Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Кръстен Калояннови  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано10.10.03 14:52



Вчера кръстихме бебчо в църквата Света Петка в София при отец Димитър,който е най-благия човек,когото познавам и истински духовник.Бяхме много тесен кръг:аз,мъжа ми и бебо,кръстника(кръстницата не можа да дойде),toni и edna_mama с мъжа си.В ритуала toni помагаше на кръстника....edna_mama и мъжа и снимаха с камера и фотоапарат и като станат снимките ще ги пусна да ги видите.
Ние бяхме в София от сряда за да отидем пак на доктор и в клиниката на Чавдаров. По пътя за София ни спряха полицаи и се заядоха да пишат акт,слезнах да им обясня,че бързаме много за преглед и ще ни мине часа,че детенце не е добре и не може да чака,но те най-тъпо ме гледаха....а той тъкмо правеше гърчове...така ми падна пердето,разревах се,развиках се,мъжа ми и кръстника също,в яда си им казах,че ще пиша до всички медии(което разбира се няма да направя)...те явно се усетиха,че е можело а постъпят по човешки и си мълчаха...така още в началото ни тръгна не по вода...,,Разбира се,че закъсняхме за прегледа и въпреки,че нямаше никой в кабинета,др.Чавдаров ни накара да почакаме още 30мин.Единственото,което направи беше да прочете внимателно страшние епикризи и диагнози....след което ме попита какво са ми казали другите лекари...казах му,че са казали,че няма шансове и няма да стане човек....а той ме изгледа и изтърси"Ами боя се че и аз няма да кажа нещо по-различно..."...и това без да е погледнал дори детенце,прочел диагнозата и край...чудя се ако им заведа на тези лекари здраво детенце,но със такива епикризи,дали няма да му намерят всички тези неща,които ни ги казват сега....после реши да провери дали следи с поглед и той не пожела да го направи,но аз започнах да му обяснявам,че гледа и следи,особено мен,баща си,рахабилитаторката,а също и че като го хвана за ръчички се изправя(не винаги,но много пъти),а той ме изгледа жално и каза"Виж сега,ако това е вярно,аз ще си изхвърля всички дипломи....и започна да и обяснява колко дипломи имал,от къде,как си ги е закачил на стената и да ги видя...все едно съм дошла да му гледам дипломите...просто съм много разочарована от това "нарочило себе си същество за светило".След този "пародия на преглед" вече бяхме много закъснели за другия доктор и не успяхме да отидем
Успях да се видя с ЕТ и малкия и син и с Pepi.Вечерта спахме в edna_mama,като тук е момента да изкажа хиляди благодарности на нея и прекрасното и семейство за топлото посрещане и за всичко,което направиха за нас-те бяха като един оазис за нас след тежкия ден.Калоянчо също се чувстваше добре у тях,а кака Михаела много му се радваше и дори му подари рисунка и част от играчките си.Татковците си пийнаха ракийка,мамите си поговориха,а edna_mama и ми помогна с бебо...Ако реши,тя сигурно сама ще изрази впечатленията си от бебо и нас
Вечерта дойде и Leni така че и с нея успяхме да се видим за малко.
Искахи да ви напиша,че открих измежду всички доктори един,който наиостина се оказа човек-шефа на неврологията в Плевен-доц.Чакъров,за който Слави пише в книгата си,че го е излекувал....Може би после,защото сега бебчо се разплака....или ако edna_mama или Leni имат възможност може да ви споменат-те са в течение....ако не може би довечера ще се включа пак
За сега много целувки от нас и ви обичаме много



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Шyшyмиra (непознат )
Публикувано10.10.03 12:36



Честито кръщене Майче, сега вече е закрилян от господ.Пожелавам ти детенцето да расте ,да оздравее и много да те радва...



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Firebird (***)
Публикувано10.10.03 12:38



Оф...
Искрено ти пожелавам след няколко месеца или няколко години да отидеш при Чавдаров и лично да му скъсаш дипломите...
Нали ти писах за упражненията с топката - и у дома можете да си ги правите.
Много странно, че не го е прегледал повече.
Може би е трябвало да скриеш епикризите, да кажеш, че са в педиатрията или нещо такова.



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано10.10.03 12:43



Честито ви свето Кръщение!
Вярвам, че Бог ще закриля това малко невинно детенце и ще бди над него.

Убедена съм, че с твоята непримирима борба за оцеляване и излекуване на детенцето ти, ще успееш на намериш и съюзник в лицето на истински лекар, който не е загубил и човешкото в себе си.
Тези дни подхвърлих няколко идеи на Лени - вие поддържате връзка с нея, не знам дали ти е споменала. Мисля, че бих могла да помогна за връзка с лекари от чужбина и поне изискване на тяхното становище по проблема.



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: Firebird]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано10.10.03 12:45



Ами да беше ги скрила, но откъде да предполага, че този Чавдаров ще бъде такъв самомнителен простак, та дори да не погледне детето
За пореден път се сблъскваме с отвратиетлно държание от страна на лекар.... Просто нямам думи ......... Разбира се, че е важно да имаш знания, пък и дипломи, но преди всичко трябва да имаш човешко отношение........ Ако ще и 100 % да е прав, пак има начин да го каже



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: lskrica Nadejda]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано10.10.03 12:46



Честито кръщене христово на Калоян !
Господ ще го закриля, а на теб ще ти дава сили !



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: lskrica Nadejda]  
Автор serene (amber)
Публикувано10.10.03 12:48



Много се радвам, че сте кръстили детето! Вярвам, че това ще помогне нещата да тръгнат в добра и светла посока! Да е жив и здрав!



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Mишeнцe (добро)
Публикувано10.10.03 12:51



Честито!
Дано отсега всичко да тръгне по-гладко, и малкия сладур с хубавото име да се оправи напълно.
Възхищавам се на силата ти!



Тема Re: Кръстен Калояннови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано10.10.03 12:52



Честито кръщение!

Господ да е с вас и занапред! да ви пази и да ви дава сили!

А за лекарите, пак в тази връзка ще кажа само едно: Човек рпедполага, но Господ разполага!

Целувам ви!

Пътят към ада е постлан с добри намерения


Тема Re: Кръстен Калоян [re: lskrica Nadejda]  
Автор natby (новак)
Публикувано10.10.03 12:55



честито и от мен. дано бог ви закриля и да изцели малкото съкровище. бъдете здрави!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.