Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за цикъла при кърмене  
Автор миз (член)
Публикувано29.08.03 01:37



вчера като пазарувах минах покрай дамските превръзки в магазина и осъзнах, че вече девет месеца от както съм родила, а още не ми се е налагало да ползвам такъв артикул. верно, че още кърмя, но вече от месец само по 2-3 пъти в денонощието. струва ми се, че до сега вече трябва да ми се е възстановил цикъла. или греша? има ли и други, на които не им е дошло преди да спрат окончателно да кърмят или да се обаждам на докторката? споделете, моля!
изключено е да съм бременна.
не че ми липсва разправията с дамски превръзки, ама....абе рано ми е за критическа възраст...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от миз на 29.08.03 01:47.</EM></FONT></P>

Редактирано от миз на 29.08.03 02:07.



Тема Re: за цикъла при кърмененови [re: миз]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано29.08.03 02:26



Mисля,Че няма за какво да се тревожиш.Може би когато спреш оконЧателно да кърмиш нещата ще си дойдат на мястото.Аз както си мислех,Че още дълго няма да ми дойде-хоп,днес взе ,Че ми дойде и то при положение ,Че все още кърмя редовно ирядко имам заместено хранене(тепърва се захранваме).Моето бебе е на 6 месеца.При мен определено е ,защото взех да пропускам някое и друго кърмене и явно нещата бързо се нормализираха.



Тема Re: за цикъла при кърмененови [re: миз]  
Автор Di5 ()
Публикувано29.08.03 02:36



Аз кърмих 6 месеца и ми дойде 40 дни след като спрях да кърмя, като 4 и 5-и месец кърмих само два пъти дневно, а 6-я само веднъж на ден.



Тема Re: за цикъла при кърмененови [re: Di5]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано29.08.03 06:43



аз бих те посъветвала да си направиш тест за бременност....
За всеки случай...



Тема А аз да попитам...нови [re: миз]  
Автор sisislava (щастлива мама)
Публикувано29.08.03 10:13



Има ли начин (вероятно с хапчета) да си докарам цикъла след раждането и в същото време да продължавам да кърмя?


Елица - мамина звездица (28/04/2003)

Тема Индивидуално е :)нови [re: миз]  
Автор Anna_D (WildCat)
Публикувано29.08.03 22:35



Познавам една майка на която и дойде след като спря да кърми ... след две години.

На мен ми дойде на 11,5 месеца.



Тема Re: Индивидуално е :)нови [re: Anna_D]  
Автор sisislava (щастлива мама)
Публикувано30.08.03 11:38



Извинявай, не разбрах: тази майка е кърмила 2 години и й е дошло след като е отбила бебето или й е дошло 2 години след като е спряла да кърми?

Дано вярен да е първия вариант...

А ти продължаваше ли да кърмиш към момента когато ти дойде ("на 11,5 месеца")?


Елица - мамина звездица (28/04/2003)

Тема Re: за цикъла при кърмененови [re: миз]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано30.08.03 13:50



Мойто бебе е на 3 и 1/2 месеца. Изцяло е на кърма, яде по 6 пъти и още не сме замествали ни едно хранене. Дойде ми когато беше на 3. Егати! Няма почивка за мен. Значи като сметнем и кървенето целия месец след раждането, съм си починала само 2 месеца без превръзки.



Тема Re: Индивидуално е :)нови [re: sisislava]  
Автор Anna_D (WildCat)
Публикувано30.08.03 17:23



Майката спря да кърми на 2г. и веднага след това и дойде.

Аз все още кърмя (година и 3 месеца)



Тема Re: за цикъла при кърмененови [re: миз]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано31.08.03 00:24



Бях като теб и си задавах същите въпроси, но спрях да кърмя окончателно, когато Ева стана на 9 месеца, т.е. на 8.07. и ми дойде за първи път на 21 същия мес. Обаче пък този мес. ми дойде едва днес - сега не ми се смята с точност, но е близо две седмици закъснение




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.