Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Как да изчистя проклетиите?  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано26.09.03 15:27



Имам шишета на Д-р Брау. Те имат едни гумени джинджифляшки (зелени) по които забелязвам, че са се появили някакви черни работи. МИя всички части много старателно. Проблемът е, че след като ги стерилизирам ги оставям в стерилизатора (за микровълнова е) и те стоят мокри...влажни, та най вероятно са някакви гъби
Как га ги изчистя? в какво да натопя проклетиите, за да се махнат тия гадости? Не мога да давам на детето от тези шишета.



Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: По принципнови [re: Чeтa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано26.09.03 15:35



гъбите се махат лесно с сода за хляб - пробвай - но не знам дали няма да ти помътнеят шишетата от содата. Поне си сигурна че не е вредно за бебока - иначе има и разни препарати ама те са си химия и не е гот.
п.с. ама голям образец е този от снимката ще знаеш - все се каня да ти го напиша - много е сладичък - пу пу пу



Тема Re: По принципнови [re: lenny]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано26.09.03 15:41



Хе хе благодаря ти!
Веднага отивам да пробвам. И да потъмнеят не е такава беля, важното е да се изчистят.



Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Как да изчистя проклетиите?нови [re: Чeтa]  
Автор _ile_pile_ (мама на двама)
Публикувано26.09.03 15:43



Здрасти!
И аз ползвах тези шишета и аз забелязвах тези почернели неща ,но се успокоявах с това че знам колко старателно съм си ги измила и след това стерилизирала .Но ако много държиш да ги махнеш ,мисля че трябва да ги накиснеш във вряла вода с веро и да търкаш докато ум ти зайде!Поне аз така правех когато много са почерняли!
Поздрави!



Тема Re: Как да изчистя проклетиите?нови [re: _ile_pile_]  
Автор pepeliashka (veche mama)
Публикувано26.09.03 15:59



nashite ne pocherniavat,no ot mliakoto zelenata guma stava otvrat...i se opravia samo s dulgo izvariavane...



Тема Re: Може ли микровеле да стане стеринови [re: pepeliashka]  
Автор assam1 (непознат )
Публикувано26.09.03 18:46



Дали може да ползвам обикновеното микровеле като стерилизатор, предполагам с варене в подходящ съд? То още е "нероден Петко", но не ми се дават пари за истински стерилизатор. Или просто бухам всичко в тенджера?



Тема Re: Може ли микровеле да стане стеринови [re: assam1]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано26.09.03 18:51



Ами може да, нo ще e най-добре да си купиш стерилизатор за микровълнова. Нашият е 39 лв на д-р Браун. В него стават и шишета на Авент.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Как да изчистя проклетиите?нови [re: Чeтa]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано26.09.03 19:07



Stranna rabota, na men mi se pojavjavat na ednata kana za voda, na dunoto ...i se zamisljam...zashto na nashite shisheta nishto im njama. I az gi polzvam otkakto ti gi polzvash..a njama takiv aneshta..i dostigam do izvoda, ce e zashtoto prechistvam vodata s Brita predi da ja prevarja. Normalnata voda ot cheshmata kato ja prevarja stava gadna na vkus i mnogo burzo "vkisva", dokato prechistenata i sled tova prevarena i 24h da prestoi nishto i njama...
Dali e ot tova?



Тема Re: Как да изчистя проклетиите?нови [re: Tandoori]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано26.09.03 19:29



Възможно е...нямам идея, но със сода не се махна


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Може ли микровеле да стане стери [re: assam1]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано26.09.03 19:56



Аз нямам стерилизатор и изварявам в проста тенджера. Не ми се даваха пари за нещо, без което спокойно мога да мина. Ползвам една голяма, в която мога да изварявам всичките си шест шишета на Гербер и едно на др. Браун. Има място и за залъгалките. Отгоре затискам с една гиричка, да не се вдига капака




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.