Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Подаръци за първи рожден деннови  
Автор Шoши ()
Публикувано17.10.03 13:27



Здравейте!
Предстои ни първият рожден ден на Теди и всички ме питат какво да й подаряват. А аз не зная какво да им отговоря! Дрешки имаме много, включително връхни дрехи (якета 3 на брой и т.н.), обувки трябва да й купя аз, остават играчки, но какви точно? Креативни имаме известно количество...
Та въпросът ми е: дайте ми идеи за неща, които ще ми трябват и за които не се сещам: може и за следващата година, за да им отговоря на време...
Благодаря
П.П. И още нещо: откога започвате да миете зъбките на бебчо? Моята дъщеря има вече 8 зъбчета: време ли е?



Тема Re: Подаръци за първи рожден ден [re: Шoши]  
Автор pavla (stastliva mama)
Публикувано17.10.03 13:52



Ние има да почакаме още половин година, докато ви стигнем, но преди известно време имаше такава тема, потърси я, ако искаш.



Тема Re: Подаръци за първи рожден деннови [re: Шoши]  
Автор inna76 (мама на Стоил)
Публикувано17.10.03 14:12



На нас също ни предстои първи рожден ден и ето какво намерих в един сайт като подходящи играчки за тази възраст: кубчета с картинки и различни цветове, телефон-играчка, пъхащи се една в друга играчки - като матрьошки, музикални и дрънкащи играчки, кутии с отвори в различни форми и кубчета в същите форми, играчки за ваната, книжки.
Дано съм била полезна. Виж също и сайта на fisherprice.com - там търси по възраст и ще излязат подходящите. Разбрах, че имало магазин, където продават техни играчки, бяха пуснали адреса тук, в клуба. Ако намериш някоя от тях там, драсни два реда за асортимента и цените.



Тема Re: Подаръци за първи рожден деннови [re: pavla]  
Автор Шoши ()
Публикувано17.10.03 14:52



Намерих я! Намира се на 15 страница, от 02.10.
Мерси!
Проблемът е, че връзката ми е ужасно бавна, е голяма част от темите са с имена: Въпросче, Питанка, Моля кажете, Помогнете, Спешно съвет и т.н. Така че апелирам за по-конкретни имена на темите: вероятно не съм единствената, която се сблъсква с този проблем при търсенето.




Тема Koleloнови [re: Шoши]  
Автор toni (bonboni)
Публикувано17.10.03 15:35



Tova e hubav podaryk i kym godina i polovina daje moje da se izpolzva - nie imame takova podaryk na markata Kettler - mnogo sme dovolni. Preporychvam ti go - magazinyt na kettler e blizo do Halite.



Тема Re: Подаръци за първи рожден деннови [re: Шoши]  
Автор bamby (sladur)
Публикувано17.10.03 15:39



Имате ли детска количка?След прохождането е идеална-мисля че тези с цялата дръжка е по-удобна!И ние ще имаме р.д. на 03.11.а вие кога сте???



Тема Re: Подаръци за първи рожден деннови [re: Шoши]  
Автор Ancheto* ()
Публикувано17.10.03 18:32



Петър получи един огромен самосвал, в който може да се вози, но в момента главно го бута напред назад из апартамента. (на илиенци са по 15-20 лв, а на нашето пазарче днес ги видях по 34) А тези самосвали ги обичат и момиченцата - поне в нашата махала.
Другото "купи на мама време" е един конструктор с достатъчно големи и безопасни елементи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.