10.03 08:16



Много, много ти благодаря, непременно ще отида и там!!!! Ще ти кажа после какво съм купила

ТЕРМИН 31.12 !!!!!!!


Тема Re: ama sam zaples...нови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор Bessy (непознат )
Публикувано30.10.03 12:04



Аз съм тук - още съм на работа и може би и след като започне да ми тече болничния пак ще идвам десетина дни.
Не знъм още къде ще раждам, но съм от София. Може би в Тина Киркова, но до седмица- две сигурно ще реша със сигурност.
У нас още тече ремонт, а на мен като че ли ми става все по-трудно и ставам все по-нетърпелива

Успех на всички!



Тема Re: Благодаря!!!!нови [re: Darra]  
Автор mishe (нетърпеливка)
Публикувано30.10.03 12:14



И аз от толкова много работа не мога да се включа да напиша и два реда. Аз от вчера се водя даже в деветия месец, но си ходя на работа. Днес си взех обменната карта, поне да ми е под ръка, макар че има време до началото на декември. И при нас тече усилен ремонт, изобщо не ми се коментира, само се моля бебо да не избърза и да ни свари неподготвени. Но ние българите обичаме всичко да правим в последния момент и съм спряла да се ядосвам и да съм нетърпелива. Както стане, само бонбончето да е живо и здраво!
Поне вчера с дъщеря ми му купихме тоалета за изписването и снощи цяла вечер съм си го гледала.



Тема Re: ama sam zaples...нови [re: Bessy]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано30.10.03 16:41



Vsichki kato gledam ste ste zahlasnali v remonti
Privarshvayte barzo,che ne ostana vreme.I kato izlezete v bolnichni se poyavyavayte pone vednaj sedmichno v dir-a,za da poddarjam spisaka.
Celuvki na vsichki e leko doiznosvane
Bessy,eto te i teb v spisaka:

03.12 - elivko - (srameglivo choveche)
04.12 - mishe - boy – Sofia - Tina Kirkova
06.12 - gugu - girl – Miami – Memorial West
08.12 - didat - girl - Svishtov – Gradska Bolnica
08.12 - irka - girl – Sofia - Sheynovo
08.12 - ina - girl - Varna – AG bolnica
11.12 - mariana - boy
13.12 - Andrea$ - girl – Sofia - Tina Kirkova
13.12 - natby - girl – Sofia – Okryjna bolnica
13.12 - mamalex – boy - Sofia - Tina Kirkova
14.12 - crazy_chick - boy – Varna - Maichin Dom
14.12 - dkmd - boy – Sofia – Rayna Kniaginya
15.12 - bessy - girl - Sofia - Tina Kirkova(?)
16.12 - queenmabb - girl
17.12 - mama_g - boy – Sofia - Sheynovo
20.12 - zarra - girl -Sofia – Maichin Dom
20.12 - baby-doll - (srameglivo choceche) - Varna-Maychin dom
25.12 - ara_bela - boy - Sofia – Maichin Dom
25.12 - roksan - girl
28.12 - layde - boy – Sofia - Sheynovo
31.12 - darra - (srameglivo choceche) – Plovdiv - VMI
31.12 - nepostoyanna – girl - Chicago-Saint Alexius Medical Center





Тема Re: DEKEMVRIYSKI SPISAKнови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор morgana_69 (непознат )
Публикувано01.11.03 16:50



Zdravei, mila! Vijdam, che ima dva postinga za decemvriiskia spisuk - ta reshih oshte vednuj da se razpisha:-))))))) Radvam se, che vijdam i drugi mami veche nablijavashti hem nai-tejkata chast, hem finala!:-))))))
Az lichno se ochakva da rodia sus secsio na 25 decemvri vav Vtora gradska - Sofia i dosega vsichki ehografi pokazvat che shte e moma!:-)))))))
Yspeh i leko rajdane na vsichki budeshti mami!:-)))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.