Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Болешки по време на бременосттанови  
Автор Lona28 (непознат)
Публикувано17.06.03 23:08



Споделете тук в тази тема ,ако искате за болежките и промените в тялото ,които сте претърпели( и търпите )по време на бремеността
Ще бъде интересно да обменим опит
при мен се почна с :
-кисилини-2м-.....и продължават.....
-опъване кожата на корема ,направо ми се разтяга ,осовено след обяд

-изтръпват ми ръцете по време на сън(вие осещате ли такова нещо,на какво може да се дължи)
-от един мес.ме болят петите,едвам заспивам пробвах с кви ли не обувки,при вас така ли е ,а не стоя много дълго на крак
..........................
-вие сте ,споделете си болежките




Тема Re: Болешки по време на бременосттанови [re: Lona28]  
Автор pepi ()
Публикувано18.06.03 08:57



Що се отнася до болките в петите ти,мисля си,че може да е от някой прищипан нерв,ако бебето е вече по-едро.Моето бебе не беше много едро,но към 7-8 месец ме болеше много целия ляв крак и ми бяха казали в консултацията,че сигурно се прищипва някой нерв.След раждането се оправи.



Тема Re: Болешки по време на бременосттанови [re: Lona28]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано18.06.03 10:15



Мен пък ме болят целите стъпала, а не само петите Даже вече ми се виждат деформирани, макар че до тук съм сложила 11 кг. от горе (32 г.с.) Не знам какво ще правя като трупна още 4-5 ........

А на мен големият ми проблем са кръвоизливите по краката Целите са сини от спукани капиляри. Не мога пола да сложа, толкова е грозно. С предната бременост не съм имала такъв проблем. Обаче тогава общо напълнях 11 кг.
Ако някой знае лек за тези капиляри, много ще съм благодарна !



Тема Re: Болешки по време на бременосттанови [re: Lona28]  
Автор malkata (непознат )
Публикувано21.07.03 12:46



Не знам дали е нормално в третия месец съм а ми се яде като на новородено-през 3 часа-имам чувството че ще кача 30 килограма, а ако това стане ще се търкалям защото съм висока 1.57.Направо незнам какво да правя а не мога не ям защото корема започва да ме боли адски много,направо не се издържа.С първата бременност нямах такива проблеми-нямах никакви.Сега и краката ми се надуват-може да е заради жегата.
изтръпват ми ръцете и краката като поседя малков една поза
вечер ми се гади,макар че досега не съм повръщала
Като ме събуди през ноща каката изпитвам неутолим гладдддд,чак ме боли
а иначе не е чак толкова страшно



Тема А нормално ли е?нови [re: Lona28]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.07.03 13:04



Преди 2 дни имах тъпи болки, като по време на цикъл, на обяд и вечерта. Продължиха кратко - по 10-тина минути. Точно на менструални приличаха - търпими, но дразнещи. Отшумяха от самосебе си.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Болешки по време на бременосттанови [re: danii]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано21.07.03 13:10



Аз имам разширени повърхностни капиляри по краката - не се пукат, ама много се виждат. Питах в аптеката и ми казаха за някакво мазило. Тия дни ще си го купя и ще ти кажа дали действа, ако искаш


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Болешки по време на бременосттанови [re: Lona28]  
Автор saskia ()
Публикувано21.07.03 13:12



Ето аз каквото си спомням:
- в първите месеци много чести пристъпи на мигрена (преди да забременя съм имала по 1-2 в годината, след като забременях по 2-3 на седмица);
- от средата до края имах болки в краката;
- от 7я месец започнаха и болки в слабините, ужасни, едвам ходех и трудно ставах и сядах;
Общо взето последния месец не знам имаше ли нещо от кръста надолу, което да не ме боли. Хубавото е, че след раждането всичко ми мина.



Тема Re: Болешки по време на бременосттанови [re: Lona28]  
Автор sannia ()
Публикувано21.07.03 13:22



16 г.с. съм и до тук се чувствам добре. Отняколко дни обаче кихам отвреме-навреме и всяко кихане е съпроводено с болезнен спазъм ниско в корема. Болката минава бързо, но после го чувствам изтръпнало. Това ме притесни. Днес съм на лекар и ще попитам как да кихам "правилно".



Тема Re: Болешки по време на бременосттанови [re: sannia]  
Автор saskia ()
Публикувано21.07.03 13:28



на мен ми бяха казали като кихам да приклякам леко и да си събирам краката :)



Тема Re: А нормално ли е?нови [re: Kлep]  
Автор saskia ()
Публикувано21.07.03 13:32



В началото на бременността много жени го имат, ти в коя седмица си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.