Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шишетата dr.Browns?нови  
Автор ralichka (бременна)
Публикувано02.10.03 00:04



Имам следния въпрос относно тези шишета - коя помпа за кърма става за тях? Сигурно въпроса ми е глупав, но не ми е ясно, а не ми се рискува. Първо във всеки магазин има само шишета и продавачите са толкова некомпетентни и ми вдигат рамене при всеки въпрос за тези шишета. Имам спомен, че има помпа за кърма с шише на dr. Browns, no nikade ne go namiram. Също така не намирам четка за шишета и биберони.
Друг въпрос - имали стерилизатор за тези шишета или може да се ползва и друга марка?
Накрая май ще си взема на Авент, защото има всичко без проблем.

Живота е хубав, когато го възприемаш като такъв, така че усмихвай се!


Тема Re: Шишетата dr.Browns?нови [re: ralichka]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано02.10.03 00:52



ami..zashto ti trjabva pompa tochno za tezi shsheta? Imash namerenie da се izcejdash i da davash kurmata posle ot shishe li? Mnogo e trudoemko i iztoshtitelno.A ako shte zamrazjavash, ami ne ti trjabva shishe, a torbichki.
Az imam ot tjah 5 br, no se izcejdam v torbichki na Avent s pompa Avent, poneje smeja da tvurdja, ce e edna ot nai-dobrite na pazara. No i shishetata na Dr. Brown sa dobri.
Inache si ima specialno sterilizator na Dr. Brown ot koito sum strashno dovolna. Stava ne samo za tezi shisheta no i za vsichko drugo, koeto se setish. A za kakvi chetki za shisheta i biberoni pitash? Na dr Brown se prodavat s malka chetka, a inach eis imat i komplekt golemi chetki otdelno. Az gi imami sum mnogo dovolna. ne znam dali moje da s eizpolzv druga marka sterilizator za tezi shisheta, no sum pochti sigurna, ce ne, zashtoto sa po-sheroki. A i na Dr Brown e po-goljam is tava za vsichki ostanali shisheta, i za igrachki sushto taka..
A za termosche ako pitash- na Avent termosa stava za shisheta Dr Brown.
Inache po princip vsichko si ima na Dr Brown samo deto ne go vnasjat.



Тема Re: Шишетата dr.Browns?нови [re: ralichka]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано02.10.03 08:37



За помпата не знам, но има четка за шишета+черка за биберони (те са гъбички с дръжка по-точно), но съм ги виждала само на едно място - там от където ги купих. Има и стерилизатор на д-р Браун (но е за микровълнова), който става и за шишета на Авент- него съм го виждала по-често по магазините. Ако си в София, ще ти кажа къде ги продават.

п.с.стерилизаторът на Авент за микровълнова става и за шишета на Браун



Teзи които не умеят, критикуват

Редактирано от Чeтa на 02.10.03 08:39.



Тема Re: Шишетата dr.Browns?нови [re: ralichka]  
Автор Vlas (вярваща)
Публикувано02.10.03 09:10



Аз имам стерлизатор на NUK.Имам и 3 шишета на браунс( от мързел , за да стерлизирам 2 пъти на ден!)независимо , че са по-широки и по-високи шешетата стават за стерлизатора , като му махнеш там една междинна решетка, която държи шишетата.Редиш ги направо на долната поставка.Доволна съм.С стерлизатора са отгледали вече едно бебе!
Тези за микровълновата обаче ми се виждат практични , че можело да се ползват и после за зеленчуци( четох тук някъде)
Поздрави



Тема Re: Шишетата dr.Browns?нови [re: Vlas]  
Автор kami_v ()
Публикувано02.10.03 10:16



аз ползвам шишетата на БРАУН и съжалявам, че ги избрах пред АВЕНТ:
1. Имат повече приставки, респ. повече неща за миене;
2. Зелените неща хващат гъбички от влагата на стерилизатора;
3. Ако забравиш да сложиш вътрешните приставки (ако си сънена, изморена, бързаш или просто разсеяна), млякото тече. Много е неприятно ако това се случи навън, защото нямаш резервен вариант.
4. Не съм убедена, че имат ефект, поне не по-голям от този на АВЕНТ.
5. Май са и по-скъпи.
6. Не съм чувала да има помпа към тях.
7. Авнет имат приставка за чаша за един по-късен етап.
Но техните гъби за минете са много удобни!
Чао!



Тема Re: Шишетата dr.Browns?нови [re: kami_v]  
Автор ralichka (бременна)
Публикувано02.10.03 11:10



Благодаря за информацията. Като чели ще се ориентирам към Авент.

Живота е хубав, когато го възприемаш като такъв, така че усмихвай се!


Тема Нови шишета от ЧИКОнови [re: ralichka]  
Автор Firebird (***)
Публикувано02.10.03 12:42



От вторник у нас щели да се продават нов вид шишета на Чико против колики.
За разлика от тези на д-р Браун, въздуха влиза през специална клапа на дъното и няма тръбички. Клапата е силиконова пластина, а дъното на шишето се развинтва и се мие много лесно.
Днес (02.10) са правили презентация пред журналисти.
Предимството е, че много по-лесно се мие.
На мен ми донесоха шише с такова устройство и наистина е много удобно за ползване.



Тема Re: Нови шишета от ЧИКОнови [re: Firebird]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано02.10.03 13:56



Шише, точно каквото описваш, ми донесе кумата ми от Холандия преди няколко седмици, но още ми е рано да го ползвам
Мисля, че не е на Чико, но отговаря на описанието.
Нямах идея, че до сега не е имало такива в БГ

Ако някоя мама ползва такова, да сподели, плс!

I sometimes fancy myself as an evil which exist to opose other evils


Тема Re: Нови шишета от ЧИКОнови [re: Лeйди]  
Автор Firebird (***)
Публикувано02.10.03 14:05



Ами на мен ми го донесоха от САЩ. Има ги и по Европата, ама у нас... Нали хем сме в Европа, хем не много.
Нямаше такива, аз какво ли не пробвах с това дете...



Тема Re: Нови шишета от ЧИКО [re: Firebird]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано02.10.03 14:08



Имам смътен спомен, че съм виждала такива в Малечко, но може и да бъркам и да са били от онези с тръбичките, които наистина ми се виждат много неприятни за миене...
Като ни дойде времето за шишета, ще пробвам това, което имам и ако ми хареса - е, нали вече ще ги има и тук.

I sometimes fancy myself as an evil which exist to opose other evils



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.