Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: мами с термин м.ноемвринови [re: ralichka]  
Автор Flamendialis (непознат )
Публикувано08.08.03 14:25



Здравейте,
Моят термин е на 06.11..
Сигурно ще се видим на курса в Шейново, защото и аз смятам да го посетя, въпреки, че съм скептична към качеството на безплатните неща.
Вече обиколих някои магазини и определено си харесах много неща. Дори съпругът ми се шегува, че идеята ми за бебе и за бебешка стая е повече идея за кукла Наистина, на моменти се чувствам вдетинена. [usmihvam se
Количката определено ще бъде Мag england. Със всички екстри излиза около 250 лв.. Но имам добри препоръки от много места, а и аз вече ги оценям.
Изборът в леглата е голям, но подборът се оказва малък. Важен е и матракът. Аз си избрах един в магазин Пинокио. С кокосови стърготини. Имам такъв в къщи и мога да кажа, че е великолепен за спане.

Сега съм в отпуск и с огромно удоволствие бродя по магазините, макар и сама, защото таткото е свободен след 19 ч., а тогава почти няма време. Вече почти ги научих наизуст.

До скоро!



Тема Re: мами с термин м.ноемвринови [re: Flamendialis]  
Автор mira77 ()
Публикувано08.08.03 15:19



От кой магазин ще си купуваш тази количка?Моля те кажи от кои магазини ще пазаруваш,защото аз нямам време да обикалям.Благодаря и късмет!



Тема ? Как се разбира колко тежи бебетонови [re: ralichka]  
Автор Flamendialis (непознат )
Публикувано08.08.03 16:01



Аз си мислех досега, че има стандарти - които чета в книгите- и затова съм удивена, че не съм разбрала досега, че има начин да се каже точно моето бебе (аз съм в 28 г.с.) колко тежи!?
Би ли казала?



Тема Re: мами с термин м.ноемвринови [re: mira77]  
Автор Flamendialis (непознат )
Публикувано08.08.03 16:05



Количката вероятно ще я взема от магазин Щъркел. Мисля обаче, че и в другите по-големи магазини ги има. Моделът, запомни, е Принцес. Има го в 10-на разцветки. При мен това ще повлияе върху избора на магазин, защото съм доста претенциозна относно цветовете. Имам един списък от майка тук в клуба за важните покупки. Ако искаш, като напредна с уточняването на кое и къде ще се купува, мога да ти го пратя. До края на август трябва да свърша повечето неща, защото от септември живот и здраве пак съм на работа.
До скоро



Тема Re: ? Как се разбира колко тежи бебетонови [re: Flamendialis]  
Автор smg (термин - 05.11)
Публикувано08.08.03 16:15



Това го измерват на ехографа. Не знам как точно става, но предполагам по следния начен - спрямо големината на главичката, дължината на бедрената, раменната кост, се определя и теглото. Аз бях вчера на ехограф и бебчето тежи приблизително 1,100 кг. Също съм в 28 г.с. Но тези измервания не винаги са точни, по скоро са приблизителни.



Тема Re: За срещата в Шейновонови [re: smg]  
Автор ralichka (новак)
Публикувано11.08.03 10:29



Хей бъдещи майчета на ноемврийски бебчета ще се срещнем ли днес на курса в Шейново?
Аз лично нямам търпение да се видим и да си побъбрим.



Тема Изпуснах курса в Шейновонови [re: ralichka]  
Автор Flamendialis (непознат )
Публикувано11.08.03 17:00



Ох, аз не можах да дойда на курса в Шейново. Беше ли интересно? Много ли изпуснах? Така ми се искаше да се запозная с всички ноемврийски майчета.

Продължава ли този курс и кои дни



Тема Re: Изпуснах курса в Шейновонови [re: Flamendialis]  
Автор ralichka (новак)
Публикувано11.08.03 19:01



Не се притеснявай. Мисля, че ще можеш да идваш въпреки, че си изпуснала занятието днес. Днес се запознавахме и се сформираха групите. Едната е сутрин от 10.00, а другата от 15.30 всеки понеделник. Мисля, че ще можеш да се запишеш. Ако се интересуваш пусни ми една бележка да ти дам тел. на тази, която го води.
Няма да сбъркаш ако идваш, страшен купон е.



Тема Re: мами с термин м.ноемвринови [re: ralichka]  
Автор Firedancer (непознат )
Публикувано14.08.03 23:30



Zdraweite i ot men, ot dalechna Amerika.

Ochakwam momichence na 15ti noemwri. Udiwitelno mi e da useshtam neinite dwijeniya, a tya e dosta aktiwna . Useshtam prisustwieto i, dori i goworya. Sus suprugut mi se obrushtame kum neya po ime. Izbrali sme imeto Julia.
Mnogo obicham kogato Julia rita da i otwurna s pocukwane po korema. Chesto tya rita otnowo na sushtoto myasto, daje naykolko puti podred, i imam useshtaneto che wlizame w direkten kontakt.

Ne znaya kolko teji Julia, a i ne osuznawah che moje da se opredeli po exografskata snimka. No predpolagam che tya e okolo 1 kg, tui kato az sum w 27 sedmica.

Mnogo sum radostna, che dnes se zapisahme sus supruga mi na naykolko klasowe za rajdane i otglejdane na bebeta. Nyamam turpenie da ida na tyah. Towa e purwata mi bremennost i ima tolkowa mnogo da ucha!

Shte se radwam da mi pishete.

Surdechni pozdrawi.



Тема Re: мами с термин м.ноемвринови [re: Firedancer]  
Автор _me (непознат )
Публикувано15.08.03 10:35



Zdraveite i ot men Otpuskata svarshi i veche pak sam na rabota. Triabva da iliaza v bolnichni niakade kam 17 septemvri i togava smiatam da zapochna s obikalianeto po magazinite, zastoto sega ne mi ostava niakakvo vreme, a i teparva ni predstoi prenasiane, remonti..... Niakoi ako znae dobri magazini v Plovdiv da kazva
Inache bebo raste i az rasta - celi 11 kilograma. Imam chuvstvoto che kachvam ot vazduha, no tova da e problema
Radvam, se che vsichki ste dobre!Pozdravi!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.