Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обръщаме сенови  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано08.08.03 22:23



НААААААААЙ-сетне и ние да се обърнем:) на 7 и половина месеца! Даже Калоянчо да ни изпревари (да е живичък и здравичък - пу-пу)- мале мале - за срамотите ни мързи

Ама вече се обръщаме от гръб по корем :) И мама е много горда:)))

Малко късно..ама по добре късно отколкото никога, нали така

Редактирано от [desi] на 08.08.03 22:26.



Тема Re: Обръщаме сенови [re: [desi]]  
Автор mali (усмихната)
Публикувано08.08.03 23:35



Ей браво. Сега вече гледай какво става от тук нататък Няма спирка

Калина
04.07.2002г.


Тема Re: Обръщаме сенови [re: mali]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано09.08.03 08:17



Да ти е жив и здрав и нека да е мързелив-сега му е паднало-като порасне,ще беснее...А пък ние не сме ви изпреварили,защото се обръщаме само от корем по гръб.
Целувки

[image]'http://myweb.tiscali.co.uk/toulev/dany/images/pic16.jpg'
[/image]


Тема O, Нe ...нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано09.08.03 11:36



ми ние и това неможем....


Явно всяко дете си е с неговия си характер.
На мен ми се струва много "бавно" щото баткото по бързо ги правеше тези неща, проходи рано-рано на 9 месеца... а тоя малкия както е почнал Ама аз все си го "Защитавам"... нали ми е болничко детенцето - и това му е много като постижение.
А на вас пожелавам скоро да почнете да раздавате усмивки
А за млякото - тука продават адаптирано мляко с млечно кисели бактерии - пише на него и , че децата го харесвали заради прекрасния му "кисело-млечен" вкус... Пелергон или нещо от сорта се казва, на Nestle е производство. Ако го има в БГ, може да опиташ дали няма да го хареса юнака. Ако те интересува, ще ида да видя как точно му беше заглавито.



Тема Re: O, Нe ...нови [re: [desi]]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано09.08.03 19:06



ами аз питах моя доктор дали има такова мляко и той каза,че няма.Виж моля те как се казва да проверя,направо ми писна вече с тия проби и детенце му се разстрои коремчето...
А твоето детенце от какво е болничко?

[image]'http://myweb.tiscali.co.uk/toulev/dany/images/pic16.jpg'
[/image]


Тема Re: Обръщаме се [re: [desi]]  
Автор Firebird (***)
Публикувано09.08.03 22:25



Браво!
А пък мен само ме плашат докторите, че Насето не се обръща... (скоро прави 5 мес) Ама сега се поуспокоявам, явно всяко дете си е различно...



Тема Re: O, Нe ...нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано10.08.03 01:27



ох, не се сещам как се казваше тук - ама утре ще го погледна в магазина
иначе го има по руските сайтове...





А ние си имаме едно белодробно порблемче, малкото "хърка" постоянно... изкара на 4 месеца бронхиолитис и оттогава сме с пристъпи като асма, вечно кашля, хърка, задушава се, лошо наддаваме и т.н...
Ама важното за мен е че детенцето е весело и му овладяваме дишането вече и мама не се панира ..то и как да се панирам като то си "хърка" постоянно и всяка семица има пристъп

Редактирано от [desi] на 10.08.03 01:33.



Тема Благодаря тинови [re: [desi]]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано10.08.03 12:25



-сега ще погледна сайтовете...Големия ми син също беше с постоянно хъркане,астматични пристъпи,задух и дишаше с помпичка,но от 2год.всичко това отзвуча,така че ще го израстете лека-полека.Сина ми сега е на 12год.
Ние много бавно наддаваме,ама доктора освен да иска да сложи сонда,май друго не може да измисли
Сега сме последно на краве кисело мляко



Тема Re: Обръщаме сенови [re: [desi]]  
Автор MODERATOR (xydognik)
Публикувано10.08.03 12:26



bravo..to niama srok za tezi nesta kogato mu doide doide..elsa moita vece varvi sas moia pomost tegi 8 kila i se varti stava sama i sedi a e na 4 meseca

IMAM FOTO..-WEB STRANICA...VAV PROFILA KLIKNETE I MEN NAGOSTETE


Тема Re: Обръщаме сенови [re: MODERATOR]  
Автор diana__ (mama na Velina®)
Публикувано10.08.03 17:07



Оффффффф, Еленаааааа....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.