Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За новороденонови [re: pavla]  
Автор mira77 ()
Публикувано04.09.03 13:06



По--добре ли е да купувам направо дрешки за от 3 до 6 мес., ако са ми казали , че детенцето ще е голямо или все пак да си купя за новородени?Има ли шанс тия за новородени въобще да не станат?



Тема Re: За новороденонови [re: mira77]  
Автор pavla ()
Публикувано04.09.03 13:27



Можеш в началото да си купиш 1-2 дрешки за новородено, а когато се приберете в къщи и видиш колко сте големи да прецениш. И въобще не разчитай на това какво ти казват за размерите на бебето според видеозона.
В деня, когато родих ме гледаха и казаха, че бебето ще е около 3,200 - 3,300.
То се роди 2,700.



Тема Re: За новороденонови [re: pavla]  
Автор mira77 ()
Публикувано04.09.03 13:33



Просто се притеснявам, че после ще е лудница и няма да мога да излизам, ание нямаме кола.А да оставя таткото да купува -не мисля, че ще се справи.Затова и засега съм купила две костюмчета, две камизолки, едно боди и това е .



Тема Re: За новороденонови [re: mira77]  
Автор pavla ()
Публикувано04.09.03 13:38



И аз си мислех, че няма да излизам, но не е точно така. Все ще можеш между две хранения да оставиш бебока на таткото или на някоя баба и ще отидеш до някой магазин. Или пък ще натовариш някой на когото имаш доверие с тази задача



Тема Re: За новороденонови [re: pavla]  
Автор mira77 ()
Публикувано04.09.03 13:47



Уви-таткото е на работа от 9 до 9 , а бабите-едната в Добрич , а другата в Бургас:))))Ще се сдухам мисля.Както и да е .Благодаря за информацията!Най-много ме е старх да не се напълня с дрешки,които няма да мога да облека.



Тема Re: За новороденонови [re: mira77]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано04.09.03 14:21



Аз бях купила от най-малките преди да родя и 1 чифт чорапки и 2 бодита, и 2 шапки въобще не можах да облека, защото му бяха малки. Но пък няма гаранция, че и при вас ще е така, така че си купи и от най малките, но не прекалявай с количествата.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: За новороденонови [re: mira77]  
Автор Firebird (***)
Публикувано04.09.03 22:20



Даже бебето да е малко, пак има смисъл да купиш по-големи, понеже бързо умаляват...
Имай предвид, че чистия памук се събира при пране....
На мен ми казаха - малко бебе, роди се 3,850, стояхме много в родилното, и като излязохме, няколко ршки му бяха на границата на умаляването...



Тема Re: Есенно-зимни дрехи за бебета?нови [re: tinkerbell]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано05.09.03 00:45



Само да кжа, че този на "захи" ми е любимия за дрехи. Е, на дребно продават с 30% надценка, но пак е малко по-евтино, а голямото предимство е, че имат всички размери и цветове, така че избора е голям. Аз ходя 2 пъти годишно и оставят към 30 лв, но си решавам сезона. Сега за Катето имам общо взето всичко от баткото, но за него се каня да ходя тези дни за панталони, обувки, бельо, блузки, яке... Та предполагам пак ще изръся доста, но поне всичко освен гащеризона ми е на куп.
"Бокал" съм виждала само 1 път и ми се сториха качествени, но по-скъпи. А децата още са ми във възраст дето всичко се нови по 1 сезон и няма смисъл да давам много пари, като се има предвид, че всичко се израства.

Поздрави и успех с пазаруването,
Милена



Тема Re: към Четанови [re: pavla]  
Автор maiche (минаващ)
Публикувано05.09.03 01:39



Доколкото разбирам от обяснението на Чета, става въпрос за трамвайната спирка преди пазара (като идваш от центъра). От едната страна е "Кемпински", от другата е бул. "Джеймз Баучер" с паветата - пада се малко по диагонал на бул. "Черни връх". На същото кръстовище, само че перпендикулярно на "Черни връх" са "Кораб Планина" (която е по-към центъра), "Бигла" с малко след нея "Кричим". Доколкото си спомням последните две "заграждат" отляво и отдясно Здравната каса. Но в магазина не съм ходила и не знам къде е точно.



Тема Re: към Чета [re: maiche]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано05.09.03 09:58



Да, да! Точно така! Магазина е в началото на ул. Бигла в партера на една кооперация, входа е от към улицата.


Teзи които не умеят, критикуват


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.