Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Търся, купувам, продавам, подарявамнови  
Автор anaili (новак)
Публикувано12.05.03 01:17



От: Debora
Видях че си пуснала много хубава тема и искам да ти предложа, ако нямаш нищо против, да пуснеш нова тема със примерно заглавие "Търся, купувам, продавам, подарявам", в която можеш да поканиш момичетата да пишат за нужните или нещата от коите но се нуждаят вече.
Ще е хубаво, в заглавието на постинга да се отбележи за какво се отнася от горните неща, както и ако вече не е актуална обявата да го напишат.

Извинявай, че ти се натрапвам с това, но мисля че наистина е важно да го има като тема (закована), а пък идеята така хубаво и спонтанно е дошла от теб, че ми се ще и закованата тема да е твоя.
Поздрави!


Мисля Дебора е права - така темата по лесно ще се изрови от търсачката

Мамите с реални предлаганиа и търсения - днаес и сега , нека останат тук, а другата тема да оставим за мнения и коментари

И друго НЕ ЗАБРАВЯИТЕ да посочите града и търсенето/предлагането в полетео ТЕМА на вашия постинг


Аз се опитах да пренеса постингите с реални търсения и предлагане тук
Ако съм пропуснала нещо важно = прощаваите
Аннннннннннннн

<P

Редактирано от anaili на 12.05.03 01:35.



Тема количка за Nataliee (Mama na Niki)нови [re: anaili]  
Автор anaili (новак)
Публикувано12.05.03 01:10



Здравей, идеята ти е страхотна, защото бебешките и детските дрешки са с безумно надути цени, а пък се ползват за съвсем кратко и стават малки...
Аз ползвам освен дрешките, които майка ми подари на Ники, и две торби от две приятелки с момченца... Те обаче не влизат в клуба, поне засега....
Моят проблем е, че дългоочакваната ни количка, която ни бяха обещали е отпътувала в друга посока и сега ще трябва тепърва да търсим.
Чакам на 12-ти да си взема 200-та лева и като купим най-необходимите принадлежности, да огледаме какви възможности има за количка....
Междувременно, ако някой от вас има количка, която да може да се ползва за дете на 42-43 дни и в момента не я ползва...... Моля обадете ми се, ако имате възможност или да ни я дадете за малко срещу връщане, или разбира се, срещу заплащане....
В момента не мога да посоча колко точно парички ще мога да дам за това, тъй като поостанахме на нулата, но след 12-ти 13-ти май ще мога да кажа....
Благодаря на Анаили за добрата идея, а на всички останали благодаря предварително, ако се сетят за някое возилце като за Ники.



Тема Re: количка за .. от karlaнови [re: anaili]  
Автор anaili (новак)
Публикувано12.05.03 01:11



Здравей Nataliee, моята приятелка предлага почти неупотребявана количка за около 50 лв. (дори 2 броя, защото има близнаци, но си купиха 2 единични). Ако искаш да се свържеш с нея, тел. й е: ********(София) и ********. Казва се ******. Ако някой друг се интересува от втората количка или от велосипеди, може да й се обади. Аз също съм за бебешки дрешки, колички и т.н. втора употреба, защото са почти нови и мн. бързо умаляват, а новите са доста скъпички

Редактирано от Debora на 07.11.03 23:20.



Тема Re: количка за... от blackberry (бивша anaiss)нови [re: anaili]  
Автор anaili (новак)
Публикувано12.05.03 01:13



ред.

обявата не е валидна вече

Редактирано от Debora на 24.06.03 23:46.



Тема ВАРНА - търся пролетни дрешки за момченценови [re: anaili]  
Автор anaili (новак)
Публикувано12.05.03 01:17



От danii (търсеща)

Аз спешно търся пролетни дрешки за момченце на възраст 4 години височина поне 110 см.

Заради рязкото затопляне се оказа, че няма дрехи за междинния сезон по магазините (за 2 дена обиколих всички известни на мен магазини във Варна) - или само дебели дълги панаталони или къси панталони.... А при нас във Варна е все още хладно - максимум 20-22 градуса на обяд. Не върви да го събувам по голи крака, а горкия се поти ужасно в дебелите дрехи
А не искам да говоря за половата дискриминация в магазините За момичетата всичко, а за момчета мнооого трудно се пазарува



Тема Re: Кенгуру за малко бебенови [re: anaili]  
Автор 1mama (сериозна)
Публикувано12.05.03 10:16



Не знам дали да пускам отделна тема за нещо толкова дребно като кенгуру за малко бебе /2 месеца/, ама не от тези на Chicco дето се носят настрани...Търся просто едно класическо по-малко кенгуру, че това което съм купила ще му стане на 2 години, трябва да порасне с 15 см или повече за да му се покаже главата над въпросното съоръжение...Ако някой е видял къде се продава такова- моля ви кажете ми!!!

Единственото поражение е отказът от сражение


Тема Кенгуру и други неща давам назаемнови [re: 1mama]  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано12.05.03 17:40



Давам назаем за неограничено време (докато ви трябва) малко кенгуру. Ползвано е, но пък става за мънички бебоци. Бих го подарила, но имам бременни приятелки :-) Още пет-шест месеца обаче ще е свободно!
Давам също кошче за носене на бебе (порт-бебе), термометър за ваничка, сигурно и други неща ще се сетя, ако някой търси.



Тема Re: бебешки шезлонг люлеещ се - купувам...нови [re: anaili]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано12.05.03 22:58



ако е под 30 лв, защото съм намерила нов за толкова, ако някой има и иска да го продаде, очаквам бележка :)))))



Тема Re: Обиколки (странични възглавнички) за креватченови [re: anaili]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано12.05.03 23:02



търся освен това, за две страни, ако някой може да услужи :)



Тема Търся преносима кошарканови [re: Bezhy]  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано13.05.03 11:21



Бих могла да купя или да наема, в зависимост от условията. Ще ми трябва за около две седмици по 24-и май, когато ще обикаляме по баби :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.