Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Детска книжка АПГАР  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано01.07.03 15:09



Може ли да ми кажете какво точно представлява?
Много ще съм благодарна, ако някой ме светне. Имаме си малко разправии с Шейново и отказват да ни издадат този документ.



Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: Чeтa]  
Автор Mamma (щастлива)
Публикувано01.07.03 15:35



Доколкото знам това е талон, който се попълва при раждането на детето и се нанасят данни за състоянието на бебето - освен тегло и ръст, пулс, тонус, рефлекси, дишане, цвят и състояние на кожата и т.н.

Как така не искат да ви го дават?!

Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know


Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: Mamma]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано01.07.03 15:47



Ами първо казаха, че трябвало да подадем молба, защото не било практика да дават въпросната книжка. Днес майка ми ходи да провери отговора на молбата и й дали само обменна карта, като й казали, че давали само нея. Освен това се опитали да я баламосат, като я питали дали знае какво е това АПГАР и че било име на лекар
То ясно че е име, ама е и още нещо. А бе опитват се на луди да ни правят.

Просто не я дават! Явно трябва с други методи да я изискаме

Искаме я главно, за да разберем какво му е било действителното състояние на бебун през 4-те дни, през които е бил на кислород и антибиотик, а и ще подаваме оплакване...



Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: Чeтa]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано01.07.03 15:47





ако се оправяш сносно с руския, инфото е пълно.

Пътят към ада е постлан с добри намерения

Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: Cпacka]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано01.07.03 15:51



Интересува ме документа, за теста ми е ясно. Благодаря все пак за вниманието!


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: Чeтa]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано01.07.03 16:01



Опс! Изивнявай, не съм разбрала правилно.
Ами то с този навик в последно време да чета по диагонала ...

Пътят към ада е постлан с добри намерения


Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: Чeтa]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано01.07.03 16:07



Такъв документ не се дава, а и за какво ти е. АПГАР-а можеше да го видиш при документитете и картона, които ги оставят на леглото преди визитация.



Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: mania4ka]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано01.07.03 16:22



Искам да знам какво е било състоянието на детето ми веднага след раждането. Искам го, защото ме лъжат и се опитват да прикрият нещо. Искам да разбера каво. Никога не са ми показвали това нещо и не са го оставяли никъде където мога да го видя. Не желаят да ми кажат защо, след като му е било толкова добро състоянието колкото твърдят, беше на системи и кислород 4 дни.
Не стига че рискуваха моя живот, ами не щат и инфо да ми дадат за детето ми.
Не съм описвала перипетиите си след изписването, но одисеята ми продължи и след изписването от родилния дом....



Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: Чeтa]  
Автор kopche (добро)
Публикувано01.07.03 16:31



Чета, аз също никога не съм виждала такава книжка в Шейново. Когато ни изписаха ми дадоха само един лист, който да дадем на педиатърката за да направи картон на детето. Нищо друго.
Дано притесненията ти се окажат напразни.
Спомням си само едно нещо от този лист- аз тогава бях толкова зашеметена от всичко, което ми се случва, че хич не ми е било до четене -имаше нещо като състояние на детето при раждане и там с три букви се казваше само: ЛДС. Никой не ми е давал разяснения. Сама си го тълкувах.




Тема Re: Детска книжка АПГАРнови [re: kopche]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано01.07.03 16:38



Проблемът е, че има такъв документ, но не искат да ни го дадат. Въпреки, че първо казаха, че трябва да подадем молба, защото нямали практика да издават това нещо. Ние подадохме, а те се опитват да ни баламосват с Обменна карта. А при условие, че сме изискали този докумен са длъжни да го дадат.


Teзи които не умеят, критикуват


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.