Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кой доктор в Шейново?нови  
Автор ralichka (новак)
Публикувано30.07.03 18:54



Здравейте майчета!
Моя въпрос е следния има ли въобще някаква сигурност, че като си платиш на някой доктор ще получиш това за което си си платил? Знам, че едва ли някоя може да ми отговори еднозначно - по-скоро мисля на глас и искам да чуя ваште мнения.
Първоначално бях към Тина Киркова, защото докторката ми е там. От 9г. е моя докторка и и ходех на частния прием. Когато забременях така се издъни, че дори не ми се говори за това. Причини ми такъв стрес, че много дълго време не бях на себе си. Е зарязах я и отидох в Шейново в консултацията, но много държах да си имам доктор при който да родя. Чрез познати отидох при Тончев.
Е след като прочетох много лоши неща за него тук, а и от личен опит реших, че той не е добър избор. Е сега на къде? Започвам да мисля, че е по-добре е въобще да не си правя уговорки с никой? Вие какво мислите? Моля ви кажете си мнението. Аз четох много добри отзиви за д-р Димитриева!?!?



Тема Re: Кой доктор в Шейново?нови [re: ralichka]  
Автор topi (непознат)
Публикувано30.07.03 19:48



Извиняваай но коя ти е докторката в ТИНА КИРКОВА, защото и аз мисля да раждам там при Колева. За сега ходя в часния и кабинет.
Благодаря предварително.

100


Тема Re: Кой доктор в Шейново?нови [re: topi]  
Автор ralichka (новак)
Публикувано30.07.03 20:39



Д-р Вълчанова, но слава богу ми беше вече не е. Още като се замисля какво ми причини и настръхвам.
Успех с твойта докторка и дано всичко е наред и ти пожелавам най-хубавото бебче.



Тема Re: Кой доктор в Шейново? [re: ralichka]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано30.07.03 21:45



Тончев НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ако държиш на Шейново, до колкото съм чувала Ненов е добър, а също така Станков, но не мога да ти дам подробности.



Teзи които не умеят, критикуват

Редактирано от Чeтa на 30.07.03 21:48.



Тема за Шейново - в подробностинови [re: ralichka]  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано30.07.03 22:08



Не е гот да не правиш уговорки с никого, и аз така си мислех, ама взех че попаднах на един ужасен с ръце като на боксьор и поведение горе-долу същото. Зарев се казва, за всеки случай да знаеш.
Дмитриева поне се е държала винаги много мило, ако и да не съм раждала при нея. Този, който ми прави секциото - Младенчев се казваше - също беше симпатичен, приказваше си с мен и се опитваше да ме развесели, докато ме оперираше - знам, че звучи налудничаво, ама имах нужда както бях жива умряла.
Завеждащата отделението, Богословова, е ужасна - мисля, че тя им налага стил, според който охкащата раждаща е глезана, която трябва да бъде мъмрена.
Ако твърдо си решила да раждаш там, помоли изрично този, с когото се уговаряш, да изчакат да направиш десет сантиметра разкритие - напъването на седмия сантиметър с лакът в корема е вредно, а доколкото разбирам е практика в БГ - за по-бързо, разбираш ли.
Венозната упойка, която слагат, е много гадна, ако не можеш да караш без хич, поискай си епидурална. От венозната имах чувството, че се лашкам в някакъв кошмар между небето и земята, а болката пак си я усещах. Анестезиолозите са в общи линии най-свестните в тази болница :-)

Не е зле да говориш и с педиатър, за да се грижат за детенцето ти както трябва, а не като мен от немай къде да дириш връзки чак когато детето ти е в кувьоза и ти не знаеш какво става. Рачева се оказа много свястна, стой далеч от Гиргинова, Добрева е ОК.

От сестрите има и симпатични, и пълен ужас. Една Катя от реанимацията беше абсолютна душица, ама има и разни фелдфебели - не се стряскай.

Непременно си направи тоалет предварително, или накарай мъжа си да ти направи - да те бръсне акушерка е откровено гадно, пък и отказаха да ползват самобръсначката, която си носех.

Носи си фонокарти и много монети - вместо да вложат пари в направата на повече от една тоалетна на отделение, тия хора са сложили телевизори по стаите, които обаче се задействат със стотинки.

Вземи си и храна - столът е отвратителен, в кафето се пуши на провала.

По възможност си скрий и резервни дрехи в сака - ако се случи да се заседиш там и ти писне, можеш да се преоблечеш в тоалетната на въпросното кафене и да обядваш като бял човек в пицарията на ъгъла, когато ти дойдат на свиждане.

Свижданията по стаите са принципно абсолютно забранени, уж от съображения за стерилност, които в царящата мръсотия са абсурдни - пък и като видях колко журналисти пускат... кажи на вашите да не се качват с асансьора, нито по първото стълбище, а след входа може да се свие по един коридор вдясно, после пак вдясно и по средата на този коридор има стълбище, което води към предродилно отделение - на третия етаж, на втория към реанимацията. Жената портиерка е ужасно проклета и не пуска никого, мъжът го черпете ракия и ще влизате като стой та гледай.


Абе според мен е много гадно място за раждане, ама не знам дали другите са по-добри. Ако искаш разпитай за Майчин дом.



Тема Re: Кой доктор в Шейново?нови [re: ralichka]  
Автор mali (усмихната)
Публикувано30.07.03 22:38



Аз раждах там и съм много доволна- при Нецов. Наистина има някои акушерки, които за нищо не стават,но преживява се. Все пак Шейново е болницата, в която 3 години подред има най-много ражданияЗа Майчин дом не искам да ти говоря, защото моята приятелка едва не я умориха. От Шейново други доктори, които мога да ти препоръчам освен Нецов, са Димитров и Ненов.

Калина
04.07.2002г.


Тема Re: Кой доктор в Шейново?нови [re: ralichka]  
Автор kalli (непознат )
Публикувано31.07.03 09:32



d-r Antoni Nenov!!!
Strahoten e!

I Necov e dobur,dokolkoto znam, no nqmam lichni vpechatlenia.
Uspeh!



Тема Re: Кой доктор в Шейново?нови [re: kalli]  
Автор Jmuche (новак)
Публикувано31.07.03 09:38



Ох, и аз смятам да раждам в Шейново. Засега ходя при Чалманов, но не съм убедена, че той е най-добрия ми избор.
А по принцип за уговорка с лекар как вървят цените?



Тема Re: Кой доктор в Шейново?нови [re: Jmuche]  
Автор ralichka (новак)
Публикувано31.07.03 09:42



Много благодаря на всички за мненията. Дано направя правилния избор.



Тема Re: Кой доктор в Шейново?нови [re: ralichka]  
Автор Xrisa (минаващ)
Публикувано31.07.03 09:45



Не съм сигурна дали Духовников е още там и при какви условия приема да води раждане, но за него съм чувала само положителни отзиви не само от мами, но и от техните мами. А за след това мисля, че Добрева е добра. Успех!
Ина




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.